Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis, kainos

Planuojame stiklinti balkoną stumdų aliuminio konstrukcijų sistema. Balkonas standartinis, sename daugiabutyje. Kokios balkonų stiklinimo kainos? Ar nuo pasirinktos stiklinimo sistemos priklauso balkonų stiklinimo kainos.

Įstiklinto balkono šiltinimas iš vidaus

Noriu apšiltinti įstiklintą balkoną polisterolo lakštais (5 cm storio) iš vidaus. Kaip juos pritvirtinti prie sienos ir lubų?

Balkonų stiklinimas kainos su darbais

Domina balkonų stiklinimo kainos. Balkonas standartinis, blokiniame name. Balkono ilgis 4,80, kampas, nuo jo šoninė sienelė 1,10 m. Aukštis 1,65 m. Domina aliuminė rėminė ir berėminė stumdomoji sistema su lauko stogeliu. Spalva - balta.

Kuo patartumėte stiklinti balkoną

Norėčiau įstiklinti balkoną. Ką patartumėte naudoti balkono stiklinimui, aliuminį ar plastiką, kad nepraleistų vandens, nekeltų kitų problemų.

Balkono stiklinimas

Noriu stiklinti balkoną pasiekiant geriausią kainos ir kokybės santykį. Balkonas didelis, jungia du kambarius. Dabartinis medinis stiklinimas visiškai išpuvęs. Ar tikrai plastikinis stiklinimas netinkamas balkonui dėl per didelio sandarumo? Nejaugi stiklinimas atliekamas tiek sandariai, kad nelieka jokio oro judėjimo?

Kuo stiklinti daugiabučio balkoną

Ketinam stiklinti standartinį daugiabučio balkoną slankiojančiomis sistemomis, bet neapsisprendžiam, kaip geriau. Geriau trijų bėgelių ir 3 langai, ar dviejų bėgelių ir 4 langai. Kuriuos patogiau valyti?

Balkonų stiklinimui naudojamas stiklas

Gyvenu antrame aukšte, labai norėčiau stiklinti balkoną slankiojančia aliuminio konstrukcija, kad langai būtų iki pat žemės, bet dvejoju dėl jų saugumo… Ar tas stiklas, kuris naudojamas stiklinant yra atsparus smūgiams?

Įvairių balkono stiklinimo sistemų palyginimas

Norėčiau sužinoti apie balkono stiklinimui naudojamas konstrukcijas. Kokios yra medinių, plastikinių, aliuminio balkonų stiklinimo sistemų savybės?

Kokie aliuminio profiliai geresni: plonesni ar storesni

Girdėjau, kad stumdomoje aliuminio sistemoje gali būti keliariopi profiliai - siauresni ir platesni. Ploni gražiau, bet ar geriau?

Bilda berėmė balkono stiklinimo konstrukcija

Įstiklino balkoną berėme balkono stiklinimo konstrukcija. Dabar turime tris bėdas: bilda langai, lyjant prateka vanduo, žiemą užšąla. Ką reiktų daryti? Kiek kainuotų remontas / taisymas?

Balkonų stiklinimas slankiojančiom sistemom

Domiuosi slankiojančiom balkonų stiklinimo sistemom. Tačiau ar jos balkone neužšąla arba neaprasoja žiemą dėl balkono vidaus ir lauko temperatūrų skirtumo?

Kokias konstrukcijas rinktis balkono stiklinimui

Planuojame perstiklinti balkoną naujai (iki tol buvo mediniai langai) ir norime, kad tai nebūtų labia troški erdvė… Kokias konstrukcijas geriau rinktis, norint natūralaus oro cirkuliavimo, gaivaus oro?

Balkono stiklinimo plastikine sistema kaina

Mane domina balkonų stiklinimas plastikinis (varstomas) baltos spalvos iš 4 dalių. 3 dalys 2,55 plotis, 1 dalis 1 m. Kampinė, aukštis 1,6. Bendras plotis apie 5,5m2, senus rėmus išmontuoti ir išvežti. Kiek man kainuos darbas?

Aliuminių balkono konstrukcijų eksploatavimas žiemą

Renkamės kuo stiklinti balkoną, galvojame apie aliuminę stiklinimo sistemą. Ar aliuminio konstrukcija žiemą neprišąla ir nerasoja?

Balkono stiklinimo sistemų saugumas

Kuri balkono stiklinimo sistema saugesnė? Balkonas pirmame aukšte.

Ar balkono stiklinimas aliuminio konstrukcijomis gelbsti nuo triukšmo

Ar aliuminio profilio balkono stiklinimas gelbsti nuo triukšmo? Nes stiklas atrodo pakankamai plonas, kad saugotų nuo pašalinių garsų… Kokio storio turi būti stiklas, ar jis turi būti grūdintas?

Bėgelių skaičius stiklinant balkoną

Norime stiklinti balkoną, tačiau nežinau kiek bėgelių montuoti. Norėčiau Jūsų patarimo.

Balkono stiklinimas su apsauga

Kuo geriau pirmam aukšte stiklinti balkoną? Žmona bijo vagystės. Dabar uždėtos grotos. Norėtume jas nuimti. Gal kažkokios apsaugos yra?

Įstiklintų balkonų saugumas

Kiek saugūs stiklinant balkonus montuojami jų užraktai? Gal kažkaip papildomai galima sustiprinti slankios konstrukcijos saugumą, kad sunkiau būtų balkoną atidaryti iš išorės?

Ar jungiant balkono ir kambario erdves, reikia spec. apšiltinimo

Galvojame apie balkono ir kambario erdvės sujungimą... Tačiau ar tokiu atveju reikia specialaus balkono plokščių apšiltinimo? Kokią stiklinimo konstrukciją tada geriau rinktis? Gal dar yra kažkokių dalykų, kuriuos tokiu atveju privalu žinoti?

Balkono stiklinimo aliuminio konstrukcija kaina

Domina balkono stiklinimas aliuminio konstrukcija. Domintų preliminari kaina už kvadratą.

Leidimas dvibučio namo balkono įstiklinimui

Šiuo metu jau baiginėjame dvibučio namo vienos dalies rekonstrukciją. Dvibutyje yra du savininkai, dvi atskiros dalys, įėjimai. Rekonstruotoje dalyje yra prieangis, virš kurio numatytas atviras balkonas. Dėl statybinio broko, kuri dabar jau sunku pašalinti, nusprendėme atlikti balkono įstiklinimą. Ar tam reikia keisti projektą ir ar reikia kito buto savininkų sutikimo? Savo dalies rekonstrukcijai sutikimą turime.

Tarpai tarp berėmių aliuminio konstrukcijos sumdomų langų

Ar turi būti maždaug 3 mm tarpai tarp berėmių aliuminio konstrukcijos sumdomų langų? Ačiū
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 360748 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3231
Iš viso buvo užduota 147930 klausimų