UAB Modek - Sveika statyba

Verkių g. 42 - G96, Vilnius

Plokštiniai pamatai - Legalett

Šiltas namas prasideda nuo šiltų pamatų. Tai beveik nematoma, bet svarbiausia statinio dalis. Plokštiniai pamatai (plokštuminiai) kitaip dar vadinami šiltais pamatais dėl savo modernios įrengimo technologijos. Plokštiniai pamatai yra vientisa laikančioji konstrukcija. Per visą namo pagrindą sumontuojama polistireninio putplasčio forma, kurioje klojama armatūra, šildymo vamzdeliai ir liejamas betonas. Tokia konstrukcija visiškai izoliuoja statinio atitvarus, kad būtų išvengta tiesioginio kontakto su gruntu.

PLOKŠTINIŲ PAMATŲ PRIVALUMAI

Pamatas laiko pastatą visa savo plokštuma, taip pastato svoris paskirstomas visai pamatinei plokštei.
Plokštiniai pamatai turi nuo 3 iki 20 kartu didesnį atraminį plotą nei įprasti pamatai, todėl mažiau juda, yra stabilūs ir tvirti.
Tokių pamatų standartinė varža apie R = 6 m2 K/W, tačiau storinant putplasčio (EPS) sluoksnį, nesunkiai pasiekiama ir didesnė varža - 8, 10 m2 K/W.
Taip apšiltinta pamatinė plokštė yra savaiminis šilumos šaltinis, kuris akumuliuoja šilumą (veikia termoso principu) ir leidžia ženkliai sumažinti šildymo išlaidas.
Tradiciniame juostinių, polinių ar gręžtinių pamatų statybos procese etapų yra daug daugiau, todėl darbo sąnaudos didesnės 2 - 3 kartus.
Medžiagų, reikalingų plokštiniams pamatams įrengti, kiekis yra 20 - 50proc. mažesnis nei reikalingų įprastiems pamatams.

NORITE ŠILTŲ PAMATŲ?

Kreipkitės į mus, mes projektuojame ir montuojame patikimus Legalett pamatus. Legalett vardas tiesiogiai siejamas su plokštinių pamatų pristatymu ir populiarinimu Lietuvoje nuo 2006 metų. Tai kokybiški pamatai, kuriuos kainos ir kokybės atžvilgiu dažniausiai rekomenduoja Pasyvių ir energetiškai efektyvių namų statytojai bei projektuotojai.
Verkių g. 42 - G96, Vilnius