Balkonų stiklinimas – Patarimai

Planuojame stiklinti balkoną stumdų aliuminio konstrukcijų sistema. Balkonas standartinis, sename daugiabutyje. Kokios balkonų stiklinimo kainos? Ar nuo pasirinktos stiklinimo sistemos priklauso balkonų stiklinimo kainos.
Noriu apšiltinti įstiklintą balkoną polisterolo lakštais (5 cm storio) iš vidaus. Kaip juos pritvirtinti prie sienos ir lubų?
Domina balkonų stiklinimo kainos. Balkonas standartinis, blokiniame name. Balkono ilgis 4,80, kampas, nuo jo šoninė sienelė 1,10 m. Aukštis 1,65 m. Domina aliuminė rėminė ir berėminė stumdomoji sistema su lauko stogeliu. Spalva - balta.
Norėčiau įstiklinti balkoną. Ką patartumėte naudoti balkono stiklinimui, aliuminį ar plastiką, kad nepraleistų vandens, nekeltų kitų problemų.
Noriu stiklinti balkoną pasiekiant geriausią kainos ir kokybės santykį. Balkonas didelis, jungia du kambarius. Dabartinis medinis stiklinimas visiškai išpuvęs. Ar tikrai plastikinis stiklinimas netinkamas balkonui dėl per didelio sandarumo? Nejaugi stiklinimas atliekamas tiek sandariai, kad nelieka jokio oro judėjimo?
Ketinam stiklinti standartinį daugiabučio balkoną slankiojančiomis sistemomis, bet neapsisprendžiam, kaip geriau. Geriau trijų bėgelių ir 3 langai, ar dviejų bėgelių ir 4 langai. Kuriuos patogiau valyti?
Gyvenu antrame aukšte, labai norėčiau stiklinti balkoną slankiojančia aliuminio konstrukcija, kad langai būtų iki pat žemės, bet dvejoju dėl jų saugumo… Ar tas stiklas, kuris naudojamas stiklinant yra atsparus smūgiams?
Girdėjau, kad stumdomoje aliuminio sistemoje gali būti keliariopi profiliai - siauresni ir platesni. Ploni gražiau, bet ar geriau?
Norėčiau sužinoti apie balkono stiklinimui naudojamas konstrukcijas. Kokios yra medinių, plastikinių, aliuminio balkonų stiklinimo sistemų savybės?
Įstiklino balkoną berėme balkono stiklinimo konstrukcija. Dabar turime tris bėdas: bilda langai, lyjant prateka vanduo, žiemą užšąla. Ką reiktų daryti? Kiek kainuotų remontas / taisymas?
Domiuosi slankiojančiom balkonų stiklinimo sistemom. Tačiau ar jos balkone neužšąla arba neaprasoja žiemą dėl balkono vidaus ir lauko temperatūrų skirtumo?
Planuojame perstiklinti balkoną naujai (iki tol buvo mediniai langai) ir norime, kad tai nebūtų labia troški erdvė… Kokias konstrukcijas geriau rinktis, norint natūralaus oro cirkuliavimo, gaivaus oro?
Mane domina balkonų stiklinimas plastikinis (varstomas) baltos spalvos iš 4 dalių. 3 dalys 2,55 plotis, 1 dalis 1 m. Kampinė, aukštis 1,6. Bendras plotis apie 5,5m2, senus rėmus išmontuoti ir išvežti. Kiek man kainuos darbas?
Renkamės kuo stiklinti balkoną, galvojame apie aliuminę stiklinimo sistemą. Ar aliuminio konstrukcija žiemą neprišąla ir nerasoja?
Ar aliuminio profilio balkono stiklinimas gelbsti nuo triukšmo? Nes stiklas atrodo pakankamai plonas, kad saugotų nuo pašalinių garsų… Kokio storio turi būti stiklas, ar jis turi būti grūdintas?
Kuri balkono stiklinimo sistema saugesnė? Balkonas pirmame aukšte.
Norime stiklinti balkoną, tačiau nežinau kiek bėgelių montuoti. Norėčiau Jūsų patarimo.
Kuo geriau pirmam aukšte stiklinti balkoną? Žmona bijo vagystės. Dabar uždėtos grotos. Norėtume jas nuimti. Gal kažkokios apsaugos yra?
Domina balkono stiklinimas aliuminio konstrukcija. Domintų preliminari kaina už kvadratą.
Kiek saugūs stiklinant balkonus montuojami jų užraktai? Gal kažkaip papildomai galima sustiprinti slankios konstrukcijos saugumą, kad sunkiau būtų balkoną atidaryti iš išorės?
Ar turi būti maždaug 3 mm tarpai tarp berėmių aliuminio konstrukcijos sumdomų langų? Ačiū
Galvojame apie balkono ir kambario erdvės sujungimą... Tačiau ar tokiu atveju reikia specialaus balkono plokščių apšiltinimo? Kokią stiklinimo konstrukciją tada geriau rinktis? Gal dar yra kažkokių dalykų, kuriuos tokiu atveju privalu žinoti?
Šiuo metu jau baiginėjame dvibučio namo vienos dalies rekonstrukciją. Dvibutyje yra du savininkai, dvi atskiros dalys, įėjimai. Rekonstruotoje dalyje yra prieangis, virš kurio numatytas atviras balkonas. Dėl statybinio broko, kuri dabar jau sunku pašalinti, nusprendėme atlikti balkono įstiklinimą. Ar tam reikia keisti projektą ir ar reikia kito buto savininkų sutikimo? Savo dalies rekonstrukcijai sutikimą turime.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 58 specializuotų įmonių