Konvektoriai

Rodomi įrašai 1-15 iš 15.
Kas yra konvektorius? Koks jo veikimo principas?
Kuo konvektorius skiriasi nuo radiatoriaus?
Kurie radiatoriai geresni, špiziniai ar akmens. Kurie iš šių radiatorių būtų ekonomiškesni, kad sutaupytų dujų šildymui. Šiuo momentu yra pas mane plieniniai.
Viename iš namo kambarių norime įrengti stiklinę vitriną, užimančią visą sieną. Kaip šį kambarį šildyti? Šildymui grindinio konvektoriaus naudoti nenorime.
Kaip pasirinkti šildymo konvektorių? Ką reikėtų žinoti jį renkantis? Į ką atkreipti dėmesį? Kuo konvektorius skiriasi nuo radiatoriaus?
Senos statybos daugiabutyje norime pasikeisti radiatorius. Šildymo sistema vienvamzdė, namas statytas 1970 metais. Dviejuose kambariuose langai vitrininiai, todėl viename norėtume įsirengti į grindis įleidžiamą konvektorių (nes reikia laisvo praėjimo į balkoną), kitame - pastatomą konvektorių. Ar rekomenduotumėte konvektorius? Ar tinka jie senos statybos name? Ar yra alternatyvų, nes kaip minėjau langai vitrinos iki žemės.
Kada rekomenduojama rinktis konvektorių su ventiliatoriumi, kada be ventiliatoriaus?
Kokie būna konvektoriai? Ar jie yra skirstomi į kokius nors tipus?
Kada rekomenduojama rinktis konvektorius? Kokie jų privalumai?
Kaip apskaičiuoti kokių reikia konvektorių norint juos įsirengti grindyse ir kokia galėtų būti preliminari kaina?
Kokie yra įleidžiamų grindinių konvektorių privalumai?
Kur dažniausiai naudojami pakabinami-sieniniai konvektoriai?
Kada rekomenduojama rinktis įleidžiamą į palangę konvektorių?
Kokie yra sieninių konvektorių privalumai?
Ieškau informacijos/žinyno kaip įvertinti senos statybos pastate esančio konvektoriaus galią. Aktualaus konvektoriaus tipas matomas nuotraukoje. Gal yra panaši metodika kaip senų ketaus radiatorių galios skaičiavimas žinant sekcijų tipą ir projektines temperatūras?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto