Stoglangio montavimo ypatumai

Klausimas:
Norėtumėme įdėti stoglangį, kuris yra 78cmx160cm. Kokie turėtų būti reikalavimai, kad galima būtų tokį įmontuoti? Ar jis ne per sunkus?
Komentarai:
Ypatingų reikalavimų nėra. Anga turėtų būti 84 x166 cm.
Siūlome RotoQ stogo langus. Tai geriausia, ką galima rasti rinkos vidutinių kainų segmente.
Montavimo tvarka šio tipo produktams standartinė. Tai pirmasis langas, kuris skleidžia garso signalą „click“ montavimo metu, kai atliekami tvirtinimo ir fiksavimo veiksmai teisingi. Taip pat, esant poreikiui, galima reguliuoti jau sumontuotą langą.
Langai pasižymi energijos taupymu. Šilumos izoliavimo koeficientas jau standarte visam langui Uw = 1,2 W/m²K, o su specialiu įstiklinimu Uw = 0,78 W/m²K.
Ypač tvirtas medinis profilis su 3 medienos apsaugos sluoksniais.
Garantija 15 metų furnitūros, rėmo ir stiklo įtrūkimams (išorinis grūdintas stiklas kaip krušos pasekmė).

Vieną standartnį komlektą sudaro:
- langas Q-4H2S S1 78/160;
- tarpinė banguotai dangai EDW 1x1 78/160;
- hidroizoliacinis komplektas MSA E 78/160.
Ekspertai.lt
Ypatingų reikalavimų nėra. Stogo nuolydis nuo 15 laipsnių, anga stoge turi būti 2-3 cm didesnė už išorinius lango matmenis, kad tilptų šiltinimo medžiaga. Lango svoris priklauso nuo stiklo paketo, kurį pasirinksite. Dviejų kamerų paketas svers daugiau negu vienos, bet tai nesukelia bėdų, jeigu teisingai suprojektuotas gegnių storis, žingsnis, įvertinta stogo danga. Jūsų pasirinktas dydis - įleisti daug dienos šviesos į patalpas, taip pat bus geras matomumas. Taigi komforto prasme Jūsų pasirinkimas labai geras.
 
Sritis:
Sritis: