Šiuolaikiniai langų ir durų sprendimai patogiam gyvenimui

Naujos statybos pastatams keliami itin aukšti energiniai reikalavimai. Jau nuo 2021 m. bus galima statyti tik A++ klasės namus. Sulig energine klase auga ir kiti reikalavimai langams. Jie ne tik turi užtikrinti kuo mažesnį šilumos praradimą ir aukštesnę garso izoliaciją, bet ir turi būti saugūs, sandarūs, lengvai prižiūrimi bei derėti prie namo architektūros. Šiuolaikiniai langų ir durų sprendimai patogiam gyvenimui

Viena iš pirmaujančių Europoje modernių PVC langų ir durų profilių sistemų gamintojų GEALAN rado būdų, kaip visa tai sėkmingai suderinti ir šiais metais pristatė eilę išskirtinių sprendimų, kurie netolimoje ateityje pakeis nusistovėjusį požiūrį.

Modernus dvigubas langas

Didėjant miestų užstatymo tankiui, didėja ir aplinkos triukšmas. Vis dėlto išlieka ir natūralaus vėdinimo poreikis.

Tankiai apgyvendintuose rajonuose pastatytiems ir naujai statomiems pastatams idealus sprendimas yra „GEALAN Hafen-City-Fensters®“ dvigubo rėmo langai. Tai yra GEALAN-KUBUS® ir GEALAN S 9000 sistemų kombinuotasis gaminys. Specialiu jungimu du lango rėmai sujungiami į vieną bloką. Atverčiamos dalys yra išorinio rėmo viršuje ir vidinio rėmo apačioje. Dėl gerai apgalvotos lango atvertimo funkcijos „GEALAN Hafen-City-Fenster®“ dvigubo rėmo langai padeda užtikrinti ir gerą natūralų vėdinimą, ir nepriekaištingą garso izoliaciją.

Kai langai uždaryti, garso izoliacija siekia net iki 63 dB (palyginkime – langų su triukšmo nepraleidžiančiais stiklais garso izoliacija paprastai yra iki 48 dB). Net kai langai praverti, šios GEALAN sistemos triukšmo izoliacija yra iki 34 dB, tai patvirtina „IFT Rosenheim“ langų technologijų instituto atlikti bandymai.

Pagalvota ir apie dizainą. GEALAN-KUBUS® ir GEALAN S 9000 sistemos profilių kombinacijos GEALAN-LUMAXX® derinio ypatybė – siaura matoma rėmo dalis. Speciali rėmų geometrija užtikrina ne tik siaurą matomo rėmo plotį, bet ir išlaiko nepakitusius puikius statikos ir šilumos izoliacijos rodiklius. Tokie langai atitinka šiuolaikinės modernios architektūros stilių ir nevaržo architektų vaizduotės, o statytojams leidžia pastatus statyti taip, kad šie atitiktų aukščiausius apsaugos nuo triukšmo ir natūralaus vėdinimo reikalavimus.

„GEALAN Hafen-City-Fensters®“ dvigubo rėmo langai atidaromi į vidų ir todėl juos paprasta valyti ir prižiūrėti iš patalpų vidaus.

Išskirtinis sandarumas ir neįtikėtinai lengvas valdymas

Tokiomis savybėmis išsiskiria naujoji stumdoma GEALAN-SMOOVIO sistema, kuri bandymo stende pasiekė ypač gerų vėjo bei vandens nepralaidumo rezultatų, atitinkančių griežčiausius „IFT Rosenheim“ langų technologijų instituto reikalavimus.

GEALAN-SMOOVIO sistema turi akivaizdžių pranašumų. Visų pirma tai išskirtinis sandarumas. Sandarinimo kontūras, einantis visu perimetru, užtikrina nepriekaištingą uždaryto lango sandarumą ir apsaugo ne tik nuo stipraus vėjo, bet ir nuo lietaus. Kadangi visi varčios elementai sumontuoti ant ratukų ir juda paraleliai su rėmu, varčią judinti nereikia jokių pastangų. Atidarymo metu varčia horizontaliai atstumiama nuo rėmo ir lengvai perstumiama į šoną. Uždaryti tokius langus ar duris taip pat patogu ir paprasta, net ir naudojant didelius ir sunkius trigubo stiklo paketus. Dėl lengvo, paprasto naudojimo ši sistema tinka, pavyzdžiui, ir tokiuose pastatuose, kuriuose dažnai keičiasi patalpų naudotojai, nežinantys, kaip naudotis sudėtingais varstomais ar stumdomais langų rėmais.

Be to, dėl mažo montavimo gylio sistemą galima panaudoti ne tik naujuose, bet ir renovuojamuose pastatuose. Tai itin svarbu, nes daugelis naujovių paprastai senos statybos renovuojamuose namuose negali būti įgyvendinama dėl technologinių problemų ar trūkstant būtinos erdvės. Iki šiol pakeliamos ir nustumiamos GEALAN S 9000 HST durys pagal šilumos izoliaciją, maksimalius dydžius, praktiškai be slenksčio yra laikomos geriausiu sprendimu stumdomų sistemų rinkoje, bet naujoji stumdoma sistema GEALAN-SMOOVIO, patenkinanti naujausius rinkos poreikius, sprendžia vartotojų inicijuojamus iššūkius, keliamus pačiam populiariausiam stumdomų durų segmentui.

Universalumas, patogumas ir saugumas

GEALAN-LINEAR – evoliucija 74–80 mm profilių pločio segmente. Kaip esamų GEALAN S 8000 ir S 9000 sistemų platformų papildymą GEALAN pirmą kartą rinkai pristato subalansuotus 74 mm montavimo pločio profilius, atitinkančius aukščiausius moderniems langams keliamus reikalavimus. Kuriant jų dizainą, išlaikyta architektūroje šiuo metu vyraujanti kampuota forma. Saugumui bei garso izoliacijai įtaką darantys sprendimai ir dėl inovatyvios stiklinimo technologijos STV® galimybė naudoti iki 50 mm storio stiklo paketus papildo GEALAN-LINEAR universalumą.

Rinkai pristatoma dar viena GEALAN S 9000 platformą papildanti naujovė – lauko ir balkono durims skirtas grindų lygyje įrengiamas slenkstis GEALAN-COMFORT. Taip GEALAN atsižvelgia į statybos neįrengiant slenksčių tendenciją. Ši naujovė lengvai pritaikoma, norint pakeisti namuose standartinius slenksčius. Juos galima nebrangiai rekonstruoti taip, kad nebeliktų kliūčių, o slenkstis būtų grindų lygio.

GEALAN pristatė ir su saugumu susijusią naująją produktų liniją – GEALAN-SENSE. Tai nepastebimi įsilaužimą fiksuojantys ir signalizuojantys langų jutikliai. Juos lengva sumontuoti ir jie veikia, nesvarbu, kokia yra langų furnitūra ar rėmų profilis.

Sklandumą užtikrina skaitmeniniai sprendimai

Sklandžiai įrengti langus ir duris – pradedant projektavimu, baigiant montavimu – padeda ir išmanieji skaitmeniniai sprendimai bei BIM pasitelkimas. Tai leidžia patikrinti galimus iššūkius, pavyzdžiui, apkrovos perkėlimą pastato konstrukcijai ar šilumos ir garso izoliacijos parametrus.

GEALAN sistemų skaitmeninimo pavyzdys – išmanusis IPS lango lustas, vadinamasis „lango pasas“, kuris integruojamas į lango konstrukciją ir išsaugo visus aktualius lango bei objekto duomenis. Tai palengvina langų eksploataciją, remontą ar net utilizavimą po daugelio metų ateityje.

Išmanieji vėdinimo sprendimai

Didžiausia GEALAN pristatoma inovacija – naujos kartos aktyvių ir pasyvių vėdinimo sprendimų linija GEALAN-CAIRE® (angl. Controlled Air REgulation), sukurta sujungiant naujausius technologinius vėdinimo sprendimus ir juos integruojant į GEALAN langų sistemas. Ne tik automatiškai veikiantys, bet ir savaime susireguliuojantys išmanieji vėdinimo sprendimai leis pamiršti vėdinimo problemas ir namus aprūpins šviežiu oru net neatidarius lango. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms, nes dulkės ir žiedadulkės nepateks į vidų, taip pat gyvenantiesiems arti judrių gatvių, kuriuos vargina ne tik didesnis triukšmas, bet ir padidėjusi CO2 koncentracija. Be to, juos galima įdiegti į išmaniųjų namų sistemą.

Laiko patikrinti unikalūs sprendimai

Unikali GEALAN ACRYLCOLOR technologija šiemet švenčia jau 40 metų jubiliejų. GEALAN – vienintelis gamintojas, kuris siūlo ir profilius, pagamintus pagal ACRYLCOLOR technologiją. Išskirtiniai spalvoti ACRYLCOLOR profiliai gaminami koekstruzijos būdu, kai spalva išgaunama suliejant spalvoto akrilo sluoksnį su balto PVC profilio pagrindu. Tokiu būdu paviršius tampa ir spalvotas, ir sunkiai braižomas, nesilupantis, nešerpetojantis ir neblunka saulėje.

GEALAN leidžia rinktis iš 9 standartinių ir daugiau kaip 50 nestandartinių ACRYLCOLOR spalvų. Šiuo metu populiariausios aliuminį ar betoną atkartojančios pilkų, juodų atspalvių langų spalvos.

Taigi nuolat kurdama naujas ir tobulindama jau esamas sistemas GEALAN sugeba patenkinti pačius reikliausius vartotojus, užtikrinti maksimalų komfortą ir rasti geriausią sprendimą tiek naujos, tiek ir senesnės statybos statiniams.

Parengta pagal GEALAN BALTIC medžiagą
gealan_logo_baltas_melynam_fone_2018.png

GEALAN BALTIC

Guopstos, Trakų raj. sav. LT-21148
100% rekomenduoja
4 atsiliepimai
lo
2020-06-01,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Statome namą. Mums reikalingi plastikiniai langai. Atsiųsčiau namo projekto ištrauką, kur aprašyta langų specifikacija. Langai yra skirtingų matmenų. Reikalinga, kad langai atitiktų projekto reikalavimus. Lauksime iš Jūsų žinių, kaip galima išsiųsti projekto ištrauką, kad gautume pasiūlymo su kainomis bei gamybos terminais. P.S. Šalimais statosi dar namai, tad jei bus geras pasiūlymas, rekomenduosime jiems Jūsų įmonę.
sj
2020-01-09, Šilalė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuojame keisti viso namo langus. Didžioji dalis langų yra pilnai arkiniai, t. y. puse apskritimo (R- 1030 mm). Dalis langų darinėjamų. Noriu paklausti ekspertų, koks profilis pasiduoda lenkimui geriausiai neprarasdamas savo šiluminių ir konstrukcinių savybių. Galvoju apie VEKA profilį su 3 stiklų paketu. Ar jis tinkamas ir gal galit rekomenduoti tokių langų gamintoją, kuris kokybiškai pagamintų ir kokybiškai atliktų langų sumontavimo darbus?
ge
2019-11-06,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina plastikiniai langai. Dydžiai būtų: 3vnt. 1.50×1.40 atidaromi, 1vnt. 1.00×600 atverčiamas, 1vnt. 1.20×2.30 neatidaromas, 1vnt. būtų su durimis 2.50×2.30, tai būtų 1.30 neatidaromas, o 1.20 durys. Spalva išorė tamsiai pilka, vidus balta. Domina 6 ir 8 kamerų. Kaina domina su pristatymu ir montavimu.
uk
2019-09-25,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikia šiltų plastikinių langų. Išmatavimai - aukštis 147cm, plotis 153cm. Su šiltu paketu, trijų stiklų izoliacija. Ar visą atidaromą, ar tik vieną per pusę atidaromą, kaip patarsit? Kokia kaina?
100% rekomenduoja
4 atsiliepimai
lo
2020-06-01,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Statome namą. Mums reikalingi plastikiniai langai. Atsiųsčiau namo projekto ištrauką, kur aprašyta langų specifikacija. Langai yra skirtingų matmenų. Reikalinga, kad langai atitiktų projekto reikalavimus. Lauksime iš Jūsų žinių, kaip galima išsiųsti projekto ištrauką, kad gautume pasiūlymo su kainomis bei gamybos terminais. P.S. Šalimais statosi dar namai, tad jei bus geras pasiūlymas, rekomenduosime jiems Jūsų įmonę.
sj
2020-01-09, Šilalė
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuojame keisti viso namo langus. Didžioji dalis langų yra pilnai arkiniai, t. y. puse apskritimo (R- 1030 mm). Dalis langų darinėjamų. Noriu paklausti ekspertų, koks profilis pasiduoda lenkimui geriausiai neprarasdamas savo šiluminių ir konstrukcinių savybių. Galvoju apie VEKA profilį su 3 stiklų paketu. Ar jis tinkamas ir gal galit rekomenduoti tokių langų gamintoją, kuris kokybiškai pagamintų ir kokybiškai atliktų langų sumontavimo darbus?
ge
2019-11-06,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina plastikiniai langai. Dydžiai būtų: 3vnt. 1.50×1.40 atidaromi, 1vnt. 1.00×600 atverčiamas, 1vnt. 1.20×2.30 neatidaromas, 1vnt. būtų su durimis 2.50×2.30, tai būtų 1.30 neatidaromas, o 1.20 durys. Spalva išorė tamsiai pilka, vidus balta. Domina 6 ir 8 kamerų. Kaina domina su pristatymu ir montavimu.
uk
2019-09-25,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Reikia šiltų plastikinių langų. Išmatavimai - aukštis 147cm, plotis 153cm. Su šiltu paketu, trijų stiklų izoliacija. Ar visą atidaromą, ar tik vieną per pusę atidaromą, kaip patarsit? Kokia kaina?