Koks geriausias plastikinių langų profilis

Klausimas:
Sveiki. Noriu pasiteirauti, koks plastikinių langų profilis geriausias ir kokios firmos? Gal galite paminėti kelias firmas. Tai pat ir ieškome ir apkaustų. Ačiū.
Komentarai:
GEALAN yra aukščiausios kokybės ir vienos moderniausių šių dienų PVC langų ir durų profilio sistemų. GEALAN gamina tik PVC profilius, tad Jums reikės kreiptis į GEALAN langų gamintojus. Įsigiję bendrovės GEALAN naujos kartos profilių langus Jūs turėsite ne tik iš išorės patraukliai atrodančius langus. Tiksli ir iki smulkmenų suderinta profilio geometrija nenusileidžia aukščiausiems šilumos ir garso izoliacijos, įsilaužimo prevencijos ir vėdinimo reikalavimams. GEALAN profilio langai atitinka šiuolaikinį langų technologijų išsivystymo lygį.
Šiuo metu Lietuvoje susidarė tokia situacija, jog langų pardavėjų abstu, kainų skirtumai taip pat yra skirtingi, tačiau ne visi domisi pačių langų profiliais, apkaustais, įmonės patikinumu (gamybinė ar negamybinė įmonė, finansinė situacija). Mūsų nuomone šiuo metu patikimiausi: Veka, Brugmann, Schuco plastikiniai profiliai, tačiau priklauso nuo to kokia įmonė iš jų gamina. Geriausi apkaustai: Siegenia įmonės. Svarbus akcentas į ką Jums reiktų atkreipti dėmesį, jog perpardavinėtojai langų (ne gamintojai) negalės suteikti garantijų.
Aušra, Aveplast, UAB
O koks automobilis geriausias: Mersedes ar Volvo, o gal Audi. Tikriausiai atsakymas būtų: žiūrint kokio reikia didelio ar mažo automobilio, pirksite jį ilgam ir naują... Taip ir su langų profiliais, vieni turi vienus privalumus, kiti kitus. Objektyviai vertinant reiktų rinktis ne profilius ir ne apkaustus, o gaminius su montavimu. Taigi, rinkitės patikimos įmonės gaminius, išbandytus specialiose laboratorijose, turinčius sertifikatus, kurie patvirtina gaminių charakteristiką: šilumos, garso izoliaciją. Langus montuoti turi tik specialistai, naudojantys tinkamas medžiagas. Tad siūlau apsilankyti keliuose pardavimų salonuose ir išsirinkti. Juk langai - tai ilgalaikė investicija, blogai pasirinkus, gali tekti brangiai perdaryti...
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto