Roletų kaina

Klausimas:
Kokia roletų kaina, jie jie būtų pagaminti iš saulei mažai pralaidaus audinio? Langai 110 cm x 60 cm.
Komentarai:
Roletų kaina priklauso nuo pasirenkamo audinio, konstrukcijų. Roletai gali būti montuojami naudojant standartinį mechanizmą arba dedant roletą į aliuminio kasetę. Audinius tiek standartinio mechanizmo roletams, tiek kasetinio mechanizmo roletams galima rinktis iš mūsų katalogo, kuriame yra daugiau nei 20 audinių grupių, kurių kiekvienoje 5-15 skirtingų atspalvių. Roletų montavimo kaina, priklausomai nuo montavimo sudėtingumo,yra apie 3-5 Eur už kvadratinį metrą.
Ekspertai.lt
Norint, kad šviesaus audinio roletas sulaikytų kuo daugiau šviesos, reikėtų naudoti taip vadinamą „black out“ audinį, kuris yra visiškai nepralaidus šviesai. Su tokiu vienspalviu audiniu roletų kaina šiuo metu būtų tokia, kai išmatavimai 0,600 x 1,100m - 36 Eur. Su šviesai nepralaidžiu raštuotu audiniu kainos būtų šiek tiek didesnės. Jeigu nelabai svarbu audinio šviesumas, dar galima pasirinkti ir ne visiškai šviesai nelaidų, bet storesnį ir kuo tamsesnį audinį (tokie audiniai beveik visi yra tik vienspalviai, neraštuoti). Su vienu iš tokių audinių roletų kaina būtų tokia – 0,600 x 1,100 m - 26 Eur. Visos roletų kainos yra preliminarios ir gali keistis po to, kai tiksliau išmatuotume langus. Montavimo paslauga yra 7 Eur už vieno mechanizmo sumontavimą.
Vadybininkė Džiuljeta Naudulaitytė, Ekspertai.lt
Roletams gaminti turime apie 700 skirtingų audinių. Turime ir audinių, kurie visiškai nepraleidžia šviesos – tai gumuoti arba labai tankūs, stori audiniai. Roletų kaina priklauso nuo pasirinkto audinuko. Jei išsirenkate audinį po 17 Eur, roletų kaina kyla.
Arvydas Sabaliauskis, Ekspertai.lt
Roletų kaina nuo 35 Eur pagal pateiktus matmenis, priklausomai nuo pasirinktos sistemos ir valdymo tipo.
Marius Česnakas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto