Apsauginių žaliuzių paskirtis

Klausimas:
Kokia yra apsauginių žaliuzių paskirtis? Ar jos yra patikimos?
Komentarai:
Apsauginių žaliuzių paskirtis yra apsaugoti nuo įsiborvimų, smalsių žvilgsnių. Žaliuzės taip pat sumažina triukšmą, esantį lauke. Geresnė termo izoliacija. Vasaros metu žaliuzės apsaugo nuo saulės spindulių, dėl to ir namuose būna vėsiau.
Apsaugines žaliuzes įprasta montuoti ant langų ar stiklinių durų. Tai patikima apsaugos priemonė, kuri suteikia Jūsų turtui saugumą. Jos ypač mėgstamos nedidelių parduotuvių savininkų, nes tikrai sumažina įsilaužimo riziką (įsilaužti tampa ne tik sunkiau, tačiau tai atimtų daugiau laiko, todėl didėja rizika būti sučiuptam). Taip pat apsaugines žaliuzes populiaru montuoti užmiesčio nameliuose ar gyvenamuosiuose namuose. Jos nepriekaištingai uždengia langus, duris, terasas. Apsaugo garaže esančius daiktus.

Apsauginės žaliuzės ne vien saugus, tačiau ir ganėtinai patogus sprendimas. Jos ne tik sumažina įsilaužimo tikimybę, apsaugo daiktus nuo saulės šviesos, o langus ir duris nuo kitų žalingų gamtos veiksnių, tačiau yra labai paprastai valdomos. Tai daryti galite Jums patogiausiu būdu: rankiniu, nuotoliniu ar automatiniu. Racionalus valdymo sprendimas suteikia galimybę vienu metu pakelti visas žaliuzes arba tik dalį jų. Taigi, tai Jums nesukels jokių sunkumų.
Ana Piatova, Ekspertai.lt
Apsauginių žaliuzių paskirtis yra: apsauga nuo žaibiškos vagystės, nuo saulės, nuo stipraus vėjo ar lietaus apsaugoti patalpas. Tad apsauginė žaliuzės yra tikrai patikimas produktas.
Marius Česnakas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: