Romanetės. Kaip išsirinkti savo namams?

Praktiškosios langų puošmenos romanetės vis dažnesnis pasirinkimas langų dekoracijoms. Romanetės taupo vietą namuose ir joms reikia nedaug audinio palyginus su įprastomis užuolaidomis. Romanetės veikia specialaus mechanizmo dėka ir traukiant mechanizmo grandinėlę jos susilanksto į gražias klostes ir susikelia į virš lango esantį plotą. Jei renkatės romanetes savo namams, pirmiausiai pagalvokite kokio tipo romanetės bus geriausias sprendimas jūsų langams. Romanetės. Kaip išsirinkti savo namams?

Romanečių pagrindiniai tipai:

Pirmiausiai įvertinkite kiek turite vietos lango viršuje ar nišoje, tai vieta skirta romanečių mechanizmui ir klostėms. Tada nuspręskite ar geriau rinktis romanetes, kurios pilnai susiklostuoja.

Jei turite daugiau vietos viršuje lango, rinkitės romanetę su dekoratyvine kloste apačioje - Padva arba Florence romanetes.

Jei jau turite karnizus, geriau rinkitės romanetes, kurios kabinamos ant karnizų - Verona romanetės.

Pačiomis puošniausiomis romanetėmis galime pavadinti Austrijietes, jos pasižymi įspūdinga dekoracija apačioje

Ieškote praktiško sprendimo savo langams? Labai populiarus ir praktiškas sprendimas yra dieninės ir naktinės romanetės viename - Duo romanetės. Šios dviejų dalių romanetės atlieka skirtingas funkcijas, viršuje yra naktinis audinys, kuris paslėps patalpas nuo dienos šviesos, o apačioje – dieninė užuolaida. Abi romanetės valdomos viena nuo kitos nepriklausomais virveliniais mechanizmais, todėl vieną romanetę galima pakelti, o kitą nuleisti.

Parengta pagal UAB "Lado investicijos" medžiagą
Miglės 22-1, Vilniaus raj.