Mediniai langų profilių pranašumai

Klausimas:
Norėčiau šiek tiek plačiau sužinoti apie medinius langus. Labai domintų mediniai langų profiliai. Jų savybės, šiluminė varža, kuo jie pranašesni už kitų medžiagų profilius?
Komentarai:
KODĖL VERTA RINKTIS MEGRAME® MEDINIUS LANGUS?
- MEGRAME® mediniai langai – ilgaamžiai. Esame vieninteliai Baltijos šalyse savo produktams suteikiantys net 10-ies metų sisteminę garantiją! Mūsų mediniai langai ir durys atitinka aukščiausius Europos kokybės reikalavimus.
- MEGRAME® mediniai langai ir durys – ekologiški. Medžio apdirbimui naudojamos tik natūralių medžiagų pagrindu pagamintos priemonės.
- Mediniai langai ypač tinka vertinantiems ilgaamžes tradicijas.
- Medis „kvėpuoja“, o tai padeda palaikyti oro drėgmės balansą patalpose.
- Medis neleidžia susidaryti šalčio slenksčiams rėmuose ir neleidžia kondensuotis vandeniui.
- Medis nekaupia elektrostatinio krūvio, todėl netraukia dulkių ir jo nereikia valyti antistatinėmis priemonėmis.
- Neribota spalvų įvairovė – gaminant medinius langus galima išgauti didelę atspalvių įvairovę, todėl galime priderinti rėmų atspalvį prie vidaus ar išorės apdailos bei baldų. Be to skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą.
- MEGRAME® mediniai langai yra gaminami iš aukštos kokybės šiaurės šalių pušies, raudonmedžio (meranti ir mahagoni) bei eglės. Jums pageidaujant, langus bei duris pagaminsime ir iš kitų tradicinių (ąžuolo, maumedžio) arba egzotiškų (hemlock, oregon, white saraya ir kt.) medienos rūšių.
- MEGRAME® medinių langų, durų ir fasadų gamybos procese naudojamos tik ekologiškos bei visus aplinkosaugos reikalavimus atitinkančios žaliavos. Mediena, kurią mūsų bendrovė naudoja medinių langų ir durų gamybai, turi tarptautinį FSC sertifikatą, patvirtinantį, kad MEGRAME® produkcija yra gaminama laikantis griežtų reikalavimų, o žaliavos yra gautos tik iš sertifikuotų atsakingai tvarkomų miškų.
Agnė Rukė, Megrame medis, UAB
Medinių langų profiliai skirtingų įmonių yra skirtingo dizaino. Galite rinktis ir skirtingo pločio profilius. Kuo platesnis profilis - tuo labiau jis saugo šilumą. Nors reiktų atkreipti dėmesį, kad lango (gaminio) šilumos perdavimo koeficiento reikšmę labiausiai įtakoja stiklo paketo savybės - juk jis ir sudaro didžiąją gaminio dalį. Pranašumas - tiesiog gaminama iš medžio, jis klijuojamas, impregnuojamas. Verta paminėti, kad medinius langus pasirinkusiems rekomenduojama kasmet specialiu pieneliu atnaujinti spalvą bei po keletos metų perdažyti.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: