Naujieji Atrea DUPLEX EASY2 plokšteliniai rekuperatoriai – aukšta kokybė, didelis efektyvumas, patraukli kaina. Kaip išsirinkti tinkamą?

Šiuolaikiniuose A+ klasės namuose rekomenduojame naudoti tik priešpriešinių oro srautų plokštelinius rekuperatorius. Mažesnės elektros energijos sąnaudos, aukštas šilumos grąžinimo koeficientas, tylus rekuperatoriaus darbas – tai. ko ieško dažnas pirkėjas, o šiuos kriterijus puikiai atitinka Atrea DUPLEX EASY2 serijos plokšteliniai rekuperatoriai. Naujieji Atrea DUPLEX EASY2 plokšteliniai  rekuperatoriai – aukšta kokybė, didelis efektyvumas, patraukli kaina.   Kaip išsirinkti tinkamą?

Atrea (Čekija) įmonė gamina itin platų vėdinimo įrenginių asortimentą ir yra vėdinimo sistemų lyderė Europoje.

Žemiau pateiktoje apžvalgoje pateiksime Atrea DUPLEX EASY2 serijos plokštelinius rekuperatorius - kokybiškus, aukšto efektyvumo įrenginius, kurie atitinka itin gerą kainos ir kokybės santykį ir yra tinkami butų, namų ir komercinių patalpų vėdinimui.

Naujieji DUPLEX Easy2 įrenginiai yra labai mažo aukščio. Tai itin aktualu, kai siekiama sutaupyti vietos, nemažinant lubų aukščio.

Atrea DUPLEX EASY2 įrenginių privalumai:

- Labai mažas į aplinką skleidžiamas triukšmo lygis

- Itin mažas aukštis – taupo vietą Jūsų namuose

- Galima montuoti ant lubų arba ant sienos

- Atitinka A+/A energijos klasę

- Didelis šilumos atgavimo koeficientas, net iki 95%.

Rekuperatorius - tai įrenginys, būtinas šiuolaikiniuose, sandariuose namuose. Tinkamas patalpų vėdinimas sprendžia daugybę problemų, tokių kaip perteklinė drėgmė, pelėsio atsiradimas, tinkama CO2 koncentracija patalpų viduje.

Žemiau siūlome sprendimą, kaip pasirinkti Atrea Duplex EASY2 vėdinimo įrenginį priklausomai nuo namo ploto ir žmonių skaičiaus.

Yra daugybė ir kitų kriterijų, į kuriuos atsižvelgiame parinkdami Klientams tinkamiausią ir efektyviausią įrangą jų būstams, apie tai išsamiai paaiškiname ir patariame pokalbio ar susitikimo metu, detaliai įvertinę Kliento poreikius, būsto planus ir ypatumus.

Įrenginių kainas galite rasti mūsų el.parduotuvėje.

Rūpinkitės savo sveikata. Tyras oras ir tinkamai parinktas rekuperatorius gali padėti išspręsti daugelį sveikatos problemų.

UAB IDV Group.Vėdinimo Ekspertai
UAB "IDV Group".Vėdinimo Ekspertai
Žirmūnų g. 68A, Vilnius
Sirijus verslo centras, I aukštas