Pirties krosnelė

Kokio tipo pirties krosnelę patarumėte naudoti, įrengiant nuosavą pirtį namo rūsyje?

Elektrinis šildytuvas ar krosnelė pirtyje

Kokį pečių geriau rinktis pirčiai, elektrinį ar malkinę krosnelę. Pirtis bus nuosavame name.

Malkinė krosnelė suomiškai ir rusiškai pirčiai

Pirtis rastinė, viduje apkalta dailylentėmis. Pirtis 15 m³. Aukštis 2000mm, plotis 2260mm. Durys medinės standartinės, vienas vėdinimo dvigubas langas 600x600mm, kitas dvigubas 1000x1000mm. Kokią malkinę krosnelę ir kokio galingumo galėtumėte rekomenduoti, jeigu noriu turėti suomišką ir rusišką pirtį. Esamas kaminas - kvadratas 120x120mmm. Seną krosnį noriu keisti, bet palikti kaminą.

Elektrinė krosnelė pirčiai

Planuoju įsirengti pirtį namuose, tik elektrinę, nes nėra galimybių malkinei. Pirtis apie 14 kw ir langas 2 kw. Žiūrinėju pečius Harvia cilindro pc 110 ee 10.5 kw, galbūt Narvi softy 10.8 kw harvia legend 11kw. Patarė, kad būtų kuo daugiau akmenų, o šitose krosnyse apie 120 kg akmenų būna, tai garas turėtų būti kaip ir geras, nors sako, kad tie akmenys tik viršuje atlieka savo darbą, o apačioje nešildo. Rašo, kad šie pečiai nuo 9 iki 18 kvadratų pirtims skirti. Noriu 60-70 laipsnių šilumos ir gero garo, kad patiktų šeimai ir vaikų neišgazdinčiau. Taip pat pataria akumuliacinį, termosinį pečių, juos labai giria, bet jų kaina didelė. Ką galite patarti, kad turėti namuose jaukią, gerą pirtelę?

Elektrinė krosnelė pirtelei

Šeimos pirtelei iki 8 m2, ieškau optimalios elektrinės krosnelės. Biudžetas iki 400-450 Eurų. Ką geriau būtų rinktis, ar apvalią su kuo daugiau akmenų pastatomą, ar pakabinimą prie sienos su mažesniu tūriu akmenų?

Dvijų pirties krosnelių jungimas į vieną kaminą

Statau rąstinę pirtį su garine, dideliu priešpirčiu, prausykla. Viso 47 kv.m. Noriu pasistatyti pirties krosnelę, kūrenamą malkomis iš priešpirčio + krosnelę pačiam priešpirčiui ir kitoms patalpoms apšildyti. Ar galiu abi krosneles jungti į vieną kaminą, ar reikia dviejų atskirų (tiek turint omeny, kad kūrensis viena iš jų, tiek abi iškart? Planuojamas modulinis Schiedel kaminas (4m aukščio). Ar kūrenant vien tik pirtį, realu kad prišiltų visos kitos patalpos (gal tokiu atveju nereikia dviejų kaminų)? Dėl ventiliacijos - kiek atskirų ventiliacinių kanalų reikia palaikyti optimalią oro kaitą tiek galinėje, tiek kitose patalpose. Koks reikalingas pirties krosnelės galingumas? (garinė 6,2 kv.m. aukštis ~2,5m.)

Krosnelės kubilams

Kokie yra krosnelių tipai kubilams?

Dujinė krosnis pirčiai

Turiu namie dujų įvadą ir būtų patogu naudoti dujinę krosnį pirčiai. Ką manote apie tokį sprendimą? Dujinę krosnį sudėtinga įsigyti, bet ar tai vienintelis minusas?

Atsijunginėja elektrinė krosnelė

Turiu įsigijęs elektrinę krosnelę "harvia the wall sw80 8kW" pajungiau su išoriniu valdymu Harvia Xafir Combi CS110C - Sterownik Do Sauny - Do 11 kW. Esamas laikmatis krosnelės viduje atsijunginėja, reikia ją pasukti, kad krosnelė veiktų, nors išorinis valdymas pajungtas. Ir labai dažnai krosnelė atsijunginėja suveikia termostatas, ar taip turi būti? Ar geriau visai atjungti rankinį valdymą krosnelės viduje?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366192 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150756 klausimų