Aukštos klasės lieti aliuminio radiatoriai PROTEO HP 600

Šiuolaikinei namo ar buto šildymo sistemai vienas svarbiausių veiksnių turi būti ekonomiškas ir ilgalaikis veikimas. Norint efektyviai ir taupiai šildyti namus yra svarbus ir radiatorių pasirinkimas. Radiatoriai su žema šilumine inercija leidžia šildymo sistemai greitai reaguoti į šilumos poreikio pokyčius, taip taupoma energija. Beje, radiatorius turi veikti ilgą laiką ir be problemų. Aukštos klasės lieti aliuminio radiatoriai PROTEO HP 600

Itališki radiatoriai PROTEO (HP) yra Ferroli daugelio metų radiatorių gamybos patirties vaisius ir turi abi šias savybes, t.y ekonomiški ir patvarūs Bet tai dar ne viskas - be idealių parametrų, PROTEO (HP) yra puikaus dizaino!

Kuriant radiatorių buvo įvertinti visi šiuolaikiniai reikalavimai, panaudoti visi naujausi mokslo pasiekimai radiatorių gamyboje. Ypatingas dėmesys buvo kreipiamas gaminių efektyvumui, patikimumui ir konkurencingumui, išlaikant aukščiausią kokybės lygį.

Patobulinta šilumą išskirianti galia.
Maksimalus darbinis slėgis: 16 bar

Aliumininių radiatorių POL efektyvumą garantuoja šie konstrukciniai sprendimai:

·Aukšta spinduliavimo geba ir padidintas konvekcinių plokščių plotas leidžia pasiekti didesnį radiatoriaus šilumos atidavimą.

·Maksimali radiatoriaus temperatūra per minimalų laiką pasiekiama, panaudojant sumažinto šiluminio inertiškumo specialius aliuminio lydinius.

Visi Ferroli aliumininiai radiatoriai išskirtinai patikimi ir ilgai tarnauja:

·Griežta radiatorių kokybės kontrolė atliekama pagal EN442 normų reikalavimus. Visi pagaminti radiatoriai išbandomi hidrauliškai. Šios priemonės leidžia pasiekti technines charakteristikas, kurios atitinka projektinius duomenis.

·Radiatoriai surinkti iš lieto aliuminio profilių, pagamintų iš aukštos kokybės aliuminio lydinio (AlSi9Cu EN AB-46100) liejimo po spaudimu būdu, laikantis UNI EN 1676 normatyvų. Radiatoriai surinkti ant plieno atvamzdžių, kurių vidinis paviršius turi specialų antikorozinį padengimą.

·Sekcijų tarpai hermetizuoti paranito tarpinėmis, kurios atsparios šilumnešio poveikiui.

·Kruopščiai nuvalius ir paruošus paviršius, radiatoriai dažomi anaforezės (anaphoresis) būdu 150 ° C temperatūroje.

·Aliuminio radiatorių Ferroli POL šilumos atidavimas yra daug didesnis nei plieno ar ketaus radiatorių!

Parengta pagal UAB "Kerpita" medžiagą