Langai su gera garso izoliacija

Klausimas:
Reikia labai geros garso izoliacijos. Langas į triukšmingos gatvės pusę. Kokie būtų langai su gera garso izoliacija? Matmenys 1580x1350mm
Komentarai:
Šiaip įprastai pasakymas „labai gera“ garso izoliacija nelabai ką konkretaus pasako.
Šį klausimą siūlyčiau spręsti sekančiai:
1. Reiktų žinoti pastato garso izoliavimo klasę - jų yra penkios klasės - A, B,C,D,E. (žiūr. STR 2.01.07 „Pastatų vidaus ir išorės aplinkos apsauga nuo triukšmo“). Klasė A yra aukščiausia. Architektai projektuodami pastatą , įvertina gatvės triukšmą ir numato vieną iš paminėtų pastato garso izoliavimo klasių.
2. Pagal pastato klasę STR 2.01.07 yra nustatytos durų ir langų garso izoliavimo klasės.
3. Žinant reikalingo gaminio garso izoliavimo klasę yra parenkamas reikiamas gaminys.
4. Įprastai pastatai būna B,C klasių, kur izoliavimo klasė yra 35, 30 decibelų, o gaminio garso izoliavimo rodiklis išmatuotas laboratorijoje tokiems gaminiams turi būti prie klasės B 35 dB, 38 43, o prie klasės C 30dB, 33 37 dB.
5. Mes turime langą su bandymo rezultatais 35 (-1;-5;0;-5) dB, t. y. atitinkantį C klasę, (langas SK 92/126).
6. Turint konkretų reikalavimą, galima gaminti langą, parenkant reikiamą akustinį stiklo paketą, daryti bandymą ir gal bus gaminys toks, kokio reikia.
Tecnikos direktorius Juozas Macikas, UAB "ALSEKA"
Siūlome Aluplast 6 kamerų langus su 3 stiklų paketu (85 mm), šie langai su gera garso izoliacija. Langas stiklinamas trijų stiklų, iš kurių vienas yra selektyvinis, paketu. Šilumos laidumo koeficientas - 0,76 W/ m²K. Šio gaminio techniniai duomenys - itin aukšti, o tai garantuoja puikią šilumos ir garso izoliaciją.
Paskaičiavimai: jei langas iš dviejų dalių ir viena dalis varstoma, kaina - 181 eur.; jei langas vientisas ir nevarstomas, tai tokio lango kaina būtų 138 eur.
Jovita Gužauskytė, UAB Aldasa
Paparastai trijų stiklų paketas 44 mm storio sulaiko 37 dB. Norint didinti garso izoliaciją reikia naudoti skirtingo storio stiklus. Pvz paketas 44.2-18arg-4-16arg-6 bus gaminiams su 8,76 mm laminatu ir 4 bei 6mm storio stiklais. Tokio paketo Rw-42 db, o šilumos laidumo koeficientas U-0,5 W/m2K.
Eugenijus, Eugenijus
Į triukšmingos gatvės pusę, siūlytume statyti, trijų stiklų, trijų tarpinių langą. Tokie langai su gera garso izoliacija. Aišku tai nėra pigūs langai - Veka Softline, Veka Alphaline. Pigesnis variantas Wital Prestige Therm 86.
Kontesta, UAB Kontesta
 
Sritis:
Sritis: