Izodom plokštuminiai pamatai

Izodom plokštuminiai pamatai

IZODOM2000 plokštuminiai pamatai nuo 1992 metų tobulinama sistema, kuri šiandien praktiškai neturi analogų pasaulyje. Daugumos gamintojų plokštuminius pamatus reikia pjaustyti, klijuoti, suvedinėti statybos aikštelėje, todėl juos kokybiškai įrengti gali tik aukštos kvalifikacijos specialistas. Taip supjaustyti pamatai praranda stabilumą t.y. juos reikia suklijuoti tarpusavyje, kad pilant betoną jie "neišsižergtų", juos reikia dau daugiau išramstyti - o darbo laikas ir atramos kainuoja papildomus pinigus.

IZODOM2000 išsiskiria iš visų gamintojų tuo, kad jiems surinkti nereikalingi nei įrankiai, nei klijai, nei specialistai. IZODOM2000 gamykla klientui pateikia 150 arba 250 mm storio pamatus su montavimo schema paruoštus pagal kliento pateiktą projektą, visai taip, kaip parduodami vaikiški LEGO konstruktoriai su instrukcija kaip juos surinkti. Todėl IZODOM2000 pamatus net 80 procentų klientų surenka patys - be jokių įgūdžių. IZODOM2000 pamatai gaminami iš specialiai BASF koncerno plokštuminiams pamatams sukurtos medžiagos PERIPOR. Tai beveik visiškai neįgerianti drėgmės medžiaga, kurios atsparumas gniuždymui siekia 300 kPa, o elastingumas lenkimui, net esant didelėms apkrovoms padeda išvengti medžiagos lūžių.

IZODOM2000 glaudžiai bendradarbiaudama su Lodzės universiteto mokslininkais sukūrė specialia pamato borto ir kampų formą, kuri yra apverstos T raidės formos. Šis sprendimas išsprendžia ne tik atramos klausimą (dėl šios unikalios pamato formos reikalinga mažiau išramstymų), bet ir unikaliai atstumia šalčio kreives nuo namo pamato. Lodzės universiteto mokslininkai nustatė, kad pamato betono storis neturi būti plonesnis nei 25 cm, nes priešingu atveju plokštuminis pamatas neatlieka savo funkcijų ir tikėtini grindų lūžiai. Dėl visų aukščiau išvardintų savybių IZODOM2000 pamatai yra ženkliai šiltesni ir patikimesni, lengviau ir greičiau montuojami už kitus plokštuminius pamatus. Sudėjus visus IZODOM2000 pamatų privalumus galutiniame rezultate jų kaina gerokai patrauklesnė, nei kitų plokštuminių pamatų kainos.

Parengta pagal UAB Ekokodas medžiagą
100% rekomenduoja
4 atsiliepimai
li
2019-08-28, Mažeikiai
so
2019-08-02, Vilnius
vi
2019-06-20,
is
2019-05-13, Šiauliai