ZIP lauko roletų montavimas. Kur dažniausiai pagal praktiką montuojami ZIP lauko roletai? Kokie jų privalumai?
Domina ZIP lauko roletai terasai. Įkeliu terasos nuotrauką. Koks jų montavimas? Audiniai? Kiek laiko trunka gamyba? Aukštis 295 cm Plotis: 219, 239,252 cm
Domina diena/naktis roletai/užuolaidos. Kokie jų privalumai?
Ieškau sprendimo, kaip apsisaugoti nuo saulės turint šlaitines lubas.
Reikia roleto iš apačios į viršų, plotis stiklo 514 mm, aukštis 1150 mm ,pilkos spalvos į dušo tualeto kambarį nepermatomo.
Prieš metus užsakinėjome langams roletus. Dabar norėtume keliems langams pakeisti medžiagą į šviesai nepralaidžius roletus. Ar galima būtų pakeisti tik medžiagą, paliekant tą pačią kasetę? Kokia maždaug būtų vieno kambario kaina su langais: 1,35 cm x 90 cm ir 45 cm x 80 cm?
Norėčiau daugiau sužinoti apie dvigubus roletus. Kokios pagrindinės jų savybės, pliusai ir minusai, kokios yra tokių dvigubų roletų rūšys?
Kokia roletų kaina, jie jie būtų pagaminti iš saulei mažai pralaidaus audinio? Langai 110 cm x 60 cm.
Noriu į langą įtaisyti roletą. Kaip reikia išmatuoti roleto dydį, kuris bus lango viduje.
Kiek kainuoja bėginis roletų metras?
Gyvename pirmame aukšte, norime įsistatyti roletus. Ar roletai, per kuriuos viskas matosi iš vidaus, iš lauko – nieko, kas vyksta viduje, gali būti pritaikomi individualiai gyvenamajai erdvei?
Ar medžiaginiai roletai gali būti montuojami vonios kamabaryje, ar nekenks jiems drėgmė? Nepradės po kurio laiko pelyti?
Norėčiau daugiau sužinoti apie roletus, skirtus patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriu. Kuo jie ypatingi?
Kiek ilgai roletų medžiaga išlieka atspari saulės blukinimui?
Dauguma roletų pagaminti iš sintetinės mežiagos, o ar įmanoma pasirinkti kokią nors natūralią medžiagą, jei esu alergiška sintetikai?
Norėčiau pasidomėti ar galima būtų tik medžiagą pasikeisti senuose roletuose? Prisegu jums nuotrauką langų ir matysis roletai.
Norėjau pasiteirauti, ar skiriasi roletų kaina to paties audinio šviesai nepralaidaus ir paprasto audinio, bet audinys tas pats?
300x300_dextera.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 399462 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3317
Iš viso buvo užduota 167496 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 38 specializuotų įmonių