Langų savybės su 2 ir 3 stiklo paketais

Klausimas:
Statau namą ir noriu, kad langai būtų kokybiški, šilti ir nereikalautų intensyvios priežiūros. Svarstau pasirinkimą tarp 5 kamerų, 3-jų stiklo paketų langų ir 6 kamerų, 2-jų stiklo paketų langų. Kuriuos geriau rinktis, ar yra skirtumas tarp 2 ir 3 stiklo paketų? Ką galėtumėte patarti dėl medžio imitacijos plastikinių langų? Ar jų savybės tokios pat kaip ir paprastų plastikinių langų? Ar jų nereikia laikui bėgant perdažyti ar kitaip atnaujinti?
Komentarai:
Renkantis langus, reikia atkreipti dėmesį į keletą kriterijų, ne tik į kamerų skaičių.
1. LANGO PROFILIAI - rekomenduoju rintis pagal šilumos laidumą - U vertę (kuo ji mažesnė - tuo geresnis rodiklis) ir šis skaičius turi būti pagrįstas bandymų protokolais ar sertifikatais, skirti būtent mūsų klimato zonai (o ne pietų).
2. STIKLO PAKETAI - šilumos laidumo rodiklį įtakoja: stiklų kiekis, selektyviniai stiklai, „šilti“ rėmeliai ir daugiau nei 90% argono dujų koncentracija stiklo pakete. Žinoma 3 - jų stiklų paketas su dviem selektyviniais stiklais yra geriausias pasirinkimas.
3. MONTAVIMAS - net 80% langų savybių priklauso nuo montavimo darbų, montavimo medžiagų ir sandarinimo medžiagų kokybės. Žinoma svarbu renkantis atkreipti dėmesį iš ko perkate: įmonės patirtis, suteikiamos garantijos, aptarnavimas.
Dėl medžio faktūros imitacijos plastikinių langų - priežiūra nesiskiria nuo baltų ir dažyti ar atnaujinti tikrai nereikia. Tačiau itin svarbi savybė profilio sienelės storis - jei ji plona, tai spalvoti langai linkę kraipytis.
Ekspertai.lt
Geriau rinkitės 5 kamerų ir 3 - jų stiklo paketų langus, kadangi stiklo plotas žymiai didesnis negu rėmo. Medžio imitacijos langai tokie pat atsparūs bet kokiom oro sąlygom kaip ir balti. Dėl to profilio gamintojas duoda garantiją.
Renata, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: