Langų montavimas – Patarimai

Name turiu angą plastikiniam langui 74cm/64cm. Kokių matmenų langą turėčiau užsakyti?
Kaip rekomenduojate montuoti langus su gera garso izoliacija, jog neprarasti jos montuojant? Ar klijuoti angas xps ir po to sumontuoti langus, ar privesti geriau prie lango xps, kai jau bus sumontuoti langai? Tačiau taip tikriausiai eis labiau šaltis per angograščius iš lauko? Gal yra dar kažkokių sprendimo būdų be mano minėtų? Namas senas rekonstruojamas. Į apšiltinimo sluoksnį nebus išnešama.
Viešoje erdvėje smarkiai diskutuojama, ar būtina langus išnešti į šiltinamąjį sluoksnį. Konkretaus ir vieno atsakymo nėra. Statomės 80kv.m gyvenamąjį namą A++ klasės, 20 cm dujų silikatas, apšiltinimas 30 cm polistirolas, be mažesnių yra du dideli langai 320x240. Reikalavimuose energetinei klasei nurodyta išnešti... bet ar būtina? Kokį montavimo būdą rekomenduotumėte?
Turime nusipirkę namą su uždėta struktūra (lašelio formos) ir nudažyta, ir norime platinti lango angą (langą) apie 30cm, sąrama leidžia tą padaryti. Klausimas kaip teisingai reikėtų imtis darbų, kad paskui būtų kuo paprasčiau apdirbti struktūra, kad suvienodinti?
Kaip apšiltinti popalanginį profilį iš vidaus?
Ar galima šiltinti individualaus namo sienas putplasčiu nesumontavus langų? Kokie pliusai ir minusai?
Taip jau buvo padaryta, kad lango tvirtinimo plokštelės po vieną viršuje ir apačioje yra sulenktos ~90 laipsnių kampu, o per vidurį trys vienetai eina įstrižai sienos (žr. foto). Tai klausimas būtų ar galima tas įstrižas padaryti kaip esančios viršuje ir apačioje, sulenkti 90 laipsnių kampu?
Domina kokiomis medžiagomis užtaisyti įdėtą langą iš lauko pusės.
Įdėjom medinius langus į seną plytinį pastatą. Kažkaip jūros puta nesinori jų sandarinti, gal kas galėtų patarti kaip tą plyšį būtų galima užsandarinti naudojant natūralias medžiagas?
Namas yra medinis, su 10x5 cm karkasu išlyginau sienas, langus montuosiu į išnešimo karkasą, yra tarpai tarp sienos ir karkaso, langai 150 x 140. Kaip juos montuoti gręžiant per rėmą su medvaržčiu prisukant prie karkaso ar su plokštelėmis?
Laba diena, Statau namą bauroc roclite blokais. Noriu patarimo, kaip geriausia montuoti plastikinius langus? Su išnešimu ar prigręžiant? Ar reikia/tikslinga klijuoti angas "styrodurų" ar nepatartina? Namas bus A+ klasės.
Po langų sumontavimo praėjo 3 metai, name dar negyventa. Sienos netrukę, langai išnešti į šiltinamąjį sluoksnį, montuota ant illbruck profilių, susukta varžtais. Kodėl lango išorinis rėmas išsipūtė? Kur kreiptis dėl problemos išsprendimo? Konsultacijos ar akto surašymo.
Sudėti langai ir užpūstos putos, iš vidinės pusės planuojam klijuoti Siga fentrim 20 juostas. Kiek laiko galima laikyti juostas neapdirbtas? Iš lauko pusės kaip suprantu max 3 mėn. Grreitu laiku neplanuojam apdailos, bet ir nesinori nei putoms pakenkti, nei juostai.
Koks turi būti atstumas nuo žemės iki lango apačios?
Ar galima prie plastikinio lango rėmo arba paties lango nedideliais medvarščiais pritvirtinti, pavyzdžiui, lauko termometrą, vidaus roletus? Ar nėra pavojaus pažeisti stiklo paketo sandarumą ar paties lango rėmo konstrukcijos atsparumą?
Laba diena, man sudėjo langus ir montažines putas reikia apipjauti iš vidaus, kad galėčiau padaryti apdaila aplink langus. Ar galiu apipjauti montažines putas ir ar tai nepraleis šalčio, nes kiek girdėjau putų pjauti negalima, ir jai tai tiesa, kaip tas apipurkšti, kad jos neišlystų. Ačiū
Norėčiau paklausti, ar montuojant langus galima per rėmus pragręžti į sieną juos montuojant, ar montuoti lango rėmą su tam tikra plokštele juos pritvirtinant?
Ar galime A klasės name langus montuoti ne apšiltinimo sluoksnyje, o angoje, tačiau prieš tai apšiltinus angokraštį 5 cm XPS?
Ar reikia prieš montuojant langus A+ namui papildomai apšiltinti angokrasčius 2 cm putoplastu? Kai po to dedasi 108 profilis ir šiltinasi fasadas. Ar užtenka naudoti montažines putas ir 108 profilį?
Kaip iš naujo užsandarinti plastikinius langus? Per jų kampus ir apačią pučia vėjas.
Ar pastačius rąstinį namą galima iš karto montuoti langus ir duris? Ar reikia palaukti metus kol namas pasės?
Koks turi būti optimaliausias tarpas tarp angokraščio (sienos) ir lango staktos (šonuose, viršuje, apačioje)? Ar vienodas ir PVC langams, ir ALU stumdomai sistemai? Ar jis būtinas? Kuo jį užpildo?
Kodėl sumontavus naujus plastikinius langus pradėjo pelyti sienos?
Neteisingai buvo išmatuoti ir pagaminti per siauri vitrinos langai (apie 4-5 cm), montuotojai tarpą po palange užpildė putomis. Ar tai turės įtakos langų ekspoatacijai?
Kiek pagaminto lango rėmo turi įsistatyti į angokraščius: iš šonų, viršuje ir apačioje?
Pasyviajam namui ieškau langų. Koks turi būti pasyviųjų langų šilumos laidumo koeficientas?
Į naują rąstinį namą norime dėti medinius langus. Prašau patarti kaip jie turi būti tvirtinami rąstiniame name, kokius ir kieno gamybos langus rinktis.
Montuojant langus reikia dėti izoliacines sandarinimo medžiagas. Kokias medžiagas patartumėte naudoti ir kaip teisingai reikėtų užsandarinti.
Kaip langus išnešti 30 cm į priekį? Mūras 18 cm Arko blokeliai, 30 cm Neoporas, 2-3 cm oro tarpas, 10 cm plyta. Kad nesigautų bunkerio efektas, langus norėčiau išnešti iki plytų sluoksnio. Nerandu jokios sistemos tai padaryti.
Naujus langus montavę meistrai nesudėjo tarpinių – tarp lango ir vidinės sienelės paliko tarpą. Į klausimą, kodėl nesudėjo tarpinių atsakė, kad pagal naujausias technologijas nereikia. Tačiau akivaizdžiai matyti, kad yra tarpas, pro kurį švilpia vėjas į namo sienų vidų. Kaip turi būti iš tikrųjų? Jie bandė silikoniniti, bet nieks nesigavo. Kaip šią problemą išspręsti?
Kiek kainuoja stiklo pluošto laikikliai langams?
Norėčiau sužinoti, kur vienkameriniame stiklo pakete (selektyvinis stiklas - argono dujos - paprastas stiklas) turėtų būti selektyvinis stiklas: lango šaltojoje pusėje ar patalpos viduje.
Koks reikalingas montažinių putų storis, kurį reikia užpurkšti į tarpus tarp langų, nes susidūriau su nuomonėm, kurios teigia, kad reikia bent 2cm iš visų pusių arba kaip tik, reik kiek įmanoma mažiau, nes tai tik būdas užsandarinti nelygias skyles, geometriją langui.
Langų sandarinimas: vidine ar išorine sistema? Kokie šių sistemų skirtumai, privalumai?
Noriu pakalusti ar įmanoma sumontuoti langus tik su montavimo putomis, be jokių varžtų. Ar neiškris po keletos metų, kai putos pakeis savo savybes? Ačiū
Mano siena bus dvisluoksnė: silikatas + polistirolas. Kyla klausimas vis gi kodėl langus reikėtų montuoti apšiltinimo sluoksnyje? Šiuo metu aktyviai domiuosi apie tai ir panašu, kad sumontuoti šiltinimo sluoksnyje - sudėtingiau nei įprastai. Kaip reikėtu montuoti langus į polistirolą?
Noriu paklausti dėl langų montavimo, kada montuojame langus varžtais ir kada montavimo lystelėmis ne per rėmą gręžiant. Koks turi būti langų dydis, kad negręžtume varžtų per rėmą?
Ar galima langus montuoti į šilumos izoliacijos sluoksnį?
Dėl kokios priežasties peršąla stiklo paketas ties lango rėmu? Atlikus termoviziją nustatyta, kad langų šiluminė būklė yra gera, išskyrus apatines tarpines tarp stiklo paketo ir lango rėmo, ties tomis vietomis temperatūra yra žemesnė nei leistina. Kaip būtų galima šią problemą išspręsti? Kaip reiktų sandarinti langus?
Langų angokraščiai yra išklijuoti Styrodur'u, bet iki lango pradžios 1,5cm tarpas. Kaip sutvarkyti ir užsandarinti šitus angokrašius? Ar galima ant viršaus užklijuoti gipsą?
Kokie privalumai pasirinkus langus montuoti šiltinamajame sienos sluoksnyje? Kokia teisinga turėtų būti montavimo eiga?
Kokia būtų plastikinių langų montavimo kaina? Langų parametrai: matmenys – 1 590x930 (2 vnt.); su vidine palange; su išorine cinkuotos skardos palange. Ar reikėtų išmontuoti senus langus? Ar atliktumėte apdailą? Langus reikėtų įstatyti kuo greičiau.
Meistrai sumontavo langus, po kurio laiko atsirado 1-2 mm tarpelis, pro kurį pučia vėjas. Montuojant buvo įdėta tik balta juostelė. Bandžiau užsandarinti silikonu. Kur kreiptis? Ką patartumėte daryti?
Kokiais atvejais yra dedamos tarpinės montuojant langus name. Pas mane sudėjo langus be tarpinių, bet vietomis matyti tarpai tarp lango rėmo ir apdailos plytų.
Namas apie 88 metų statybos su raudona moline plyta iš vidaus, oro tarpu ir balta plyta. Langai buvo sumontuoti į baltą plytą, lygiai su lauko siena, nes yra numatyta iš lauko šiltinti polistirolu. Tačiau, kol namas dar neapšiltintas per angokraščius (apklijuotus 3cm polistirolu) labai jaučiausi šaltis, tiksliau prie pat lango apačios, arčiau baltos plytos. Teko matyti, kad į tokio tipo mūrinius namus, langus montuoja į oro tarpą. Į kurį sluoksnį reikia montuoti langus tokio tipo mūriniame name? Koks tinkamiausias langų įmontavimo būdas?
Kuo ir kaip sandarinti langus (tarpa tarp sienos ir lango remo) rastiniame name.
Kam patikėti langų montavimo darbus? Samdyti meistrus ar pirkti montavimo paslaugą iš tos pačios įmonės kaip ir langus?
A+ namas. Langai labai dideli, tarkim 4,5*2,5, šviesos paklius. Ar galiu montuoti langus angoje neišnešęs į apšiltinimo sluoksnį? Aišku apšildyti angą ir naudoti tiek vidinę tiek išorinę juostą? Ar priduosiu namą?
Ar galima montuoti langus i apšiltintus oro tarpus, jei namo pagrindinė siena iš betono-polistirolio blokelio, toliau eina apšiltintas tarpas 7cm ir dar toliau klinkeris.
Ar galima jau pastatytame rąstiniame name įrengti papildomus langus ir duris?
Langų montavimas apšiltinimo sluoksnyje - kas tai? Kokią montavimo techniką reikėtų naudoti? Kokius specialistus samdyti?
Langus statanti bendrovė į renovuojamo daugiabučio kambarį stato nevarstomą langą ir duris į balkoną. Ar neturėtų būti langas varstomas, bent į vieną pusę ir kokie teisės aktai tai reglamentuoja?
Ar galima plastikinius vitrininius langus ir plastikines lauko duris montuoti tiesiai ant pamato (namas naujas karkasinis)? Meistrai po langais ir durimis nupjovė apatines medines vijas ir langus bei duris sumontavo ant pamato hidroizoliacinės juostos, tarpus užpildydami montažinėmis putomis. Sandarinimo juostų nenaudojo. Ar teisingai sumontuoti langai ir durys? Jei ne, kokios pasekmės?
Ar galima A+ klasės name montuoti langus tiesiai į apšiltintas angas? Ar reikia daryti lango išnešimą?
Ant stiklo paketo 6 AH -14 -4 PU maždaug po metu atsirado rudos nubėgimo strijos. Gamintojai tvirtina, kad pažeista chemikalais pati tonuojanti danga. Langai tonuoti karštu būdu. Tonavimas sumontuotas į lauko pusę. Ar gali pažeisti tonavima medžiagos naudojamos apšiltinant nama putu polistirolu ir dažant coporol dažais. Ar teisingai sumontuotas langas jei tonuoti langai bijo cheminių junginių kurie naudojami apšiltinant namą putŲ polistirolu. Ar tonavimas neturėjo būti montuojamas į pastato vidų.
Norėjau pasiklausti jūsų nuomonės, jeigu langai išnešti į lauką t.y. apšiltinimo sluoksnyje, ar verta šiltinti angokraštį xps 2cm plokšte? Kokie pliusai ir minusai ? Ir kaip teisingai užsandarinti langą ?
Kokiomis medžiagomis užtaisyti langų angokraščius po langų keitimo lauko pusėje? Siena iš silikatinių plytų. Kokia galima apdaila?
Statom nedidelį 50 kv.m namuką. Sudėjo "kiomerling" langus. Bet dabar girdžiu, kad būtina A klasei gauti, aplink langų rėmus klijuoti šilumą sulaikančias kažkokias juostas. Kokios jos, kur pirkti? Iš išorės ir iš vidaus jos vienodos ar skiriasi?
Statomas naujas namas - blokeliai akyto betono. Visi langai vitrininiai iki žemės. Didžiausias 6 m x 2,2 m. Yra stumdomų vitrinų. Ar tinkamas būdas tokiose blokeliuose langus montuoti išnešant? Ar montavimas vis tik turėtų būti angoje dėl blokelių mažo atsparumo gniuždant?
Gal galėtumėte patarti kaip teisingai yra montuojama atraminė kolona kampiniam langui? Pagal projektą suprojektuotas kvadratinis vamzdis 120x120, kuris montuojamas per vidurį blokelių ant susikirtimo. Kiek suprantu sumontavus langus tarp kolonos ir lango lieka kažkoks tarpas ir tas vamzdis išliks viduje kaip kolona. Gal galima montuoti ant blokelių krašto? Kad tarp lango ir atramos neliktų tarpo po langu įdėjimo? Kažkaip neteko pamatyti kaip atrodo vidinė apdaila to mazgo. Tikiuosi supratote apie ką noriu paklausti.
Įsigijau senos statybos namą. Ir dabar pravėsus orams po šildymo įjungimo, kai užšyla namas kambariuose atrodo, kad į kambarį plūsta šaltas oras. Apžiūrėjus langus pastebėjau, kad langai buvo montuoti taip, kad nereiktų daryti apdailos, bet to pasekoje liko plyšeliai tarp rėmo ir sienos. Kai kur matosi putos, o viduje padaryta apdaila, tik nežinau ant kiek gerai. Tai nebus problema dėl tų paliktų plyšelių, kad jaučiasi šaltas oras plūstantis į vidų? Būtų įdomu sužinoti kaip galėčiau išspręst šią problemą. Ar būtų gerai, jei tuos tarpelius užtepčiau hermetiku, ar reikėtų rinktis kažką kitką?
Buvo sudėti langai rugsėjo mėnesį ir iš vidaus angokraščiai nešiltinti, tik užklijuotas gipsas. Šiuo metu rasoja lango rėmas, palangės kampai, jaučiasi šaltis nuo lango pusės. Ar reikia perdaryti šiltinant?
Planuoju montuoti langus į angą. Patarkite kaip geriau ir teisingiau daryti. Ar pirmiausiai apšiltinti angą XPS 2mm ir įstatyti langą. Arba įstatyti langą, o tik po to apšiltinti 2mm XPS?
Po langų montavimo su putomis ir hidroizoliacine juosta, kokie tolimesni veiksmai ir kokiomis medžiagomis padaryti apdailą iš lauko pusės daugiabutyje? Plytinis namas. Ar užtenka tik užtinkuoti tinku, ar dar kažko reiktų?
Ar galima montuoti fasadinius langus su Warmotech medžiaga?
Kokie leistini aliuminių langų montavimo tarpai?
Langai buvo montuojami šiltinimo sluoksnyje ant termo profilių. Po montavimo darbų pastebėjau, kad nesudėtos išorinės ir vidinės garui pralaidžios, priešvėjinės juostos. Susisiekus su įmone jie pasakė, kad jie turi 3 montavimo variantus: su išnešimu (be juostų), angoje makrofleksu arba angoje su makrofleksu + juostos. Prie termoprofilių jie niekada nemontuoja su juostomis, nes tokio varianto bendrai nesiūlo, kadangi juostų pagrindinė esmė yra apsaugoti makrofleksą nuo drėgmės, bet jei yra stogas, tai pasak firmos iš vidinės ir išorinės pusės nieko neatsitiks, o taip pat makrofleksas vėliau pasislėps po apdaila. Klausimas ką tokiu atveju daryti? Ar galima klijuoti juostas po langų montavimo darbų prieš pradedant fasado ir vidaus apdailą? Prašau patarkite.
Klausimas būtų dėl A+ klasės plastikinių langų šiltinimo. Ar tikslinga apipūsti aplinkui stiklo paketą su montažinėmis putomis? Tai yra nuėmus plastikinius apvadus po kuriais matosi plastikinio lango reguliavimo plastikinės kaladėlės ir ten aplinkui langą yra oro tarpas apie 3-5mm. Ar tai sumažins langų rasojimą iš vidaus palei apvado guminę juodą tarpinę?
Statausi A+ klasės mūrinį namą. Blokeliai silikatiniai 25cm. Fasadą šiltinsiu 25cm neoporu. Ar būtina išnešinėti langus?
Senos statybos mūriniame name išpjauta anga laukinėje sienoje terasiniam langui įstatyti. Namas su raudona plyta iš vidaus, oro tarpu ir balta plyta. Oro tarpas tuščias. Kaip geriau būtų įstatyti langą tokioje situacijoje?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 46 specializuotų įmonių