Mini rekuperatoriai

1. Sieninis mini rekuperatorius kas tai?
Kintamų oro srauto krypčių decentralizuotas gyvenamųjų ir komercinių patalpų vėdinimo įrenginys, kuris vėdinant patalpas neleidžia prarasti šilumos.
2. Dėl kokių priežasčių mini rekuperatorius yra naudojamas?
Svarbiausia rekuperatoriaus funkcija – geram mikroklimatui (pakankamam deguonies kiekiui) užtikrinti. Šis įrenginys patalpoje seną orą keičia šviežiu. Kita populiari priežastis yra drėgmės perteklius ir pelėsio susidarymas patalpoje. Mini rekuperatorius padeda pašalinti drėgmę ir taip išvengti pelėsio.
3. Kokiose patalpose labiausia tinka?
- Senose ar renovuotose patalpose, kuriose įrengti centrinę vėdinimo sistemą nėra galimybės.
- Naujos statybos patalpose, kai įrengti centrinę vėdinimo sistemą yra per brangu.
- Patalpose, kuriose dėl didelio žmonių skaičiaus neužtenka centrinės vėdinimo sistemos (vaikų darželiai, sporto salės ir t.t.)
- Drėgnose patalpose (rūsiuose, pusrūsiuose).
- Patalpose, kuriose kaupiasi pelėsis.
- Patalpose, kuriose tiesiog trūksta šviežio oro (namuose, biuruose.)
- Patalpose, kuriose dėl papildomų šaltinių yra teršiamas oras (gamyba, laboratorijos ir t.t.)
4. Kodėl verta rinktis sieninį mini rekuperatorių?
- Nauda sveikatai. Užtikrina šviežią orą, reikiamą deguonies kiekį. Pašalina perteklinę drėgmę ir kartu pelėsį.
- Greitas ir pigus įrengimas lyginant su centralizuota vėdinimo sistema. 2-4 kartus mažesnė pradinė investicija.
- Mažos eksploatavimo išlaidos.
- Vėdinant patalpas nereikia atidarinėti langų. Taip sutaupoma iki 90% šilumos.

5. Ar sudėtingas montavimas ir kiek tai kainuoja?
Montavimas nėra sudėtingas, tačiau geriau kai jį atlieka specialistas. Lauko sienoje gręžiama skylė, sumontuojamas prietaisas ir prijungiamas elektros linijos. Skylės 1 cm gręžimo kaina 1 euras. Prietaiso sumontavimo ir paleidimo kaina 20-40 eurų. Montavimo kaina dažniausiai priklauso nuo sienos storio ir patalpų aukšto. Jei priėjimas iš išorės sudėtingas, tada montavimas brangesnis.

Mini rekuperatorius – ar tiksliai žinote ko Jums reikia? Tai labai svarbu!

Svarbu labai tiksliai nustatyti problemą – priežastį kodėl sieninis mini rekuperatorius Jums reikalingas ir ar jis išviso tinkamas sprendimas Jums?
Svarbu tiksliai žinoti kokio tipo ir dydžio patalpose reikalingas mini rekuperatorius? Kiek patalpoje žmonių dažniausiai būna? Svarbu išsiaiškinti koks modelis ir jo galingumas Jums tinka geriausiai.
Svarbu žinoti ko tikitės iš prietaiso. Ar reikalingas tik vėdinimas keičiant orą ar taip pat reikalinga atskira funkcija tik ištraukti ar tik paduoti orą į patalpą? Koks modelis turi jums reikalingas funkcijas?
Ar žinote kokių tipų mini rekuperatorių būna? Kokie galimi skirtingi šilumokaičiai (keramikinis, celiuliozinis, plastikinis)? Koks kokiu atveju geriau tinkamas? Pagal ką žinoti, kuris geriau tinkamas namuose, kuris sporto salėje?
Ar žinote koks garso lygis netrukdys miegoti?
Svarbu nustatyti, kas geriau vienas galingesnis ar du mažesnio galingumo. Kokio tipo patalpose, kuris variantas yra geresnis?
Ar norite prietaisą valdyti nuotoliniu pulteliu?
Vienas svarbiausių dalykų – parinkti tinkamą įrenginio vietą patalpoje.


Kartu rasime geriausia sprendimą! Geriausias sprendimas – nebūtinai pats brangiausias!
Kviečiame apsilankyti mūsų salonuose. Kartu atsakysime į visus klausimus, pamatysite gyvai kaip kuris modelis atrodo ir kas jo viduje. Po 15-20 minučių tiksliai žinosite, kas būtent Jums geriausiai tinka.
Arba skambinkite konsultuotis ir pirkite internetu! Pristatymas jums nieko nekainuoja, o prekes gausite per 1-2 darbo dienas.