Kokio maksimalaus dydžio apsauginės žaliuzės gali būti montuojamos mediniame name? Kokiu eiliškumu atliekami darbai, kai bus dedami ir nauji langai, šiltinamas namas, o kai žaliuzės ir su elektriniu, ir rankiniu valdymu? Ar yra tokių žaliuzių su tinkleliu nuo saulės ir uodų? Ar galimas apsauginių žaliuzių valdymas iš karto dvejopas, nes kaimo vietovėje kartai dingsta elektra :), o didžiules žaliuzes rankiniu būdu kiekvieną kartą būtų sunku valdyti.
Ruošiuosi namo šiltinimui iš išorės. Kada geriau būtų dėti apsaugines žaliuzes prieš ar po apšiltinimo darbų? Langai pakankamai dideli, vasarą visą dieną kaitina saulė, žiemą langai vėsina. Kokias apsaugines žaliuzes būtų geriausia rinktis?
Miegamajame įrengtos iš šiaurės rytinės pusės apsauginės lango žaliuzės pradeda garsiai tinksėti nuo rytinės saulės šilumos. Periodinio metalinio tinksėjimo vibracija jaučiama prilietus ranka pritvirtintoje prie lango rėmo žaliuzę nukreipiančioje juostoje. Triukšmo vieta kaip ir aiški, tačiau kokios priežastys ir kaip šią problemą spręsti, nes garsas intensyvus ir visada pažadina?
Ar apsauginės durų žaliuzės valdomos pulteliu turi avarinį atidarymą iš lauko pusės?
Kokie apsauginių žaliuzių raktinio potinkinio ir virštinkinio jungiklio išmatavimai? Ar yra keletas tipų raktinių jungiklių?
Kokia yra apsauginių žaliuzių paskirtis? Ar jos yra patikimos?
Kokį šilumos koeficientą turi lauko apsauginės žaliuzės ir ar pasiteisina dėl šilumos praradimo namuose? Kokia jūsų gaminių kv.kaina?
300x300_dextera.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 17 specializuotų įmonių