Stoglangiai – Patarimai

Norėčiau pasiteirauti kaip apdirbti stoglangį. Stogą šiltiname vata, ir ant viršaus dedame PIR plokštę, ties stoglangiu dedasi Welux tarpinė, bet kaip tinkamai prisivesti šiltinimą su tarpine. Ar papildomai turi dėtis dar kažkoks profilis? Po PIR bus gipso plokštė.
Kurie stoglangiai geresni (techniniai parametrai, ekonomiškumas, ilgaamžiškumas ir priežiūra) - mediniai ar plastikiniai? Koks kainų skirtumas (vienodų parametrų ir vienodo dydžio).
Kokiame apytiksliai aukštyje nuo grindų įstatyti stoglangiai yra optimalus pasirinkimas gero vaizdo matymui, patogiam atidarymui?
Ant prieš maždaug 5 metus įdėto stoglangio žiemos metu kaupiasi kondensatas, rasoja, kapsi lašai. Kaip būtų galima išspręsti šią bėdą?
Planuoju įsidėti stoglangius, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Ką galėtumėte patarti renkantis stoglangį?
Norėtumėme įdėti stoglangį, kuris yra 78cmx160cm. Kokie turėtų būti reikalavimai, kad galima būtų tokį įmontuoti? Ar jis ne per sunkus?
Norėjau paklausti kada reikia montuoti stoglangį, prieš keičiant stogo dangą ar jau pakeitus stogo dangą, išpjauti ją ir įmontuoti stoglangį?
Kokio nuolydžio turi būti stogas, kad būtų galima įsirengti stoglangius? Koks yra reikalingas nuolydis?
Noriu palėpėj įstatyti porą stoglangių. Stogo aukštis ir plotas nepasikeis. Ar reikalingas projektas ir leidimas tam?
Kaip turėtų atrodyti Velux stoglangio montavimas banguotą plieninę dangą? Gal galima gauti galutinio varianto ar instrukcijos pvz.? Kai montuojama ant čerpinio stogo matau daug instrukcijų, bet į plieninę dangą ne.
Kiek kainuoja stogo langas? Kur nusipirkti VELUX stogo langą?
Koks yra naudojimas stogo balkonų? Ar stogo balkono eksploatacija sudėtinga? Kokia priežiūra jam reikalinga?
Ar stogo balkonui reikalinga montavimo tarpinė?
Mano namo stoglangiai sėkmingai tarnavo 22 metus. Po žiemos pastebėjau, kad pradėjo atšokti lako danga ir juoduoti mediena. Kažkur prasiskverbia drėgmė. Noriu paklausti. Kaip nusiima išorinės aliumininės apsaugos? Galvoju prasilikonint stiklo paketo ir varčios rėmo sandūrą. Kaip geriausia išimti nuo vyrių varčią? Ar tai teisingas sprendimas, ar tik šansas sugadinti stoglangį? Niekad šio darbo nedaręs.
Gal galite patarti kaip aklinai užtamsinti stoglangius iš lauko, ar nudažius juodais dažais nuo saulės netrūks stiklai?
Atidarius stoglangį, nesilaiko pravertas, užsidaro, kur gali būti problema?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397488 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3315
Iš viso buvo užduota 166343 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 46 specializuotų įmonių