Saugios poliuretano putos vidaus šiltinimo darbams LACKFA

Dažnai sulaukiama klausimų dėl poliuretano putų tinkamo gyvenamiesiems namams, jo skleidžiamo kvapo, ar jo savybių kenksmingumo. Saugios poliuretano putos vidaus šiltinimo darbams LACKFA

Iš statybinių ir apdailos medžiagų į patalpas yra išskiriami įvairūs chemikalai. Statybinių medžiagų emisijos klasifikavimas nustato reikalavimus statybinėms ir tvirtinimo medžiagoms, baldų apmušalams ir tekstilės gaminiams, naudojamiems darbo ir gyvenamosiose patalpose, kurie padeda sukurti geresnę patalpų oro kokybę. M1 klasė priskiriama mažos emisijos medžiagoms.

Gamintojai Lackfa Isolierstoff GmbH & Co, kurių poliuretano putomis šiltiname, turi patvirtinantį griežčiausios klasės M1 sertfikatą, išduotą Suomijos statybos informacijos fondas (RTS), kad šios poliuretano putos pagal laboratorinius tyrimus neviršija lakiųjų medžiagų emisijos į aplinką, todėl yra saugios naudoti gyvenamųjų pastatų vidaus darbams.

Klasės M1 sertifikatą Suomijos statybos informacijos fondas (RTS) suteikia statybinėms medžiagoms, kurių atitiktį šiai klasei patvirtina laboratoriniai tyrimai. Tiriama, kiek statybinės medžiagos išskiria organinių junginių, formaldehido, amoniako ir kancerogeninių medžiagų.

Klasifikacija išskiria statybos produktus į tris kategorijas, iš kurių M1 yra aukščiausia ir griežčiausia. M1 ženklas reiškia, kad gaminys buvo išbandytas nepriklausomoje nešališkoje laboratorijoje ir pasiekė reikiamus rodiklius.

perdangos siltinimas poliuretanu lackfa

Daugiau apie Suomijos statybos informacijos fondą (RTS) galite rasti interneto portale.

Parengta pagal TERMAS, UAB medžiagą