Dvigubi roletai

Klausimas:
Norėčiau daugiau sužinoti apie dvigubus roletus. Kokios pagrindinės jų savybės, pliusai ir minusai, kokios yra tokių dvigubų roletų rūšys?
Komentarai:
Langus uždengus dvigubais roletais galima reguliuoti šviesos, patenkančios į kambarį, kiekį nepakeliant roleto aukštyn. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą.
Klientai gali rinktis dviejų tipų dvigubus roletus:- dvigubas roletas „diena - naktis": tai dvigubos, padalintos permatomomis ir nepermatomomis juostomis medžiagos gaminys, kurio juostos pakeliant ir nuleidžiant roletą paeiliui daugiau arba mažiau persidengia, tuo pačiu daugiau arba mažiau praleisdamos tiek saulės spindulių, tiek vaizdo. Šis roleto tipas yra montuojamas prie lubų arba ant sienos, o ne prie pat lango. Pliusas - tikrai įspūdingas ir gražus, išskirtinis gaminys, suteikiantis prabangos jūsų interjerui. Trūkumas - palyginus su paprastu roletu, dvigubas roletas „diena - naktis" reikalauja daugiau erdvės, nuleistas uždengia Jūsų palangę ir, lyginanat su paprastu roletu, yra žymiai brangesnis.- dvigubas roletas DUO: tai roletas, kažkuo panašus į paprastą roletą plastikiniams langams, tik į jį vyniojamos dvi medžiagos, viena iš kurių yra arčiau stiklo (storesnioji), kita - toliau. Medžiagos gali būti pakeliamos ir nuleidžiamos, nepriklausomai viena nuo kitos. Dvigubo roleto pliusai - yra galimybė įsidėti vieną „dieninę", kitą „naktinę", tamsesnę medžiagą. Taip pat galima įsidėti vieną medžiagą, saugančią nuo saulės ir karščio dieną, o kitą - saugančią nuo smalsių žvilgsnių vakare, kai užsidegate šviesą. Šio dvigubo roleto minusai - užima daugiau vietos ir yra brangesnis gaminys, negu paprasti roletai.
Vadybininkė Džiuljeta Naudulaitytė, Ekspertai.lt
Dvigubi roletai – inovatyvus ir modernus sprendimas Jūsų namuose. Dvigubi roletai susideda iš dviejų audinių ant vieno lango, tad galite kurti išskirtinį stilių. Galite rinktis iš plataus audinių katalogo, derinti spalvas, faktūras ir raštus už prieinamą kainą. Populiariausias, laiko išbandytas ir pats praktiškiausias būdas - dieninių ir naktinių roletų derinys. Mėgstantiems privatumą tiek dieną, tiek ir naktį, siūlome dvigubus roletus, kurie suteiks Jūsų namams jaukumo ir ramybės. Dieniniai roletai - apsaugos nuo nepageidaujamų žvilgsnių, tuo pačiu neužtemdydami patalpos. O atėjus vakarui ir užskleidus naktinius roletus - Jūsų namai prisipildys rimasties ir leis atsipalaiduoti, bei pailsėti po sunkių dienos darbų, nes dėl jų neperšviečiamo audinio galėsite apsisaugoti nuo pašalinių žvilgsnių ir visiškai atsiriboti nuo lauko aplinkos. Jie itin funkcionalūs, nes naktinių roletų pagalba galėsite dienos metu sukurti nakties atmosferą. Nuleidus abu roletus, patalpa įgis labai įdomų ir išskirtinį vaizdą, o kambarys liks maksimaliai apsaugotas nuo kaitrių saulės spindulių.
Marius Česnakas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: