Rekuperatoriai be ortakių Lunos E2

Decentralizuotas patalpų vėdinimas su rekuperacine sistema. Vėdinimo - rekuperacinių sistemų projektavimas, įrengimas, montavimas. Rekuperacinės sistemos techniniai parametrai:
- 99,5% šilumos atgavimo santykis (sertifikuota TU Stuttgart pagal DIBt)
- 1,4W prie 15m3/h energijos suvartojimas
- 17 dB (A) prie 15m3/h garso galios lygis
- 19 dB (A) prie 30m3/h garso galios lygis
- vėdinimo dalies ilgis: tik 243mm, skersmuo 160mmRekuperatorius Lunos E2, tai mažiausias rekuperatorius pasaulyje.
86% rekomenduoja
7 atsiliepimai
ra
2020-10-25, Druskininkai
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokią vėdinimo sistemą patartumėt 57 kv.m karkasiniam nameliui?
ri
2020-09-17, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Senos statybos namas. Šiek tiek renovuosiu ir noriu įsidėti kondicionierių. Vėsinamos patalpos plotas maždaug 34kv.m. Lubos-standartas. Mane domina realios elektros sąnaudos, iš patirties. Taip pat kokios galimybės nuo įrengiamo kondicionieriaus pajungti greta esančio miegamojo patalpa? Pakabinamų lubų rengti (žeminti) nenorėčiau.
si
2020-09-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėjau pasidomėti kokiais atvejais yra būtina montuoti abu - oro padavimo ir oro išsiurbimo ortakius tame pačiame kambaryje?
da
2020-06-18, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Įsigijau loftą Vilniuje, kuriame įrengta oras-oras sistema ir Prana rekuperatorius, tačiau pradėjo atsirasti pelėsis ant baldų. Ar man verta susireguliuoti vėdinimo sistemą, ar vis gi daryti pamatų termoizoliaciją?
pa
2020-05-14, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Turiu klausimą dėl buitinio ventiliatoriaus montavimo vonios lubose virš dušo kabinos. Daugiabutis 2016m. statybos ir kaip suprantu stovi atbulinės eigos vožtuvas. Nuo jo 2m išvestas ortakis iki ventiliatoriaus virš dušo kabinos. Tačiau ventiliatorius neištraukia garų, nes išsimaudžius pilna vonia garų. Kokios problemos gali būti? Ar tai dėl per silpno ventiliatoriaus? Ar tai dėl to, kad butas pirmame aukšte iš trijų ir manomai susidarys ilgas kelias ištraukiamam orui, ar tai kitos galimos bėdos? Gal galite patarti kokius sprendimus galima priimti?
Ig
2020-02-27, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ant rekuperatoriaus vamzdžių kaupiasi kondensatas, ką daryti? Patalpos šildomos. Oro paėmimo vamzdis eina per kambarį (šildomą) po to yra pašiltintojas ir rekuperatorius, ar pašiltintojas neturėtų būti prieš pat lauką? Gi oras vamzdyje dabar pašils nuo šildomo kambario.
ir
2020-01-21,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Namo šildymui naudojame savo gamybos metalinę krosnį, kūrenamą malkomis. Norint namo šildymui įsirengti šilumos siurblį oras-vanduo, ar reikia būtinai panaikinti krosnį, norint gauti paramą?