Roletai, žaliuzės – Patarimai

ZIP lauko roletų montavimas. Kur dažniausiai pagal praktiką montuojami ZIP lauko roletai? Kokie jų privalumai?
Miegamajame įrengtos iš šiaurės rytinės pusės apsauginės lango žaliuzės pradeda garsiai tinksėti nuo rytinės saulės šilumos. Periodinio metalinio tinksėjimo vibracija jaučiama prilietus ranka pritvirtintoje prie lango rėmo žaliuzę nukreipiančioje juostoje. Triukšmo vieta kaip ir aiški, tačiau kokios priežastys ir kaip šią problemą spręsti, nes garsas intensyvus ir visada pažadina?
Domina ZIP lauko roletai terasai. Įkeliu terasos nuotrauką. Koks jų montavimas? Audiniai? Kiek laiko trunka gamyba? Aukštis 295 cm Plotis: 219, 239,252 cm
Domina diena/naktis roletai/užuolaidos. Kokie jų privalumai?
Ieškau sprendimo, kaip apsisaugoti nuo saulės turint šlaitines lubas.
Reikia roleto iš apačios į viršų, plotis stiklo 514 mm, aukštis 1150 mm ,pilkos spalvos į dušo tualeto kambarį nepermatomo.
Norėčiau pasiteirauti kiek kainuotų pergola 8x3,85 arba 6x3,85 ( ilgoji dalis tvirtintųsi prie sienos aukštis ties siena būtų apie 3m o prie terasos krašto 2,5m), tentas būtų šviesiai pilkos spalvos. Kaina domintu su montavimo darbais ir su automatika ir be automatikos.
Prieš metus užsakinėjome langams roletus. Dabar norėtume keliems langams pakeisti medžiagą į šviesai nepralaidžius roletus. Ar galima būtų pakeisti tik medžiagą, paliekant tą pačią kasetę? Kokia maždaug būtų vieno kambario kaina su langais: 1,35 cm x 90 cm ir 45 cm x 80 cm?
Mūsų buto langai į pietus, net ir žiemą čia siaubingai karšta, o vasarą gyventi neįmanoma. Gal yra būdas kaip apsisaugoti nuo saulės (roletai mažai tepadeda)? Mąstome apie veidrodinę plėvelę...
Norėčiau daugiau sužinoti apie dvigubus roletus. Kokios pagrindinės jų savybės, pliusai ir minusai, kokios yra tokių dvigubų roletų rūšys?
Kokia roletų kaina, jie jie būtų pagaminti iš saulei mažai pralaidaus audinio? Langai 110 cm x 60 cm.
Reikalingas 5 langams tinklelis nuo vabzdžių. Kokia būtų kaina su sumontavimu?
Ar įmanoma pagaminti žaliuzes ar roletus trikampiam langui? Reikalingi trikampio formos roletai, kurių kraštinės ~1,5 m.
Noriu į langą įtaisyti roletą. Kaip reikia išmatuoti roleto dydį, kuris bus lango viduje.
Kiek kainuoja bėginis roletų metras?
Gyvename pirmame aukšte, norime įsistatyti roletus. Ar roletai, per kuriuos viskas matosi iš vidaus, iš lauko – nieko, kas vyksta viduje, gali būti pritaikomi individualiai gyvenamajai erdvei?
Ar apsauginės durų žaliuzės valdomos pulteliu turi avarinį atidarymą iš lauko pusės?
Ar medžiaginiai roletai gali būti montuojami vonios kamabaryje, ar nekenks jiems drėgmė? Nepradės po kurio laiko pelyti?
Domina markizės. Prašau pateikite pasiūlymą lauko terasos markizei: plotis 2,7 m, aukštis 2,9 m. Spalva balta, vienspalvė, atspari ir lietui ir sau.
Ar markizės būna tik automatizuotos, galbūt galima jas suskleisti ir mechaniniu būdu? Nes kaip tada būtų, jei dingtų elektra ir nebeišeitų suskleisti jų automatiniu būdu?
Kokie apsauginių žaliuzių raktinio potinkinio ir virštinkinio jungiklio išmatavimai? Ar yra keletas tipų raktinių jungiklių?
Kokia yra apsauginių žaliuzių paskirtis? Ar jos yra patikimos?
Kur yra montuojamos fasadinės žaliuzės?
Kas yra fasadinės žaliuzės?
Kokie yra fasadinių žaliuzių privalumai?
Norėčiau daugiau sužinoti apie roletus, skirtus patalpoms, kuriose dirbama kompiuteriu. Kuo jie ypatingi?
Domina medinės horizontalios žaliuzės. Ar galėčiau žaliuzes sumontuoti pats? Per kiek laiko pagaminamos žaliuzės?
Ar stogo balkonui yra užuolaidos? Kokias reikėtų rinktis?
Kiek ilgai roletų medžiaga išlieka atspari saulės blukinimui?
Dauguma roletų pagaminti iš sintetinės mežiagos, o ar įmanoma pasirinkti kokią nors natūralią medžiagą, jei esu alergiška sintetikai?
Norėčiau pasidomėti ar galima būtų tik medžiagą pasikeisti senuose roletuose? Prisegu jums nuotrauką langų ir matysis roletai.
Mūsų panaši problema, langai dideli ir į pietų pusę. Pernai vasarą buvo 34 laipsniai kambaryje. Kondicionierių jau turime, bet nežinome kas geriau iš lauko pusės, plėvelė ar žaliuzės ar roletai. Gal yra kokių naujovių, kurių mes nežinome? Kaip pritvirtinami roletai ir žaliuzės, ar jie nuo vėjo nebaladoja į langą, būtų labai įkyru?
Norėjau pasiteirauti, ar skiriasi roletų kaina to paties audinio šviesai nepralaidaus ir paprasto audinio, bet audinys tas pats?
Kokį šilumos koeficientą turi lauko apsauginės žaliuzės ir ar pasiteisina dėl šilumos praradimo namuose? Kokia jūsų gaminių kv.kaina?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 381197 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3283
Iš viso buvo užduota 158329 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 50 specializuotų įmonių