Vandens šildytuvai (kombinuoti) Tesy Bilight

Serpentinas (gyvatukas): ekonomiška, efektyvi ir patikima karšto vandens šildymo sistema, skirta prijungti prie centrinio šildymo ar kitos panašaus pobūdžio šildymo sistemos su uždaro tipo šildymo ciklu.
Stiklo-keramikos apsauga: TESY vandens šildytuvai yra pagaminti naudojant super modemo technoligiją,kai vandens rezervuaro vidinis paviršius padengtas stiklo-keramikos apsauginiu sluoksniu.
Magnio anodas: didesnis magnio anodas su 50% ilgesniu naudingo tarnavimo laikotarpiu. Jis gali būti lengvai išmontuojamas ir pakeistas.
Flanšas: flanšas sumontuotas taip, kad būtų lengvai prieinama šildytuvo elektrinė dalis,o anodas ir šildymo elementas būtų lengvai pakeičiami.
Atspari drėgmei jungtis: TESY vandens šildytuvai yra su drėgmei atspariu jungikliu, kurio elektrinį patikimumą garantuoja Europos saugos sertifikatai.
Befreonė izoliacija: aukšto efektyvumo termo izoliacija iš didelio tankio poliuretano putų, kuri garantuoja minimalius šilumos nuostolius ir energijos taupumą.
Reguliuojamas termostatas: reguliuojamas termostatas su temperatūros nustatymo rėžimais: apsaugos nuo užšalimo rėžimas vasaros rėžimas žiemos rėžimas antibakterinis rėžimas.

Įtampa: 230 V
Galingumas: 2 kW
Gamintojas: „Tesy Ltd“
Šildytuvo tipas: Kombinuotas/tūrinis
Vandens talpyklos tūris, dm3 (l):
Vertikalus 80, 100, 120, 150 litrų
Horizontalus 80, 100, 120 litrų