Ar montuojant langus galima gręžti rėmą

Klausimas:
Norėčiau paklausti, ar montuojant langus galima per rėmus pragręžti į sieną juos montuojant, ar montuoti lango rėmą su tam tikra plokštele juos pritvirtinant?
Komentarai:
Kaltę turi prisiimti vaidibininkas, kuris matavo langus, nes jis neapskaičiavo lango pločio, ilgio. Man asmeniškai taip būyų išmatavę, tai tuos langus jie sau atgal pasiimtų ir padarytų kaip priklauso, be jokių plokštelių, nes momentaliai langas neturi stabilumo ir taip tas langas plastikinis yra ne pritaikytas Lietuvoje juos montuoti, gaminti ir t. t., nes pas mus Lietuvoje klimato kaita yra žiema, vasara, plastikui jau yra negerai. Jie yra pritaikyti šiltuose kraštuose, kur klimatas vienodas yra.Jūsų atveju tuos langus nejimčiau arba turetu perdariti kad nuo angokrašiotik leisti norma nedaugiau 1cm. jai dar mažiau tai dar geriau lango remas bus stabilesnis.bet tarpelis turi buti 0,5milimento. tai butu super sumontuoti langai.Jai jums įmanuma taip ir pasistenkite kad langai butu sumontuoti,plius žiurekite kai deda palanges kad nuolidis butu apie 2,3milimetrai,ne į lango puse aišku,plius žiurekite kad tarp lango remo ir palanges nebutu jokio tarpelio,nes šeis laikais tie montuotojai labai greit ta tarpeli pašlina,užtepdami silikono,ir žmogus paskui nepastebi kelis metus kol silikonas laikosi.
Ekspertai.lt
Viskas priklauso nuo situacijos. Gręžti per lango rėmą galima. Galima montuoti ir su plokštelėmis. Jei langas didelis, didelė varčia ir pan. reiktų montuoti su varžtais per rėmą arba diubeliais. Jei langas nėra didelis - galima montuoti ir su plokštelėmis. Rekomenduojama negręžti į lango apatinę dalį nes sunku gerai užsandarinti skyles, kad į sieną nepatektų nuo lango tekantis vanduo ir kondensatas. Tą dalį reiktų tvirtinti plokštelėmis.
Ekspertai.lt