Roletai DIENA NAKTIS – tai du sprendimai viename derinyje

Tiems, kas ieško naujovių ir nenori savo langų dekoruoti dieninėmis bei naktinėmis užuolaidomis - „Domus Lumina" siūlo modernius DIENA NAKTIS roletus, kurie yra ideali alternatyva užuolaidoms. Pateikiame svarbiausius roletų DIENA NAKTIS privalumus:Roletai DIENA NAKTIS – tai du sprendimai viename derinyje

Akivaizdi saulės šviesos kontrolė
Roletai DIENA NAKTIS pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą, o tai sukuria komfortą, nes Jūs galite įsileisti saulės į savo patalpas pagal poreikį arba visiškai užtamsinti savo erdvę ir užtikrinti privatumą tamsiu paros metu kambaryje esant įjungtoms šviesoms.

Roletai diena naktis garantuoja jūsų privatumą
Vienas svarbiausių šių roletų privalumų, kad jie sukurs visišką privatumą Jūsų erdvėje. Jei Jūs nemėgstate būti matomi, Jus erzina praeivių žvilgsniai, ar tarkim gyvenate pirmame namo aukšte ir trokštate susikurti privatumą savo namuose, biure ar kitoje erdvėje - roletai DIENA NAKTIS bus puikus sprendimas siekiant išvengti šių trukdžių. Skirtingai nei kitų tipų roletų - šių ritininių žaliuzių nereikia pakelti ar nuleisti, nes horizontalios audinio juostos įleidžia šviesos ir pridengia nuo pašalinių žvilgsnių, taip pat leidžia stebėti aplinką, matyti kas dedasi lauke, žvelgiant per permatomą dieninės užuolaidos audinį. Traukiant minėtų roletų grandinėlę, ritinines žaliuzes galima pakelti, nuleisti ar sustabdyti bet kuriame aukštyje.

Praktiškos ir funkcionalios roletų diena naktis sistemos
Roletai DIENA-NAKTIS yra patrauklūs tuo, kad juos galima montuoti tiek prie sienos, tiek prie lango rėmo, tiek prie lubų. Šioms ritininėms žaliuzėms galima pritaikyti klasikinį mechanizmą arba kasetę, kuri uždengia į ritinį susisukantį audinį. „Domus Lumina" siūlo klasikinį mechanizmą, jei klientas nori uždengti palangę ir tokiu būdu suteikti daugiau jaukumo savo erdvei. Tačiau siekiant palikti palangę atvirą ir turėti galimybę laisvai darinėti langą - mes rekomenduojame Jums rinktis roletus DIENA NAKTIS su kasete.

Automatinis roletų valdymas suteikia komfortą
Mūsų kasdienybė nebeįsivaizduojama be automatikos, todėl vienas patraukliausių roletų DIENA NAKTIS privalumų - jų valdymas beviele sistema. Atsižvelgiant į tai, kad dažnas klientas išsirenka šias ritinines žaliuzes, kai jo erdvė jau pilnai įrengta ir nebelieka galimybės išvedžioti laidų, „Domus Lumina" siūlo bevielę automatiką. Mūsų praktika parodė, kad įkraunamų baterijų užtenka pusei metų, atsižvelgiant į tą faktą, kad roletas per dieną pakeliamas ar nuleidžiamas 5-6 kartus. Pakrovus baterijas, pusę metų klientas gali būti ramus ir jausti komfortą valdydamas savo roletus DIENA NAKTIS beviele sistema, o ne grandinėle.

Ypatingai platus roletų diena naktis audinių pasirinkimas
Šiandien „Domus Lumina" siūlo itin platų ritininių žaliuzių DIENA- NAKTIS audinių asortimentą. Mes savo klientui galime pasiūlyti nuo kuklių raštų bei atspalvių juostų iki itin prabangių metalo žvilgesio siūlais austų audinių. Pasirinkę roletus DIENA NAKTIS, Jūs juos pritaikysite tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio, tiek prie skandinaviško ar bet kokio kito interjero. Siekdami neatsilikti nuo užsienio valstybėse vyraujančių naujausių dizaino ir interjero tendencijų, visai neseniai savo ritininių žaliuzių DIENA NAKTIS katalogą papildėme naujais prabanga spaudinčiais audiniais.