Mediniai langai

Rodomi įrašai 1-13 iš 13.
Planavau rinktis medinius langus, bet dabar išgirdau, kad po 5 - 6 metų juos vis reikia perdažyti. Gal tada geriau plastikinius rinktis, kad mažiau vargo būtų?
Reikia labai geros garso izoliacijos. Langas į triukšmingos gatvės pusę. Kokie būtų langai su gera garso izoliacija? Matmenys 1580x1350mm
Norėčiau sužinoti, kaip atnaujinti klijuotos medienos langų rėmus ir palanges. Vidinės langų „reikutės“ (atsiprašau, bet nežinau tikslaus jų pavadinimo), užtvirtinančios stiklo paketą, nuo drėgmės pajuodavę. Ar jas reikėtų nušveisti, nubalinti cheminėmis medžiagomis, ar belieka pakeisti naujom? Ar palangę ir vidinius langų rėmus reikia nušveisti, o paskui nulakuoti su tam tikros pigmentacijos laku?
Dabar pilna visokių firmų, kurios siūlo įvairius plastikinius, aliuminio ar medinius langus. O kokie būtų geriausi?
Kas lemia langų kainą? Ar verta taupyti renkantis pigius langų profilius?
Domina medinių langų montavimo rąstiniame name ypatumai bei montavimo instrukcija.
Rąstiniame name rasoja medinio rėmo su stiklo paketais langai, kokia galėtų būti priežastis, gal blogi langai, ar jie neteisingai įstatyti?
Norėčiau šiek tiek plačiau sužinoti apie medinius langus. Labai domintų mediniai langų profiliai. Jų savybės, šiluminė varža, kuo jie pranašesni už kitų medžiagų profilius?
Kokius medinius langus siūlote rinktis norint turėti kuo didesnę šiluminę varžą?
Bute sudėti lakuoti mediniai langai. Norime juos atnaujinti ir perdažyti balta spalva iš lauko pusės. Kaip paruošti langą ir kokias priemones naudoti? Koks langų perdažymo darbų eiliškumas?
Medinų langų tašas klijuojamas, impregnuojamas, gruntuojamas ir dažomas. Kiek toks langas ekologiškesnis už plastikini langą?
Kokius langus patartumėte susidėti į butą? Gyvenu šalia triukšmingos gatvės, burzgimas mašinų labai intensyvus. Kokie langai geriausiai izoliuoja garsą?
Rasoja langas, ieškau meistro, galinčio pašalinti problemą.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto