Atsisveikinkite su karščiu naudodami „Glasgard“ roletus

Vasaros metu sunku išlikti darbingu ir gerai jaustis. Tam labai trukdo karštis, besiveržiantis pro (dažnai net ir apsaugotus) langus. Renkantis ar tarpusavyje derinant langų uždengimus, iškyla dar viena problema: kaip sumažinti karštį, tačiau išlaikyti saulės teikiamą šviesą? Juk dienos metu visiškai uždengti langus arba jungti dirbtinį apšvietimą paprasčiausiai nelogiška. „Domus Lumina“ siūlo išeitį – tai specialūs roletai su „Glasgard“ audiniu. Atsisveikinkite su karščiu naudodami „Glasgard“ roletus

Pritaikyta darbui, bet tinka ir namams

Šie roletai labai tinka oficialiai, edukacijai pritaikytai aplinkai, kurioje dienos metu visuomet yra žmonių (ypatingai, jei jų langai yra pietų pusėje). Tai – biurai, mokyklos, universitetai. „Glasgard“ audinys sumažina ir kompiuterinių ekranų atspindį, todėl dirbti su jais yra daug patogiau nei kambaryje, turinčiame įprastus roletus. Šio audinio naudojimas taip pat sumažina ir vasaros metu padidėjusias kondicionavimo išlaidas.

Tiesa, šie roletai tinka ir namų naudojimui, jeigu norite vakare sugrįžti į neprikaitintą būstą. Tai taip pat tikras išsigelbėjimas, jei atostogų metu likote namuose ir nenorite, kad karštis per daug Jus vargintų. Kita panaudojimo alternatyva – gėlių apsaugojimas. Tiesioginiai, intensyvūs saulės spinduliai kenkia augalams, todėl reikalingą kiekį šviesos jiems galima užtikrinti su „Glasgard“ roletais.

„Glasgard“ audinio išskirtinumai

Pagal vokiečių pavyzdį gaminamas audinys ypatingas tuo, kad jam naudojama karštį atspindinti plėvelė. Vadovaujantis aukščiausiais standartais, pagamintas langų uždengimas net 90 proc. sumažina patalpos įkaitimą. Roletų medžiaga nors iš sulaiko iš lauko sklindantį karštį, tačiau praleidžia pakankamai šviesos ir patalpoje nereikia jungti lempų. Tokie roletai tinka ne tik vasarą, bet ir žiemą. Jie gali padėti sulaikyti šilumą namų viduje. Uždengę langus šiais roletais galėsite net 41 proc. sumažinti šilumos nuostolius.

Taigi, „Glasgard“ audiniai puikiai tinka ne tik erdvėms, kuriose reikia dirbti su kompiuteriais, bet ir patalpų apsaugai nuo karščio. Dar geriau, įsigiję šiuos roletus, sumažinsite šildymo išlaidas, kadangi daugiau šilumos bus sulaikoma namų viduje.

Norite visuomet roletus ir kitus langų uždengimus pasirinkti teisingai? Būtinai pasitarkite su „Domus Lumina“ specialistais – jie patars, ką geriau montuoti pagal Jūsų poreikius.