Yra laisva patalpa, kurios plotas apie 6 m2 (ilgis - 3 m, plotis - 2 m ir 2,5 m aukštis). Ar galima Įrengti turkišką pirtį panaudojant paprasčiausias medžiagas.
Ar butu galima irengti turkiska pirti patalpoje, kurios matmenys 150 x 160 ir kiek tai galetu kainuoti?
Kiek kainuoja garinės pirties įranga? Pirtis maždaug 8-9 kvadratinių metrų.
Norėčiau pasiteirauti apie turkiškos pirties įrengimo darbų eiliškumą ir sienų šiltinimą iš vidaus putų polistirolu (ekstruziniu). Planuojame namo garaže įsirengti garinę (turkišką) pirtį. Kokio storio reikėtų polistirolo ir koks būtų montavimo darbų eiliškumas?
Ar galima įrengti turkišką garinę pirtį A+, A++ name? Ar pirties vėdinimas ir šildymas turėtų būti derinami su rekuperatoriumi, šilumos siurbliu ir pan.? Kokia būtų apytikslė nedidelės (2-4 žm.) įrengimo kaina?
Laba diena, norėjau pasiteirauti apie pirties (garinės) įrengimą. Pirtis yra rąstinė, norėčiau sužinoti ar reikalinga apšiltinti pirties sienas viduje, jei taip tai ar dedama atspindinti šilumą plėvelė, jei taip ar apkalus dailylentėmis viduje, jos nepradės pelyti gavus drėgmės. Taip pat norėčiau sužinoti apie grindų ir lubų hidroizoliaciją. Ačiū už atsakymą.
Kiek kainuotų turkiška pirtis mano patalpoje?
Ar įmanoma vienoje pirties patalpoje įrengti dvi pirtis, turkišką ir suomišką pirtį?
Kaip įsirengti turkišką - garinę pirtį, kur vidinė apdaila - keramines mozaikos plytelės. Kokiomis medžiagomis reikia išgauti apvalias bei kitokias formas ir nuo ko reikia pradėti?
Perkame namą ir jame norėtume įsirengti turkišką garinę pirtelę. Namo plotas nėra didelis ir nėra numatyta specialios patalpos (planas prisegtas). Po ilgų svarstymų nusprendėme, kad pirtelę įsirengsime maždaug 2,5 m2 patalpoje, kuri buvo planuojama kaip rūbinė (apvesta rausvos spalvos flamasteriu). Galvojame duris į kambarį užmūryti, o naujas padaryti kairėje pusėje, kad būtų tiesioginis išėjimas į vonią. Norėtume žinoti ką reikia numatyti sudarant preliminarią namo pirkimo sutartį, pvz. elektros įvadas, vandens padavimas ir nutekėjimas, garo išėjimas (per rekuperacinę sistemą ar atskirais vamzdžiais), kad vėliau darant pilną apdailą nereikėtų griauti ir daryti iš naujo.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393991 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164373 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 27 specializuotų įmonių