Ar nuosavo namo šildymo sistemoje mažinant vandens kiekį, keičiant senus ketaus radiatorius į mažos talpos aliuminius, pasieksiu teigiamą efektą? Namas dviejų aukštų.
Namuose pasijungėme 2 naujus radiatorius, vieną keitėme iš špižinio į skardinį ir dar nuo to skardinio dasijungėm papildomai skardinį tokį pat radiatorių. Pakeistas skardinis iš špižinio kaista kuo puikiausiai tiek apačia tiek viršus, bet iki papildomo šiluma neateina. Atstumas tarp jų apie 4 metrus. Tas papildomas gaunasi paskutinis.
Noriu sužinoti koks radiatorius tinka 17 kv. m kambariui? Namas yra daugiabutis, 5 aukštas iš 5.
Bute (4 aukštas) šildymo metu šalta, temperatūra apie 15 laipsnių, esant pliusinei temperatūrai nėra 18 laipsnių bute. Radiatoriai ir stovai šildymo karšti vienodai, butas apšiltintas iš vidaus, bet efekto nėra. Pirmam, trečiam ir penktam aukšte špižinių radiatorių sekcijų skirtumas su mano didelis, palyginus su trečio aukšto skirtumas gali būt 23 sekcijos, visur nuo sienos iki kitos sienos. Ar pakeitus šildymo stovus, įrengiant juose ventilius ar gali susireguliuoti šilumą butuose vienodai, nenuimant radiatorių sekcijų pertekliaus pagal namo projektą?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393991 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164373 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 37 specializuotų įmonių