Turkiškos pirties įrengimas

Klausimas:
Yra laisva patalpa, kurios plotas apie 6 m2 (ilgis - 3 m, plotis - 2 m ir 2,5 m aukštis). Ar galima Įrengti turkišką pirtį panaudojant paprasčiausias medžiagas.
Komentarai:
Jūsų plotas yra pakankamas, kad įsirengti turkišką pirtį. Turkiškoje pirtyje labai didelis drėgnumas, todėl dauguma po kiek laiko pradeda irti. Tikslingiausia būtų įsirengti akrilinę turkišką pirtį. Ji hidieniška, lengvai valoma, lengvas montažas. Įrengiant tokią pirtį būtinos salygos: turi būti gera ventiliacija, geriausia su tiesioginiiu išmetimu į lauką, vandens surinktuvas grindyse, trifazės elektros įvadas ( tokio dydžio pirtelei apie 9,5 kw), laisva vieta garo geenratoriui (apie 5 m atstumu nuo pirtelės).
Gediminas, RĄSTA, UAB
Paprasčiausias būdas įrengti turkišką pirtį, tai įsigyti akrilinę kabiną, ji greitai sumontuojama, labai lengvai prižiūrima ir labai higieniška. Kitas variantas kabina iš specialaus kieto drėgmei laidaus putplasčio, specialių plytelių, klijų ir glaistų, tai brangiau ir reikalauja šiek tiek daugiau priežiūros, bet daug gražiau. Kabina pagaminta iš tam nepritaikytų medžiagų nuo labai didelės drėgmės po kelių metų pradeda irti, įsiveisia grybai ir pelėsiai. Jūsų patalpos daugiau negu užtenka, tik kažkur tai dar reikia sumontuoti garo generatorių.
Alvydas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: