Plastikiniai langai – Patarimai

Namas senos statybos, sudėti plastikiniai 1 paketo 2 stiklų paketai. Ketiname renovuoti namą. Ar verta keisti senus plastikinius į naujesnius 2 paketų 3 stiklų langus, ar yra kitas būdas? Langai dideli 1,3x2m.
Namo šiaurės-rytų pusėje didelis plastikinis langas. Manau, kad per jį netenkama daug šilumos, nes matuojant temperatūrą išorėje 5 cm nuo lango ir maždaug 80cm atstumu parodymai skiriasi 4-5 laipsniais. Ar padėtų sulaikyti šilumą užklijuota termoizoliacinė plėvelė ir kokia geriausiai tiktų tam reikalui?
Plastikinių langų rėmuose iš lauko esančios stačiakampės ertmės buvo užspaustos tokiais pačiais stačiakampiais spaustukais, lyg ir dangteliais, kurie subyrėjo, liko stačiakampės ertmės, pro kurias visą vasarą lindo skruzdėlės. Tas ertmes užklijavau medicininiu pleistru, skruzdėlės dingo. Ar galima kur nors gauti atsarginių dangtelių, toms ertmėms užspausti, kaip buvo anksčiau?
Norėjau sužinoti ar yra kažkoks varstomo lango standartas? Ta prasme ar yra ribojamas lango aukštis?
Kokius langų profilius patartumėt rinktis nuosavam 111 m2 namui, Kommerling ar Salamander? Ir kokie kiti variantai? Ir kodėl?
Keičiu langus į plastikinius. 1. Kas tai yra garo izoliacinė vienpusė juosta? 2. Kas tai yra besiplečianti juosta? Ar jos būtinos montuojant langus? Ar jos matomos iš išorės po langų montavimo?
Noriu pasiteirauti, koks plastikinių langų profilis geriausias ir kokios firmos? Gal galite paminėti kelias firmas. Tai pat ir ieškome ir apkaustų.
Planuoju įsigyti plastikinius langus. Noriu pasiteirauti, į ką atkreipti dėmesį juos renkantis? Kelių kamerų rinktis, kokio storio, kiek stiklų?
Pas mane rasoja langai. Yra sudėti plastikiniai langai ir žiemą jie pradeda iš vidaus rasoti. Ar tai reiškia, kad jie turi blogą šilumos izoliacija, ar visi langai rasoja?
Domintų komentaras apie šį gaminį, ką galėtumėt įvardinti kaip privalumus ir trūkumus apie plastikinius Veka SoftLine 82 langus?
A+ klasės namams renkamės plastikinius langus iš trijų variantų: Aluplast IDEAL 7000 (6 kamerų, 85 mm, armuotė 2 mm, 48 mm stiklo paketas 4sel-18-4-18-4sel; Kommerling 76MD, 6 kamerų, armuotė 2mm į varčią, armuotė 1,5mm į rėmą, 48 mm stiklo paketas, 4sel-18-4-18-4sel arba Salamander bluENERGY 82mm, 6 kamerų, 48 mm trijų stiklų paketas 4Sel-18Ar-4-18Ar-4Sel. Kurio gamintojo langus rekomenduotumėte rinktis?
Statau namą ir noriu, kad langai būtų kokybiški, šilti ir nereikalautų intensyvios priežiūros. Svarstau pasirinkimą tarp 5 kamerų, 3-jų stiklo paketų langų ir 6 kamerų, 2-jų stiklo paketų langų. Kuriuos geriau rinktis, ar yra skirtumas tarp 2 ir 3 stiklo paketų? Ką galėtumėte patarti dėl medžio imitacijos plastikinių langų? Ar jų savybės tokios pat kaip ir paprastų plastikinių langų? Ar jų nereikia laikui bėgant perdažyti ar kitaip atnaujinti?
Įsistatėme plastikinius langus į naujai statytą karkasinį namą. Porą savaičių viskas buvo gerai, o dabar langai stipriai rasoja iš lauko pusės, nieko nesimato pro stiklus. Kokia problema? Kodėl rasoja plastikiniai langai iš lauko pusės? Ir ką daryti, kad to nebūtų?
Kokius langus patartumėte susidėti į butą? Gyvenu šalia triukšmingos gatvės, burzgimas labai intensyvus. Kokie langai geriausiai izoliuoja garsą?
Noriu pasiteirauti, kuo skiriasi Gealan ir Aluplast profilio langai? Konkrečiai domina šiluminės varžos ir kainų skirtumai.
Patarkite į ką atkreipti dėmesį užsisakant plastikinius langus: profilis, kamerų skaičius ir t.t.?
Gyvenamajame name įdėjau 5 kamerų selektyvinius 1 paketo plastikinius langus. Tačiau šildymo sezonu pastebėjau, kad svetainės kambarys, kuriame langai užima žymiai didesnį plotą, yra keliais laipsniais vėsesnis. Ar galima sumažinti šių langų šilumos pralaidumą nekeičiant pačių langų profilių? Girdėjau apie termoizoliacines plėveles. Ar šiuo atveju (įvertinus, kad langai selektyviniai) jos būtų efektyvios? Gal galimas koks nors kitas problemos sprendimo būdas?
Ar plastikiniuose languose įmontuojamos orlaidės apsaugo būstą nuo pelėsio ir drėgmės kaupimosi ant stiklų? Girdėjau, yra automatiškai veikiančių orlaidžių. Kiek kainuotų tokių įsirengimas kartu su plastikiniais langais?
Domina plastikinių langų montavimo ypatumai karkasiniam namui. Koks turi būti lango angos išmatavimas, jei lango matmenys yra aukštis 1410, o plotis 1960. Ir kitas klausimas dėl lauko durų angos - durų matmenys yra 1400x2200.
Kelių kamerų plastikinius langus rekomenduojate dėti į standartinį senos statybos butą? Koks būtų optimalus variantas? Kiek skiriasi 3, 5, 6, ir 8-ių kamerų plastikinių langų kainos ir jų varža?
Įsidėjome plastikinį langą pieš šalčius iš lauko pusės negalėjau nuvalyti nuo stiklo lipdukų, atšilus orams nuvaliau ir pastebėjau ant rėmo viršaus skylutę gylis sulenda visas dantų krapštukas, nuėjus į firmą kuri dėjo parodžius lango nuotrauką su skylute paaiškino, kad alsuoklis, atsakykite ar languose plastikiniuose daromi alsuokliai, gal naujovė ar firmos brokas?
Kaip dažnai reikia keisti plastiknių langų tarpines. Kiek kainuoja plastikinių langų užraktai?
Kaip tinkamai prižiūrėti plastikinius langus? Ka daryti, kad nesikauptų drėgmė, nerasotų langai, nesiformuotų pelėsis, nesusidarytų kondensato lašiukai ant vidinės lango pusės. Ką būtina atlikti turint plastikinius langus, ar juos sunku prižiūrėti?
Rasoja langas iš lauko pusės. Visame name tik vienas langas, visi kiti ne. Langai plastikiniai, 3 paketų. Ar ir čia dėl rasos taško?
Nusipirkome namą kuriam reikia langų. Pasiūlymai įvairiausi, bet dažniausiai siūlo 3 stiklų paketų 5 kamerų, ar jie geri? nes girdėjau iš kitų firmų kad jei 3 stiklai turi būti 6 kameros- ar tai tiesa?(nes 5kamerų 3stiklų yra lenkiški, o jau 6kamerų 3stiklų vokiški) Ir ar stiklas nesusikraipys jei jo matmenys bus tokie: aukštis 1720, plotis 2040? šis langas butų nevarstomas-vitrininis.
Turime įsirengę vienos kameros plastikinius langus. Ar ant langų stiklų tikslinga naudoti šilumą atspindinčią plėvelę?
Norėtume paklausti patarimo visų langų ekspertų. Į naujai renovuojamą lofto tipo butą planuojame įsidėti langus. Langų plotas gan didelis tada planuojame dėti kokybiškus šiltus bei tylius, A+ arba A++ langus. Svarstome tarp plastikinių ir medinių langų pasirinkimo. Gavome pasiūlymus dėtis plastikinius Gealan S9000, MaxiTherm, Aluplast IDEAL 4000 CLASSIC, ELITE 6 ir daugybę kitų. Kaip su mediniais? Kokiais kriterijais vadovautis ir kaip pasirinkti tinkamai?Kurie iš šių langų verčiausi dėmesio?
Noriu, kad patartumėte, ar būtina langą perskirti, jei jo su rėmu dydis 1,47m x 1,42m ir noriu 3 stiklų paketo (48mm). Ar yra kokie dedami spec. sutvirtinimai, norint dėti ištisinį paketą.
Padėkit išsirinkt plastikinius langus, nes jau plyšta galva. Variantai būtų tokie Veka Softline 82 ar Aluplast Ideal 8000. Kurie langai rimtesni ir kokybiškesni? Ir dar vienas labai didelis klausimas kaip daryti geriau, yra vitrina, kurios aukštis 2390, plotis 2450. Siūlo daryti atskirai didijį langą ir atskirai duris, jas kažkaip sujungs su jungtimi (kaulu). Kas čia per jungtis? Ar geriau daryti vientisą gaminį, ta prasme vieną rėmą kartu su durimis, jei aišku taip daro dar klausimas...
Kaip spręsti problemą: įstatė naujus plastikinisu langus, tai padarė nekokybiškai, tačiau įmonė nebeegzistuoja ir langų nepakeis. Kaip elgtis?
Kokiomis medžiagomis geriausia sandarinti tarpą tarp lango rėmo ir sienos? Kaip geriausia tą padaryti?
Ar įmanoma įmontuoti orlaides į jau esamą sumontuotą plastikinį langą?
Renkamės langus naujos statybos namui. Pagal projektą suprojektuoti 5 vitrininiai langai 2200x2200 matmenų su skirtukais. Turėsime namie rekuperatorių. Kaip nuspręsti, ar verta investuoti į langų atsidarymą? Vienas langas tai tikrai atsidarys, kadangi bus išėjimas į terasą, bet tarkim miegamuosiuose? Nes kaip ir smagu būtų, jei galima būtų atsidaryti langą kambary, bet iš kitos pusės, rekuperatorius orą vis tiek pravėdins. Koks kainos skirtumas tarp atsidarančių vitrininių ir neatsidarančių?
Ar verta daryti ant langų stiklo klijuojamus dekoratyvinius padalijimus? Kokie jų trūkumai?
Norėjau paklausti, ar turi skirtumą, kiek languose yra kamerų? Girdėjau, kad tai akių dūmimas.
Kuriuos langus pasirinkti: Thermicco (8 kamerų, 90 mm storio, stiklo paketas 4sel-16/4/16-4sel) ar Brugman (5 kamerų, 73 mm storio, stiklo paketas kn4/16a/416a/4kn)? Ar verta pasirinkti brangesnius Thermicco langus?
Kodėl plastikinio lango stiklo apačia pasidengia ledu? Kaip to išvengti? Patalpose šalta, būna tik 14-16 laipsnių.
Gyvename pirmame aukšte. Pro virtuvės langą įsibrovė vagys, nors, kai buvo statomi plastikiniai langai man aiškino, kad jie saugūs ir nieks pro langus nepateks. Galvojau apie grotas ant langų, bet gyventi už grotų nesinori. Mane domina didelio saugumo plastikiniai langai.
Kodėl rasoja plastikinių langų išorinė pusė? Rytais langų visa išorinė pusė aprasojusi. Jeigu vakare ar naktį palynoja, ryte per langą nieko nesimato, tarsi stiklas būtų aptrauktas neskaidria plėvele. Vėsesnį rytmetį net pasidengia plonu leduku. Name langus pasikeitėme neseniai
Noriu įsigyti langus maksimaliai apsaugotus nuo įsilaužimo. Pagal kokius kriterijus man juos rinktis, į ką atkreipti dėmesį. Kaip turi būti sukomplektuoti maksimaliai saugūs langai.
Koks yra plastikinių langų šilumos pralaidumo koeficientas. Kokios yra naujausios tendencijos gerinant langų šilumines savybes?
Gal kas galite apibendrintai ir koncentruotai parašyti, į ką atkreipti dėmesį užsisakant langus: profilis, kamerų skaičius ir t. t.?
Kas gamina plastikinių langų profilius, ant kurių užklijuotos plėvelės užrašyta Pb?
Nutariau įsidėti plastikinius langus, kad nereikėtų šalti žiemą. Tai norėčiau gaut šiek tiek informacijos. Turiu keletą klausimų: kokio šiluminio laidumo langus pasirinkti? Kelių kamerų? Kokį stiklo paketą pasirinkti?
Pas mane yra sudėti langai salamander ir gelano, langai yra 2.2x2 per vidurį yra skersinis ir įdėtos vadinamos balkono durys, problema yra ta kad išsirietė varčia ir vidurinis skersinis ir nebeužsidaro gerai durys. Kas galėjo įtakoti, kad atsirado tokia problema?
Mane domina plastikiniai langai. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis langus ir gamintoją? Kokius langus rekomenduotumėte dėtis, kad būtų kokybiški nepermokant pinigų?
Ką reikia vertinti renkantis duris ir langus? Į ką reikia atsižvelgti, ko nepamiršti?
Norime susidėti didelius 2x2 langus iki žemės. Rūpinamės dėl saugumo, ar labiau apsimokėtų dėti grūdintus stiklus, ar klijuoti apsauginę plėvelę?
Kodėl susidėjus plastikinius langus skirtinguose kambariuose labai smarkiai skiriasi kambarių temperatūra? Pabandėme įdėti plastikinius langus 1 kambariui - patiko, užsakėme ir kitiems kambariams, bet sudėjus ten labai šalta. Didelis skirtumas nuo pirmojo kambario langų.
Paskutiniu metu dažnai girdžiu apie naujus plastikinius langus be švino. Ką reiškia plastikiniai langai „be švino” ?
Patarkit į ką labiausiai atkreipti dėmesį užsisakant langus: kamerų skaičius, stiklo paketų skaičius ir t.t.?
Prieš mėnesį įmontuotas virtuvinis langas su orlaide. Orlaidė ištisai būna atvira, bet lango stiklas iš lauko pusės rasoja per visą langą. Per šį kondensatą neįmanoma matyti kas už lango. Kodėl taip yra ir nuo ko tai priklauso?
Langai iš Veka profilio (5 kamerų). Pastebėjau, kad varčia per visą plotį šiek tiek išlinkusi palyginus su rėmu ir sandariai neužspaudžia tarpinės. Kai didesnis vėjas pučia pro jas, nors ekscentrikai jau prispaudžia maksimaliai. Ar gali padėti tarpinių pakeitimas? Langams jau virš 5 metų.
Ar plastikinių langų orlaidėse turėtų būti tinklelis arba grotelės? Man atvežė langus, kai atidarai orlaides, tai galima iškišti ranką į lauką. Ar taip gali būti?
Stipriai drėksta buto lango kampas antrame aukšte (namas keturių aukštų). Akivaizdu, jog iš išorės patenka drėgmė. Norime rasti vandens kaupimosi priežastį. Kaip galima būtų ją pašalinti?
Mane labai domina langai atidaromi į lauko pusę, taip pat langai atidaromi į lauko pusę kartu su skersiniu.
Ar plastikiniuose languose įmontuojamos orlaidės apsaugo būstą nuo pelėsio ir drėgmės kaupimosi ant stiklų? Girdėjau, yra automatiškai veikiančių orlaidžių. Kiek kainuotų tokių įsirengimas kartu su plastikiniais langais?
Kokiu atveju gali išsiskirti švinas iš profilių, kuriuose yra švino? Ačiū.
Girdėjau, kad plastikiniuose languose būtinai turi būti švino (normos ribose) kitaip PVC praranda savo elastingumą, bešviniai langai trapesni. Patarkite, ar namui būtų geriau bešviniai langai, ar tokie, kurie atsparesni?
Ar yra galimybė lango rėmo spalvą rinktis iš išorės tamsią kaip reikalauja fasadas, o viduje, kad būtų šviesi?
Ar namui būtų geriau bešviniai langai, ar tokie, kurie atsparesni? Girdėjau, kad plastikiniuose languose būtinai turi būti švino, kitaip PVC praranda savo elastingumą, bešviniai langai trapesni.
Prieš dvejus metus statėme naujus plastikinius langus (5 metų garantija). Prireikė remonto, bet neturime telefono numerio. Kur keiptis dėl langų remonto?
Kelis kartus per dieną per radiją išgirstu apie naujus plastikinius langus „be švino“. Ką reiškia tas „be švino”?
Noriu paklausti nuomonės langų ekspertų. Statomam A+ klasės namui ieškau langų. Turiu pasiūlymą Kommerling 88MD 7 kamerų. Galimas iki 56 mm pločio stiklo paketas. Kaip šitie langai? Gal ką kitą rekomenduosit?
Noriu pasikeisti langą, norėčiau paklausti į ką atkreipti dėmesį ir kokius langus geriausia rinktis, kad sulaikyti daugiausia šilumos. Atsižvelgiant, kad visi kiti langai bute yra plastikiniai, norėčiau, kad ir šis langas būtų plastikinis. Lango matmenys: plotis - 1810 mm, aukštis - 1750 mm, norėčiau, kad būtų vidinė ir išorinė palangė, langas būtų skeliamas į dvi dalis, kurios atsidarytų į visas puses.
Sumontuoti plastikiniai Veka Softline 82MD langai. Aukštis 2400, plotis 2000. Langai dviejų dalių, viena dalis varstoma. Languose sudėti vidiniai skirtukai "grotuoti". Segmento išmatavimai 500*500. Atidarant ir uždarant langus skirtukai "dreba" ir "vibruoja" sukeldami nemalonų garsą. Ar tai normalus reiškinys, ar stiklo paketo gamybos brokas?
Renkamės langus naujai statomam A+ klasės namui ir norime, kad jie būtų su dekoratyviniais skirtukais stiklo paketo viduje. Viename iš gautų pasiūlymų matome, kad langų su skirtukais uw yra 0,2 didesnis nei langų be skirtukų (nuo 0,88 iki 1,01). Kituose gautuose pasiūlymuose tai nenurodoma. Ar tikrai langai su skirtukais yra pralaidesni šilumai ir ar nekils keblumų priduodant namą?
Su šia problema pradėjome susidurti prieš du metus, iki kažkodėl buvo viskas gerai. Padrėkdavo langai apačioje gal per 3-5cm, dabar kai lauke šąla pasidengia iki pusės langų. Pradėjo pelyti angokraščių kampai, ko niekada nebuvo, viename kambaryje net sienos sandūra su lubomis juoduoja. Name niekas nepasikeitė, nei langai, nei gyventojų skaičius. Tiesa, viename kambaryje įdėjome Airbox, kai pamatėme, kad kampai juoduoja, nepadeda. Patarkite ką daryti?
Norėjau pasiteirauti kokius dažus geriausia naudoti perdažant plastikinius langus?
Kokius langus patartumėte susidėti į butą? Gyvenu šalia triukšmingos gatvės. Kokie langai geriausiai izoliuoja garsą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 389382 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3301
Iš viso buvo užduota 162002 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 79 specializuotų įmonių