Spalvoti laminuoti GEALAN langų ir durų profiliai

GEALAN gamina ne tik spalvotus ACRYLCOLOR profilius, bet ir PVC profilius laminuotus medžio imitacijos raštų plėvele, o taip pat spalvota lygia plėvele arba spalvota plėvele su medžio rievių faktūra. Langai pagaminti iš medžio imitacijos plėvele laminuotų profilių - puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina medžio grožį ir nori, kad jų plastikiniai langai atrodytų kaip mediniai. Raštų ir spalvų įvairovė tikrai neapvils Jūsų. laminatu būti dengiama ir vidinė spalvoto ACRYLCOLOR profilio pusė. Plėvele gali būti laminuojamos abi profilio pusės. Plėvelės raštas iš lango vidinės pusės ir jo išorėje gali būti skirtingas. Galima laminuoti ir tik vieną kurią nors balto profilio pusę.

REALWOOD – IŠSKIRTINĖS PLĖVELĖS
Yra daug medžio imitacijos plėvelių plastikiniams langams, tačiau tik REALWOOD plėvelės suteiks Jūsų langui ypatingą išvaizdą ir nepakartojamą pojūtį liečiant. REALWOOD plėvelės blizga žymiai mažiau nei standartinės. Patrauklus medienos rievių raštas suteikia laminuotiems plastikiniams langams natūralią medinių langų išvaizdą. Naujosios šešių spalvų dažytą medieną imituojančios plėvelės žavi savo paviršiaus panašumu į tikrą medį. Jos taip pat pasižymi ir puikiais funkciniais privalumais: yra atsparios ultravioletiniams spinduliams ir aplinkos poveikiui, ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos. REALWOOD plėvelėmis laminuotas paviršius mažiau kaupia dulkes ir purvą.

REALWOOD PRIVALUMAI:
- Blizga žymiai mažiau nei standartinės plėvelės
- Patrauklus medienos rievių raštas
- Natūrali medinių langų išvaizda
- Žavi savo paviršiaus panašumu į tikrą medį
- Pasižymi ir puikiais funkciniais privalumais
- Atsparios ultravioletiniams spinduliams
- Atsparios aplinkos poveikiui
- Ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos
- Mažiau kaupia dulkes ir purvą
Siekiant sukurti harmoningą spalvos vaizdą, kai laminuojama medieną imituojančia plėvele, galima naudoti nestandartinius baltos spalvos, o rudos arba karamelinės spalvos profilius.

Pilka antracito spalva RAL 7016 priskiriama prie populiariausių spalvų langų gamyboje. Kai profilis dengiamas pilko antracito laminavimo plėvele iš abiejų pusių, GEALAN siūlo S 9000 sistemos profilius su spalviškai derančiu pilku profilio pagrindu.

Nepriklausomai nuo to, ar renovuojate architektūrinio paveldo senus namus, ar statote modernų naują statinį, laminuoti iš GEALAN profilių pagaminti langai yra puikus pasirinkimas ir dėl savo išvaizdos, ir dėl nepriekaištingų savybių.

GEALAN interneto svetainėje rasite daugiau informacijos ir langų bei durų iš GEALAN profilių gamintojų adresus.