Ar termoizoliacinė plėvelė selektyviniams langams, padidintų vidaus temperatūrą

Klausimas:
Gyvenamajame name įdėjau 5 kamerų selektyvinius 1 paketo plastikinius langus. Tačiau šildymo sezonu pastebėjau, kad svetainės kambarys, kuriame langai užima žymiai didesnį plotą, yra keliais laipsniais vėsesnis. Ar galima sumažinti šių langų šilumos pralaidumą nekeičiant pačių langų profilių? Girdėjau apie termoizoliacines plėveles. Ar šiuo atveju (įvertinus, kad langai selektyviniai) jos būtų efektyvios? Gal galimas koks nors kitas problemos sprendimo būdas?
Komentarai:
Na nemanau, kad su plėvelėmis galima stipriai sumažinti patiriamus energetinius nuostolius. Efektyvesnis sprendimo budas būtų trijų stiklų paketas.
Vaida, Aveplast, UAB
Siūlome Jums pasikeisti stiklo paketą į 3 stiklų / dviejų kamerų su dviem selektyviniais stiklais. Toks stiklo paketas daugiau nei 35% izoliuoja šilumą (koef. U (dviejų stiklų, vienas su selektyvine danga - 1,1, o trijų stiklų su dviem selektyviniais stiklais - 0,7). Tokiu būdu išliks ir estetinis langų vaizdas ir rezultatas maksimalus. Profilių keitimas nėra tikslingas, nes jie sudaro mažiausią lango dalį.
Ekspertai.lt
Šiuo atveju reikalas ne languose... Gal tas kambarys yra kampinis? O jei ne, tai gal jis yra pagal plotą didesnis? Gal montuojant buvo padaryta blogai ir langai sumontuoti ne sandariai? Gali buti daug priežasčių... Nemanau, kad čia dėl langų kaltės.. O jai ir taip, tai labai jau tokio didelio skirtumo kaip Jūs minite neturi būti...
Ekspertai.lt
Kad temperatūra žemesnė keliais laipsniai nebūtinai kalti langai ar stiklo paketai, įtakos gali turėti patalpos puse turbūt šiaurinė ar vakarinė kur siena vasara mažiau įšildo saulės spinduliai...
Taipogi žemesnė temperatūra gali nulemti per mažas šildymo įtaisas toje patalpoje...
 
Sritis:
Sritis: