Šviesą atspindintys langų stiklai

Klausimas:
Gyvename pirmam aukšte, domina langai, kurie iš lauko pusės atsispindi (kaip veidrodis) ir nieko nesimato kas viduje. Kokius tokio tipo langus geriausia rinktis? Ar jie labai brangesni už įprastus plastikinius langus? Koks jų šviesos pralaidumas?
Komentarai:
Jūsų atveju reiktų rinktis reflektinius stiklo paketus, jie šiek tiek brangesni nei įprastiniai ir šviesos pralaidumas truputėlį mažesnis.
P.s. taip pat, kadangi pirmas aukštas lengvai prieinamas vagiams, taigi siūlome apsvarstyti lango saugumo parametrus. Kaip pavyzdys gali būti TitanART ar ThermoART langų sistemos.
Stiklo paketai su veidrodiniais stiklais gali būti tiek plastikiniuose, tiek ir mediniuose languose. Mes naudojame stiklus, kurių šviesos pralaidumas 34 % (tačiau jų būna skirtingų, pvz. 19%). Kaina gerokai didesnė (tik stiklų - 2,5 karto), gaminių kainas reiktų skaičiuoti pagal konkrečius matmenis. Svarbu žinoti, kad renkantis tokius langus Jūs tiek vasarą tiek žiemą prarasite ir saulės šviesos ir šilumos. T.y. patalpoje ir vidurdienį atrodys lyg vakarėja ir bus vėsiau.
Ekspertai.lt
Visų pirma noriu pabrėžti, kad veidrodiniai stiklai turi efektą tik dienos metu ir tai, kai nėra pilnai apsiniaukę, vakare ar ūkanotą dieną efektas praktiškai nulinis. Šviesos intensyvumas priklauso nuo to, kokio veidrodiškumo stiklą pasirinksite, tik skaidraus veidrodžio, tonuoto rudo veidrodžio, pilko veidrodžio ar panašiai.
Yra tokie langai, tiksliau stiklo paketai. Šie langai nieko nesiskiria nuo įprastų, tik jų stiklas yra aptraukiamas specialia plėvele. Šių langų kaina skiriasi 15-20% nuo įprastų langų kainų.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: