Plastikinių langų Veka SoftLine 82 privalumai

Klausimas:
Domintų komentaras apie šį gaminį, ką galėtumėt įvardinti kaip privalumus ir trūkumus apie plastikinius Veka SoftLine 82 langus?
Komentarai:
Plastikinių langų Veka SoftLine 82 privalumai. Aukštesnės klasės produktas vertinant bendrai. Atkreipčiau dėmesį, kad užsakant paketus turėti tarpelius tarp stiklų 18 ar 20mm. Su šia, ir daugeliu sistemų virš 80mm gylio, tai galima. Taip pat atkreipkite dėmesį į stiklajuostes kurios gali būti dvigubos, vietoje labiau įprastos viengubos. Jei tai estetiškai neerzina tuomet lieka sandarumo klausimas. Ne paslaptis, stiklajuostės gali būti silpnesnė vieta sandarumui. Tačiau save gerbiantys gamintojai reaguoja į sandarumo testus, ir jei reikia reguliuoja prispaudimus, jei reikia keičia stiklajuostes. Rekomenduočiau atsakingai suprojektuoti gaminius. Tai galėtų padėti profilio tiekėjas Lietuvoje.
Remigijus, Septyni langai, UAB
Pagrindiniai plastikinių langų Veka Softline 82 privalumai:
• VEKA Softline 82MD 7 kamerų 82mm pločio profilis.
• Trys įveriamos specialios sudėties ir formos šio plastikinio lango tarpinės patikimai saugo nuo šalčio, triukšmo, drėgmės ir skersvėjo.
• Šie plastikiniai langai gali būti įstiklinti nuo 24 mm iki 48 mm storio stiklo paketais arba užpildais.
• Iki 25 mm įgilinto stiklo paketo pagalba minimizuojame plastikinio lango šalčio tiltus. Todėl dar labiau sumažinama galimybė atsirasti kondensatui stiklo paketo rėmelio kraštuose.
• Inovatyvi daugiakamerė plastikinio lango sistema užtikrina bendrą gaminio šilumos perdavimo koeficientą iki Uw = 0,68 W/m2K
• Profilio sienelių storis atitinka A klasę.
• Ypatingą lango konstrukcijos stabilumą užtikrina specialios formos armavimo profiliai.
Tai aukštos kokybės produktas.
Gintarė, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: