Plastikinių langų profilių sistema GEALAN S 8000

GEALAN S 8000 sistema, kuri Baltijos šalyse buvo pradėta naudoti 2004 metais, visiškai pakeitė iki tol vyravusį rinkos standartą. Ši sistema per daugiau nei 15 metų tapo bene populiariausia Baltijos šalių regione ir yra plačiai naudojama iki šiol. Palyginus su kitomis septyniasdešimt kelių milimetrų pločio sistemomis, šis 74 mm pločio ir 6 kamerų tikslingai sukonstruotas sprendimas leidžia naudoti net iki 46 mm storio šiltus stiklo paketus, o profilio šilumos perdavimo koeficientas Uf siekia net 1,1 W/(m2K). Visa tai leidžia pasiekti mažesnį nei 1,0 W/(m2K) viso lango šilumos perdavimo koeficientą Uw ir tai jau atitinka A klasės pastatams keliamus reikalavimus.

EKONOMIŠKUMAS
Profilių sistema S 8000 yra GEALAN reakcija į langų rinkos tendencijas. Konstruojant šią dvigubo sandarinimo 74 mm montavimo gylio, 5 ir 6 kamerų profilių sistemą buvo siekiama optimizuoti ekonomišką ir nesudėtingą langų gamybos procesą naudojant šiuos profilius. 74 mm montavimo gylis užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją. Didelė vidinė kamera leidžia naudoti plačius plieniniu armavimo profilius. Optimizuota profilių geometrija tausoja gamtą ir taupo išteklius. Yra galimybė įmontuoti savaiminio vėdinimo sistemą GECCO, kuri užtikrins reikiamą oro apykaitą patalpoje. Profiliai gali būti balti, spalvoti ACRYLCOLOR arba dengti medienos raštus ir faktūrą imituojančiu laminatu.

PADIDINTA STATIKA
Projektuojant S 8000 sistemą ypatingas dėmesys buvo skiriamas statikai. Didelė vidinė profilio kamera leidžia armavimui naudoti plačius plieno profilius, o tai savo ruožtu užtikrina labai gerą langų konstrukcijų stabilumą ir tvirtumą, atitinkantį stambioms langų konstrukcijomis keliamus reikalavimus. Tvirta plieno armatūra lemia net labai didelių lango konstrukcijų atsparumą deformacijai.

S 8000 - KLASIKINĖS SISTEMOS PAVYZDYS
Langai ir durys - ryški Jūsų namo interjero ir eksterjero detalė, todėl jie turėtų ne tik atitikti griežtus techninius reikalavimus, bet ir tiesiog gražiai atrodyti. Lango patrauklumas daugiausiai priklauso nuo lango profilio formos ir spalvos. S 8000 yra klasikinės sistemos pavyzdys, pasižymi ryškiomis klasikinėmis linijomis ir apvaliais kontūrais.Didelis profilio spalvos pasirinkimas leis įgyvendinti net pačius įmantriausius architektūros ir dizaino projektus. Siūloma stiklajuosčių formų gausa - nuo už-apvalintos iki santūriai kampuotos - suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

GEALAN interneto svetainėje rasite daugiau informacijos ir langų bei durų iš GEALAN profilių gamintojų adresus.