Elektriniai radiatoriai

Rodomi įrašai 1-10 iš 10.
Kuo elektriniai radiatoriai pranašesni už vandens radiatorius ar kitus šildymo būdus?
Domina elektriniai radiatoriai. Pirmas dalykas ar jie saugūs? Dėl perkaitimo ir t.t. ar nekenkia sveikatai? Neskleidžia kažko tai, kas gali pakenkti sveikatai? Pas mane yra 37 kv., reikalingi tik 4 radiatoriai. Tai kiek apytiksliai į mėnesį kainuos elektra pvz. ant tiek radiatorių ir tiek kv.?
Noriu paklausti kuo skiriasi elektrinis nuo elektrinio konvekcinio radiatoriaus? Kokio gamintojo patartumėte pirkti?
Kokie geriausi ir ekonomiškiausi elektriniai radiatoriai? Turiu Adax radiatorius, bet jie vartoja nemažai el. energijos, tad manau reikėtų pakeisti į modernesnius ir mažiau elektros naudojančius prietaisus.
Name elektrinis šildymas. Kokius pakabinamus elektrinius radiatorius rinktis? Jų reikėtų trims miegamiesiems kambariams.
Ar apsimoka statyt elektrinius radiatorius (mano butas 60kv.), ar vis dėl to bus brangoka?
Kokie yra patys efektyviausi elektriniai radiatoriai atsižvelgiant į sunaudojamą elektros kiekį? Planuojama įrengti elektrinį šildymą (butas 80 kv.), ar yra efektyvesnių sistemų nei ADAX NEO konvekcinis radiatorius?
Apsigyvenome 4k. bute, 9 aukštas ~90m2. Bute sudėti plastikiniai langai, įstiklinti ir apšiltinti balkonai. Bet bute vis tiek šalta. Svarstome apie papildomo pasišildymo variantus. Kokie jie galėtų būti?
Koks man geriausiai tiktų elektrinis šildymas žiemą? Vienas kambarys šiltintam penkiaaukščiame name. Aukštis 3,85m; plotis 2,41m; ilgis 6m.
Naujai įsirengėme butą/kotedžą, kuriame gyvenamosios patalpos 2 aukšte, bet taip pat turime mažą 1,5m2 ploto prieangį pirmame aukšte, nes padarytas atskiras įėjimas. Statytojai toje erdvėje nebuvo numatę šildymo ir mes įsirengdami apie tai, kad žiemos sezono metu kaupsis drėgmė ir šaltis nepagalvojome. Kaip patartumėte spręsti šią problemą, išlupti plyteles, nuo skydinės per sieną atsivesti papildomą laidą ir dėti šildomą kilimėlį ir tame plote vėl darytis apdailą ar įsigyti konvekcinį šildytuvą? Kas ekonomiškiau ir per laiką labiau atsipirks?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto