Langų montavimas

Rodomi įrašai 1-52 iš 52.
Koks turi būti atstumas nuo žemės iki lango apačios?
Laba diena, man sudėjo langus ir montažines putas reikia apipjauti iš vidaus, kad galėčiau padaryti apdaila aplink langus. Ar galiu apipjauti montažines putas ir ar tai nepraleis šalčio, nes kiek girdėjau putų pjauti negalima, ir jai tai tiesa, kaip tas apipurkšti, kad jos neišlystų. Ačiū
Norėčiau paklausti, ar montuojant langus galima per rėmus pragręžti į sieną juos montuojant, ar montuoti lango rėmą su tam tikra plokštele juos pritvirtinant?
Ar galime A klasės name langus montuoti ne apšiltinimo sluoksnyje, o angoje, tačiau prieš tai apšiltinus angokraštį 5 cm XPS?
Ar reikia prieš montuojant langus A+ namui papildomai apšiltinti angokrasčius 2 cm putoplastu? Kai po to dedasi 108 profilis ir šiltinasi fasadas. Ar užtenka naudoti montažines putas ir 108 profilį?
Kaip iš naujo užsandarinti plastikinius langus? Per jų kampus ir apačią pučia vėjas.
Ar pastačius rąstinį namą galima iš karto montuoti langus ir duris? Ar reikia palaukti metus kol namas pasės?
Kodėl sumontavus naujus plastikinius langus pradėjo pelyti sienos?
Į naują rąstinį namą norime dėti medinius langus. Prašau patarti kaip jie turi būti tvirtinami rąstiniame name, kokius ir kieno gamybos langus rinktis.
Kiek pagaminto lango rėmo turi įsistatyti į angokraščius: iš šonų, viršuje ir apačioje?
Pasyviajam namui ieškau langų. Koks turi būti pasyviųjų langų šilumos laidumo koeficientas?
Koks turi būti optimaliausias tarpas tarp angokraščio (sienos) ir lango staktos (šonuose, viršuje, apačioje)? Ar vienodas ir PVC langams, ir ALU stumdomai sistemai? Ar jis būtinas? Kuo jį užpildo?
Neteisingai buvo išmatuoti ir pagaminti per siauri vitrinos langai (apie 4-5 cm), montuotojai tarpą po palange užpildė putomis. Ar tai turės įtakos langų ekspoatacijai?
Montuojant langus reikia dėti izoliacines sandarinimo medžiagas. Kokias medžiagas patartumėte naudoti ir kaip teisingai reikėtų užsandarinti.
Langų sandarinimas: vidine ar išorine sistema? Kokie šių sistemų skirtumai, privalumai?
Naujus langus montavę meistrai nesudėjo tarpinių – tarp lango ir vidinės sienelės paliko tarpą. Į klausimą, kodėl nesudėjo tarpinių atsakė, kad pagal naujausias technologijas nereikia. Tačiau akivaizdžiai matyti, kad yra tarpas, pro kurį švilpia vėjas į namo sienų vidų. Kaip turi būti iš tikrųjų? Jie bandė silikoniniti, bet nieks nesigavo. Kaip šią problemą išspręsti?
Norėčiau sužinoti, kur vienkameriniame stiklo pakete (selektyvinis stiklas - argono dujos - paprastas stiklas) turėtų būti selektyvinis stiklas: lango šaltojoje pusėje ar patalpos viduje.
Noriu pakalusti ar įmanoma sumontuoti langus tik su montavimo putomis, be jokių varžtų. Ar neiškris po keletos metų, kai putos pakeis savo savybes? Ačiū
Kaip langus išnešti 30 cm į priekį? Mūras 18 cm Arko blokeliai, 30 cm Neoporas, 2-3 cm oro tarpas, 10 cm plyta. Kad nesigautų bunkerio efektas, langus norėčiau išnešti iki plytų sluoksnio. Nerandu jokios sistemos tai padaryti.
Koks reikalingas montažinių putų storis, kurį reikia užpurkšti į tarpus tarp langų, nes susidūriau su nuomonėm, kurios teigia, kad reikia bent 2cm iš visų pusių arba kaip tik, reik kiek įmanoma mažiau, nes tai tik būdas užsandarinti nelygias skyles, geometriją langui.
Kokia būtų plastikinių langų montavimo kaina? Langų parametrai: matmenys – 1 590x930 (2 vnt.); su vidine palange; su išorine cinkuotos skardos palange. Ar reikėtų išmontuoti senus langus? Ar atliktumėte apdailą? Langus reikėtų įstatyti kuo greičiau.
Noriu paklausti dėl langų montavimo, kada montuojame langus varžtais ir kada montavimo lystelėmis ne per rėmą gręžiant. Koks turi būti langų dydis, kad negręžtume varžtų per rėmą?
Ar galima langus montuoti į šilumos izoliacijos sluoksnį?
Dėl kokios priežasties peršąla stiklo paketas ties lango rėmu? Atlikus termoviziją nustatyta, kad langų šiluminė būklė yra gera, išskyrus apatines tarpines tarp stiklo paketo ir lango rėmo, ties tomis vietomis temperatūra yra žemesnė nei leistina. Kaip būtų galima šią problemą išspręsti? Kaip reiktų sandarinti langus?
Kam patikėti langų montavimo darbus? Samdyti meistrus ar pirkti montavimo paslaugą iš tos pačios įmonės kaip ir langus?
Meistrai sumontavo langus, po kurio laiko atsirado 1-2 mm tarpelis, pro kurį pučia vėjas. Montuojant buvo įdėta tik balta juostelė. Bandžiau užsandarinti silikonu. Kur kreiptis? Ką patartumėte daryti?
Kokiais atvejais yra dedamos tarpinės montuojant langus name. Pas mane sudėjo langus be tarpinių, bet vietomis matyti tarpai tarp lango rėmo ir apdailos plytų.
Kuo ir kaip sandarinti langus (tarpa tarp sienos ir lango remo) rastiniame name.
Ar galima montuoti langus i apšiltintus oro tarpus, jei namo pagrindinė siena iš betono-polistirolio blokelio, toliau eina apšiltintas tarpas 7cm ir dar toliau klinkeris.
Kiek kainuoja stiklo pluošto laikikliai langams?
Mano siena bus dvisluoksnė: silikatas + polistirolas. Kyla klausimas vis gi kodėl langus reikėtų montuoti apšiltinimo sluoksnyje? Šiuo metu aktyviai domiuosi apie tai ir panašu, kad sumontuoti šiltinimo sluoksnyje - sudėtingiau nei įprastai. Kaip reikėtu montuoti langus į polistirolą?
Kokie privalumai pasirinkus langus montuoti šiltinamajame sienos sluoksnyje? Kokia teisinga turėtų būti montavimo eiga?
Ar galima jau pastatytame rąstiniame name įrengti papildomus langus ir duris?
Langus statanti bendrovė į renovuojamo daugiabučio kambarį stato nevarstomą langą ir duris į balkoną. Ar neturėtų būti langas varstomas, bent į vieną pusę ir kokie teisės aktai tai reglamentuoja?
Langų angokraščiai yra išklijuoti Styrodur'u, bet iki lango pradžios 1,5cm tarpas. Kaip sutvarkyti ir užsandarinti šitus angokrašius? Ar galima ant viršaus užklijuoti gipsą?
Ant stiklo paketo 6 AH -14 -4 PU maždaug po metu atsirado rudos nubėgimo strijos. Gamintojai tvirtina, kad pažeista chemikalais pati tonuojanti danga. Langai tonuoti karštu būdu. Tonavimas sumontuotas į lauko pusę. Ar gali pažeisti tonavima medžiagos naudojamos apšiltinant nama putu polistirolu ir dažant coporol dažais. Ar teisingai sumontuotas langas jei tonuoti langai bijo cheminių junginių kurie naudojami apšiltinant namą putŲ polistirolu. Ar tonavimas neturėjo būti montuojamas į pastato vidų.
Namas apie 88 metų statybos su raudona moline plyta iš vidaus, oro tarpu ir balta plyta. Langai buvo sumontuoti į baltą plytą, lygiai su lauko siena, nes yra numatyta iš lauko šiltinti polistirolu. Tačiau, kol namas dar neapšiltintas per angokraščius (apklijuotus 3cm polistirolu) labai jaučiausi šaltis, tiksliau prie pat lango apačios, arčiau baltos plytos. Teko matyti, kad į tokio tipo mūrinius namus, langus montuoja į oro tarpą. Į kurį sluoksnį reikia montuoti langus tokio tipo mūriniame name? Koks tinkamiausias langų įmontavimo būdas?
A+ namas. Langai labai dideli, tarkim 4,5*2,5, šviesos paklius. Ar galiu montuoti langus angoje neišnešęs į apšiltinimo sluoksnį? Aišku apšildyti angą ir naudoti tiek vidinę tiek išorinę juostą? Ar priduosiu namą?
Ar galima A+ klasės name montuoti langus tiesiai į apšiltintas angas? Ar reikia daryti lango išnešimą?
Langų montavimas apšiltinimo sluoksnyje - kas tai? Kokią montavimo techniką reikėtų naudoti? Kokius specialistus samdyti?
Ar galima plastikinius vitrininius langus ir plastikines lauko duris montuoti tiesiai ant pamato (namas naujas karkasinis)? Meistrai po langais ir durimis nupjovė apatines medines vijas ir langus bei duris sumontavo ant pamato hidroizoliacinės juostos, tarpus užpildydami montažinėmis putomis. Sandarinimo juostų nenaudojo. Ar teisingai sumontuoti langai ir durys? Jei ne, kokios pasekmės?
Kokiomis medžiagomis užtaisyti langų angokraščius po langų keitimo lauko pusėje? Siena iš silikatinių plytų. Kokia galima apdaila?
Senos statybos mūriniame name išpjauta anga laukinėje sienoje terasiniam langui įstatyti. Namas su raudona plyta iš vidaus, oro tarpu ir balta plyta. Oro tarpas tuščias. Kaip geriau būtų įstatyti langą tokioje situacijoje?
Kokie leistini aliuminių langų montavimo tarpai?
Gal galėtumėte patarti kaip teisingai yra montuojama atraminė kolona kampiniam langui? Pagal projektą suprojektuotas kvadratinis vamzdis 120x120, kuris montuojamas per vidurį blokelių ant susikirtimo. Kiek suprantu sumontavus langus tarp kolonos ir lango lieka kažkoks tarpas ir tas vamzdis išliks viduje kaip kolona. Gal galima montuoti ant blokelių krašto? Kad tarp lango ir atramos neliktų tarpo po langu įdėjimo? Kažkaip neteko pamatyti kaip atrodo vidinė apdaila to mazgo. Tikiuosi supratote apie ką noriu paklausti.
Ar galima montuoti fasadinius langus su Warmotech medžiaga?
Ar reikia susukti kronšteinus prieš apmūrijant klinkeriu? Tarpas tarp klinkerio ir blokelio 24cm.
Statom nedidelį 50 kv.m namuką. Sudėjo "kiomerling" langus. Bet dabar girdžiu, kad būtina A klasei gauti, aplink langų rėmus klijuoti šilumą sulaikančias kažkokias juostas. Kokios jos, kur pirkti? Iš išorės ir iš vidaus jos vienodos ar skiriasi?
Buvo sudėti langai rugsėjo mėnesį ir iš vidaus angokraščiai nešiltinti, tik užklijuotas gipsas. Šiuo metu rasoja lango rėmas, palangės kampai, jaučiasi šaltis nuo lango pusės. Ar reikia perdaryti šiltinant?
Statomas naujas namas - blokeliai akyto betono. Visi langai vitrininiai iki žemės. Didžiausias 6 m x 2,2 m. Yra stumdomų vitrinų. Ar tinkamas būdas tokiose blokeliuose langus montuoti išnešant? Ar montavimas vis tik turėtų būti angoje dėl blokelių mažo atsparumo gniuždant?
Norėjau pasiklausti jūsų nuomonės, jeigu langai išnešti į lauką t.y. apšiltinimo sluoksnyje, ar verta šiltinti angokraštį xps 2cm plokšte? Kokie pliusai ir minusai ? Ir kaip teisingai užsandarinti langą ?
Paskutiniu metu suintensyvėjo eismas. Gatvė už 6m nuo fasado. Namas rąstinis, šiltintas sienose mažiausiai 15-20cm ekovatos, stoge ~30. Kiek stebiu, daugiausiai triukšmo eina per langus. Ir jausmas, kad anksčiau aplinkos garsai buvo mažiau girdimi. Langai į gatvę 3 stiklų (4GNP-16Ar-4-12Ar-4GNP), nedarinėjami. Montuoti prieš 13m. apšiltinimo sluoksnyje, užpučiant montavimo putom. Nuo ko pradėti aiškintis ir spręsti? Ar gali garsas eiti per laike atsiradusius sandarinimo putos įtrūkimus, nes namas turi sezoninius judėjimus? Ar yra kokių šiuolaikiškų garso barjerų montavime? Keist paketus į laminuoto stiklo? Pilnai keisti langus?
Klausk
eksperto