Šilumos siurbliai gruntas - vanduo Alpha Innotec Alterra V-line serija

Šilumos siurbliai alpha innotec yra vienas iš šilumos siurblių gamintojų Europoje lyderių, kurios vardas jau seniai tapo patikimos ir ilgaamžiškos technikos sinonimu, kuria galima visada pasikliauti. Šilumos siurblių alpha innotec gamintojas kelia sau aukštus reikalavimus, kurių visada laikosi, kaip pavyzdys alpha innotec šilumos siurblių gamyba Kasendorfe – viena moderniausių gamyklų pasaulyje. alpha innotec šilumos siurbliai garantuoja saugų ir patogų šildymą, jie turi tarptautinius sertifikatus pažyminčius kokybę ir pripažinimą: alpha innotec šilumos siurbliai turi europinį kokybės ženklą, yra sertifikuota pagal ISO 9001 (kokybė) ir ISO 14001 (aplinkosauga), turi CE ženklą, o produktų gamybą prižiūri TÜV.

alterra V-line serijos privalumai trumpai

Moderni technologija

Šilumos siurblys su inverterine technologija neįsijunginėja/išsijunginėja, kaip įprasti šilumos siurbliai, bet veikia pastoviai su prisitaikančia prie aktualaus poreikio galia. Galios prisitaikymas taip pat protingai reguliuoja ir buitinio karšto vandens šildymą.

Aukščiausias efektyvumas

Kompresorius ir integruoti šilumos šaltinio bei šildymo sistemos cirkuliaciniai siurbliai pritaiko savo sūkius prie tikrojo pastato šilumos poreikio, taigi šitoks šilumos siurblio gruntas/vanduo variantas veikia ypač efektyviai ir Jūs taupote realius pinigus.

Puikus prisitaikymas

Inverteriniai alterra gruntas/vanduo šilumos siurbliai optimaliai pritaiko savo galią prie namo ir gyventojų poreikio. Tokiu būdu Jūsų šilumos siurblys tiekia visada teisingą galią, pritaikytą prie Jūsų aktualios gyvenimo situacijos. Ypač pereinamuoju laikotarpiu, kai pastato šilumos poreikiai yra ženkliai mažesni nei šilumos siurblio galingumas.

Maža startinė srovė

Inverteriniai prietaisai pasižymi labai maža startine srove, todėl juos galima naudoti net ir vietovėse, kur elektros tiekėjas negali suteikti didelių elektros galios rezervų ar elektros tinklas yra jautrus staigiems vartojamos elektros srovės pokyčiams.

Tausoja jūsų geoterminius gręžinius arba grunto kolektorių

Matematinio modeliavimo įvairiose situacijose rezultatai rodo, kad inverterinio šilumos siurblio eksploatacija lyginant su pastovaus galingumo šilumos siurbliu, turi teigiamą poveikį vidutinei šilumos šaltinio temperatūrai. Modeliavimas rodo, kad po 50 metų eksploatacijos neužšalančio skysčio temperatūros inverterinio šilumos siurblio sistemoje yra 2 – 4 °C aukštesnės nei pastovaus galingumo šilumos siurblio sistemoje.
Kadangi inverterinis šilumos siurblys, atitinkamai aktualiam pastato šilumos poreikiui, didžiausią laiko dalį veikia nepilnu galingumu, mažiau apkrauna šilumos šaltinį. Tai, savo ruožtu, teigiamai veikia šilumos siurblio efektyvumą ir galiausiai padidina bendrą metinį šildymo sistemos efektyvuma (SCOP) bei gerokai pailgina geoterminio gręžinio tarnavimo laiką. Šį efektą dar papildomai sustiprina ir inteligentiška “šilumos šaltinio apsaugos funkcija”.