Kaip išsirinkti kokybiškus plastikinius langus

Klausimas:
Planuoju įsigyti plastikinius langus. Noriu pasiteirauti, į ką atkreipti dėmesį juos renkantis? Kelių kamerų rinktis, kokio storio, kiek stiklų?
Komentarai:
Pagrindiniai langų sudedamosioms dalims keliami reikalavimai yra šie: 1. Rėmų ir varčios tvirtumas (kamerų skaičius, sienelių storis, plieno armuotės storis ir konfigūracija). Optimalus pasirinkimas 5 cm profiliai, nes 6 cm (7-8 kamerų) profiliai tik 0,1 pagerina viso lango U. 2. Stiklo paketų šilumos laidumas ir skaidrumas. Optimalūs rodikliai: U = 1.1 ir skaidrumas 81 procentas. Oro tarpas turėtų būti su argono dujomis. Plastikinis rėmelis tik 1 ar 2 procentais pagerina viso lango šilumos laidumo koeficientą. 3. Tarpinės - geriau juodos, nepriklijuotos ir neįpresuotos. Pilkų tarpinių garantija tik 5 metai. Įpresuotos tarpinės susilydo su plastiku. Dėl to atsiranda sandarumo problemų.Taip pat rekomenduojame vėdinant patalpas langus plačiai praverti 10-15 min., padaryti skersvėjį, o ne naudoti "savaiminio vėdinimo" ar kito tipo orlaides. Jei norite pagerinti langų garso izoliaciją, geriau rinkitės ne trijų stiklų paketą, o skirtingų storių stiklus.
Aušra, Aveplast, UAB
Langų profilius turėtumėte rinktis pagal šilumos laidumą - U vertę. Kuo ji mažesnė, tuo geresnis rodiklis. Kalbant apie stiklo paketus, turėtumėte atkreipti dėmesį, jog šilumos laidumą lemia ir stiklų kiekis, ir selektyviniai stiklai, ir "šilti" rėmeliai, ir daugiau nei 90% argono dujų koncentracija stiklo pakete. Mano nuomone, 3 stiklų paketas su dviem selektyviniais stiklais yra geriausias pasirinkimas.
Renkantis plastikinius langus svarbu atkreipti dėmesį į kamerų skaičių, langų apkaustus, profilio armatūrą. Siūlyčiau rinktis langus 7 kamerų, 3 tarpinių 88 mm pločio (su dviejų kamerų 48 mm stiklo paketais, užpildytais argonu su dviem selektyviniais stiklais). Kalbant apie profilio armatūrą, ji turėtų būti pagaminta iš metalo, 1,5 mm storio.
 
Sritis:
Sritis: