Plastikinių langų reguliavimas – Patarimai

Plastikiniai langai Salamander 5k 4-16-4m, sudėti 2006 metais. Per stiklajuostes jaučiasi šaltas oras. Ar keičiasi tik stiklajuostės, ar reikia keisti visą paketą?
Laba diena, pro balkono durų tarpus labai pučia vėjas, anksčiau to nebuvo, reikia pareguliuoti, arba pakeisti tarpines. Kokia būtų kaina? Kada galėtų atvykti jūsų darbuotojas? Vilnius, Pilaitės raj.
Kur kreiptis, jei mano plastikinis langas praleidžia vandenį per lietų. Grįžusi iš darbo radau balą ant žemės, ant palangės. Langas buvo uždarytas. Langai įdėti jau seniai.
Bute prieš 7 metus sudėti plastikiniai langai. Dabar pro juos pučia vėjas. Pastebėjau, kad tarp atsidarančių langų lango rėmo ir lango yra 2-3 mm plyšys. Tas pats ir su balkono durimis. Jos gerai neprisispaudžia prie rėmo, yra plyšys. Ar techniškai įmanoma tokius langus sureguliuoti. Kaip tai daroma ir kokia langų reguliavimo kaina Vilniuje.
Nors sudėti plastikiniai langai, bet namuose šalta. Iš po palangės pučia vėjas, juda užuolaidos. Pati palangė šalta. Gal čia montavimo brokas, gal sandarinimo putos ištirpo. Kas čia galėtų būti? Kas galėtų padėti? Kiek kainuotų lango ar lango rėmo sandarinimas?
Tarp lango rėmo ir stiklo paketo minimas termoplastinis sandariklis, kas tai per medžiaga tiksliau?
Pro plastikinį langą, kraštus jaučiasi, kad eina šaltis. Gal reikia pareguliuoti ar pakeisti tarpines. Kaip galima spręsti situaciją? Namui ~13 metų
Mažiau nei prieš metus sudėjo plastikinius langus. Jau tris kartus reguliavo, nes kliūva. Tie meistrai jau iš manęs juokiasi, kad pati išreguliuoju juos, kad tik jie atvažiuotų. Langų dažnai nedarinėju. Namas yra mūrinis. Nuo ko tie langai taip išsireguliuoja?
Domina plastikinių langų sureguliavimas (10 vnt.). Kokia būtų kaina?
Langas neprisispaudžia gerai prie rėmo, todėl eina šaltis. Gali būti, kad sugedo reguliavimo mechanizmas arba reikia tik tinkamai sureguliuoti.
Tarpinės keitimas tai varstomiems langams, o jei jaučiasi kaip eina pro nevarstomus langus? Ką tada?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397488 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3315
Iš viso buvo užduota 166345 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 41 specializuotų įmonių