Kokius langus pasirinkti plastikinius ar medinius

Klausimas:
Dabar pilna visokių firmų, kurios siūlo įvairius plastikinius, aliuminio ar medinius langus. O kokie būtų geriausi?
Komentarai:
Rinkoje yra kokybiškų ir prastos kokybės, tiek plastikinių tiek medinių langų. Čia priklauso kokioje įmonėje Juos pirksite ir, savaime suprantama, kiek esate pasiruošęs (-usi) į juos investuoti. Kurie geresni, ar mediniai ar plastikiniai - diskutuotinas klausimas. Viskas priklauso nuo konkrečių vartotojo poreikių. Termoizoliacinėmis savybėmis tai panašūs produktai. Kalbant apie ekologiškumą, plastikiniai langai nenusileidžia mediniams, kadangi ne paslaptis, jog medis šiuolaikiniams langams yra apdirbamas įvairiais impregnantais ir pan. Kainos prasme, plastikiniai langai yra pigesni už medinius. Dizainas (rėmų formos, spalvos ir pan.) medinių ir plastikinių langų šiek tiek skiriasi, taip pat. Tačiau kaip bebūtų, prieš renkantis bet kokius langus, išanalizuokite pačios įmonės patikimumą, kadangi šiuo metu, į Lietuvos rinką nemažai įvežama pigesnių, tačiau nekokybiškų langų.
Vaida, Aveplast, UAB
Klientas turėtų aplankyti keletą žinomesnių įmonių ir išklausęs kiekvieno gamintojo argumentų išsirinkti tą, kuris labiausiai patenkina jo asmeninius poreikius... Skirtingais atvejais rekomenduočiau skirtingo tipo langą. Aliuminiai langai mano manymu labiausiai tinka visuomeniniams pastatams. Plastikas klientui kuris tuapo lėšas. Mediniai langai be abejo tam, kuris veritna naturalumą.
Palstikiniai langai yra praktiškesni, sulūžus kuriai nors detalei ar sudužus stiklui be jokių problemų galima pakeisti visas detales (mediniuose languose tą sunkiau padaryti, nes nusilupa dažai ar lakas). Taip pat geri plastikiniai langai nepraleidžia jokio garso iš išorės, nepraleidžia šalčio ir karščio, neišbringsta. Patariame iš praktiškosios pusės naudoti plastikinius langus.
 
Sritis:
Sritis: