Stiklo paketai

Rodomi įrašai 1-32 iš 32.
Šiuo metu name sumontuoti 2 stiklų stiklo paketai. Ar turėsiu apčiuopiamą naudą pakeitęs juos į 3 stiklų stiklo paketus? Ar turėsiu bent 10 proc. šildymo išlaidų ekonomija?
Gyvename pirmam aukšte, domina langai, kurie iš lauko pusės atsispindi (kaip veidrodis) ir nieko nesimato kas viduje. Kokius tokio tipo langus geriausia rinktis? Ar jie labai brangesni už įprastus plastikinius langus? Koks jų šviesos pralaidumas?
Norėčiau sužinoti kaip teisingai suprasti stiklo paketo žymėjimo reikšmę pateiktą štai tokiu formatu: 6KS-16t-4-18t-KS ; 4 KN-22Ar-4-22Ar-4 KN ; 4GNP-18Ar-4-18Ar-4GNP ...
Langų gamintojai pagamino vitrinos stiklo paketą neatitinkantį užsakyme nurodyto. Dabar tikina, kad aš gavau geresnį produktą negu buvau užsakęs, gal galėtumėt palyginti: Turėjo būti: 6 mm laminuotas selektyvinis stiklas, 8 mm šiltas rėmelis, 4 mm stiklas, 8 mm šiltas rėmelis, 6 mm selektyvinis stiklas. Pagamino: 8 mm laminuotas selektyvinis stiklas, 18 mm šiltas rėmelis, 6 mm stiklas. Kokia galėtų būti vieno ir kito stiklo paketo šiluminė varža?
Ar galima į seną lango rėmą įdėti naują 3-ų stiklų paketą?
Vasarą sudėjo plastikinius langus. Buvau patikintas, kad stiklas selektyvinis, su argono užpildu. Kiek žinau, tai selektyvinis stiklas nerasoja, nes visame bute sudėti langai kaip tik ir yra su tokiais stiklais ir jokio rasojimo niekada nebūna. Naujai sudėti langai rasoja ištisai, net ir vasarą. Įtariu apgaulę. Kaip sužinoti, kokie į langus sudėti stiklai?
Ar tikrai selektyvinis stiklas ilgaainiui praranda savo šilumines savybes?
Planuoju įsigyti plastikinius langus. Ar yra ryškus skirtumas kai įmontuojamas dviejų stiklų langas (vienas jų selektyvinis) ir trijų stiklų langas (vienas jų selektyvinis)? Ar patartina orlaidė kai montuojamas virtuvinis langas? (sienos namo nėra šiltintos)
Kiek kainuotų stiklo paketo pakeitimas tokiam langui. Stiklas yra su saulės kontrole. Stiklas 5,226 kv. m.
Sveiki. Norėčiau, kad padėtumėte apsispręsti, kokius langus dėti į statomą namą. Ar geriau dėti ALUPLAST IDEAL 7000 (6 kamerų, 80cm, su 3 stiklais) ar BRUGMAN (5 kamerų su 3 stiklais) ar REHAU EURO (5 kamerų, 70cm). Dėkoju.
Reikalingas stiklo paketas 136x123 2 stiklų. Kokia apytikslė kaina su keitimu?
Ar gerai, jei plastikinio lango vidinis stiklas bus selektyvinis, o išorinis - paprastas? Gal geriau abu selektyviniai? Ar tai būtų brangiau?
Norėčiau sužinoti kokia lango šiluminė varža geriausia į butą? Gal galite palyginti, koks langų profilis geresnis Veka ar KBE? Kokį stiklo paketą rinktis?
Norėjau paklausti, kaip patikrinti argono kiekį stiklo pakete?
Koks skirtumas tarp 2 ir 3 stiklų paketo iš garso laidumo pusės? Iš vienos namo pusės greitkelis (200m) iš kitos geležinkelis (300m). Ar verčiau dėti 4T/12AR/4/12AR/4 ar 4/16AL/4T ar tokį patį tik su vienu storesniu 6mm stiklu? Reikalingas optimaliausias variantas. Ką patartumėt?
Ar tiesa, kad selektyvinis stiklas mažina šviesos pralaidumą, įdėjus 2 selektyvus, kambaryje dienos metu norisi įjungti šviesą.
Ar galima palyginti lango šilumos perdavimo koeficientą ir varžą? Lango (profilio ir stiklo paketo bendrai) šilumos perdavimo koefcientas - 1,0 Uw.
Problema – rasoja medinių langų stiklo paketas, dažnai teka susikaupę vandens lašeliai. Drėgmė nedingsta net gegužei įpusėjus. Ar būtina keisti paketą? Gal dar galimos kitokios priemonės?
Ar selektyviniai stiklai sulaiko šilumą? Ar yra langų, kurie žiemą sulaiko šilumą, o vasarą - ją atspindi?
Domiuosi stiklo paketais. Kokie būna stiklo? Kaip išsirinkti tinkamiausius? Kokios kainos?
Norėčiau pasiteirauti, kodėl gali skilti stiklo paketas name jau antrą kartą? Namas šildomas židiniu, jis nuo stiklo kazkur 2 metrai. Ar gali būti priežastimi tai, kad lauke šalta, o viduje šilta?
Man idėjo langus su trijų stiklų paketais ir per juos žiurint iš vidaus ryškiai matosi nemalonus žalsvos spalvos fonas. Kodėl taip yra? Tarp stiklu po 10mm tarpai.
Girdėjau dabar populiarūs langai su 3 stiklo paketais, bet dar girdėjau ir tai, kad dedantis langus su sunkiais stiklo paketais, rėmas turi būti stiprus, kitaip langai išsikraipys. Ar teisybė?
Ar kokybiškas plastikinio lango stiklo paketas gali užšalti iš lauko pusės? Kodėl taip nutinka?
Kabario langai ir balkonas yra saulėtoje namo pusėje. Norime sulaikyti saulės spilduliuojamą karšti sklindantį pro langus vasarą. Kokie langai gali sulaikyti karštį? Ar nesijaus bute plastiko kvapas nuo lango rėmo, nes namuose yra elergiškas vaikas.
Dedant naujus langus stiklopaketai buvo kažkuo ištepti. Dabar tos vietos labai rasoja, būtent ten, kur buvo ištepta. Kaip pašalinti rasojimą? Išbandyti įvairūs langų valikliai, jokio efekto nedavė.
Man prieš tris metus buvo sudėti trijų stiklų selektyviniai stiklo paketai. Domina ar turi reikšmės kokia puse jie sudėti, nes yra sumaišyta vidinė su išorine pusėm. Ant paketų buvo lipdukas kaip pamenu nurodantis pusę berods išorinę. Paklausęs meistrų jie atsakė, kad trijų stiklų paketams nėra jokio skirtumo. Tuo ir patikėjau. Bėgant sunkiam statybų laikui taip ir užsimiršo, bet dabar neduoda ramybės.
Kaip skaityti užrašą ant lango rėmo "2017p4 44.2TH1.1k1.P2A/14CULT 7035/TH1 4U=0.7 ?
Gal galėtumėt pakomentuoti stiklo paketo kodą: 4T+16TA 7035-4F-16TA 7035-4T. Ar 7035 yra spalvos kodas ar termo rėmelio kodas? Bei gal galite pakomentuoti, kiek standartiškai langai su selektyviniu stiklu turi praleisti % šviesos?
Klausimas langų gamintojams: kokio dydžio turi būti stiklo paketas pagal lango profilį? Ta prasme koks matmenų skirtumas tarp lango tarpo, tarp profilio ir stiklo paketo? Kažkur radau, kad stiklo paketas turi būti mažesnis 10mm už tarpą tarp langų profilių, kur užsikala stiklajuostės.
Kodėl rasoja išorinis stiklo paketo stiklas? Stiklo paketai 2 kamerų. Turėtų būti su selektyviniais stiklais. Gal išorinis ne selektyvinis?
Laba diena, nusipirkome namelį. Prieangyje yra sudėti vieno stiklo plastikiniai langai (eina šaltis). Ar galima kažką padaryti nekeičiant langų?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto