Langų montavimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 35.
Koks turi būti atstumas nuo žemės iki lango apačios?
Laba diena, man sudėjo langus ir montažines putas reikia apipjauti iš vidaus, kad galėčiau padaryti apdaila aplink langus. Ar galiu apipjauti montažines putas ir ar tai nepraleis šalčio, nes kiek girdėjau putų pjauti negalima, ir jai tai tiesa, kaip tas apipurkšti, kad jos neišlystų. Ačiū
Ar galime A klasės name langus montuoti ne apšiltinimo sluoksnyje, o angoje, tačiau prieš tai apšiltinus angokraštį 5 cm XPS?
Ar pastačius rąstinį namą galima iš karto montuoti langus ir duris? Ar reikia palaukti metus kol namas pasės?
Norėčiau paklausti, ar montuojant langus galima per rėmus pragręžti į sieną juos montuojant, ar montuoti lango rėmą su tam tikra plokštele juos pritvirtinant?
Kaip iš naujo užsandarinti plastikinius langus? Per jų kampus ir apačią pučia vėjas.
Į naują rąstinį namą norime dėti medinius langus. Prašau patarti kaip jie turi būti tvirtinami rąstiniame name, kokius ir kieno gamybos langus rinktis.
Pasyviajam namui ieškau langų. Koks turi būti pasyviųjų langų šilumos laidumo koeficientas?
Ar reikia prieš montuojant langus A+ namui papildomai apšiltinti angokrasčius 2 cm putoplastu? Kai po to dedasi 108 profilis ir šiltinasi fasadas. Ar užtenka naudoti montažines putas ir 108 profilį?
Norėčiau sužinoti, kur vienkameriniame stiklo pakete (selektyvinis stiklas - argono dujos - paprastas stiklas) turėtų būti selektyvinis stiklas: lango šaltojoje pusėje ar patalpos viduje.
Kiek pagaminto lango rėmo turi įsistatyti į angokraščius: iš šonų, viršuje ir apačioje?
Kodėl sumontavus naujus plastikinius langus pradėjo pelyti sienos?
Naujus langus montavę meistrai nesudėjo tarpinių – tarp lango ir vidinės sienelės paliko tarpą. Į klausimą, kodėl nesudėjo tarpinių atsakė, kad pagal naujausias technologijas nereikia. Tačiau akivaizdžiai matyti, kad yra tarpas, pro kurį švilpia vėjas į namo sienų vidų. Kaip turi būti iš tikrųjų? Jie bandė silikoniniti, bet nieks nesigavo. Kaip šią problemą išspręsti?
Neteisingai buvo išmatuoti ir pagaminti per siauri vitrinos langai (apie 4-5 cm), montuotojai tarpą po palange užpildė putomis. Ar tai turės įtakos langų ekspoatacijai?
Langų sandarinimas: vidine ar išorine sistema? Kokie šių sistemų skirtumai, privalumai?
Montuojant langus reikia dėti izoliacines sandarinimo medžiagas. Kokias medžiagas patartumėte naudoti ir kaip teisingai reikėtų užsandarinti.
Dėl kokios priežasties peršąla stiklo paketas ties lango rėmu? Atlikus termoviziją nustatyta, kad langų šiluminė būklė yra gera, išskyrus apatines tarpines tarp stiklo paketo ir lango rėmo, ties tomis vietomis temperatūra yra žemesnė nei leistina. Kaip būtų galima šią problemą išspręsti? Kaip reiktų sandarinti langus?
Noriu pakalusti ar įmanoma sumontuoti langus tik su montavimo putomis, be jokių varžtų. Ar neiškris po keletos metų, kai putos pakeis savo savybes? Ačiū
Kokiais atvejais yra dedamos tarpinės montuojant langus name. Pas mane sudėjo langus be tarpinių, bet vietomis matyti tarpai tarp lango rėmo ir apdailos plytų.
Mano siena bus dvisluoksnė: silikatas + polistirolas. Kyla klausimas vis gi kodėl langus reikėtų montuoti apšiltinimo sluoksnyje? Šiuo metu aktyviai domiuosi apie tai ir panašu, kad sumontuoti šiltinimo sluoksnyje - sudėtingiau nei įprastai. Kaip reikėtu montuoti langus į polistirolą?
Langų montavimas apšiltinimo sluoksnyje - kas tai? Kokią montavimo techniką reikėtų naudoti? Kokius specialistus samdyti?
Namas apie 88 metų statybos su raudona moline plyta iš vidaus, oro tarpu ir balta plyta. Langai buvo sumontuoti į baltą plytą, lygiai su lauko siena, nes yra numatyta iš lauko šiltinti polistirolu. Tačiau, kol namas dar neapšiltintas per angokraščius (apklijuotus 3cm polistirolu) labai jaučiausi šaltis, tiksliau prie pat lango apačios, arčiau baltos plytos. Teko matyti, kad į tokio tipo mūrinius namus, langus montuoja į oro tarpą. Į kurį sluoksnį reikia montuoti langus tokio tipo mūriniame name? Koks tinkamiausias langų įmontavimo būdas?
Koks reikalingas montažinių putų storis, kurį reikia užpurkšti į tarpus tarp langų, nes susidūriau su nuomonėm, kurios teigia, kad reikia bent 2cm iš visų pusių arba kaip tik, reik kiek įmanoma mažiau, nes tai tik būdas užsandarinti nelygias skyles, geometriją langui.
Kokia būtų plastikinių langų montavimo kaina? Langų parametrai: matmenys – 1 590x930 (2 vnt.); su vidine palange; su išorine cinkuotos skardos palange. Ar reikėtų išmontuoti senus langus? Ar atliktumėte apdailą? Langus reikėtų įstatyti kuo greičiau.
Kuo ir kaip sandarinti langus (tarpa tarp sienos ir lango remo) rastiniame name.
 
Sritis:
Sritis: