Armuoti neoporo blokeliai A+, A++, pasyviems namams

Liktinių klojinių šilta ir itin sandari sistema, puikiai tinkanti A+, A++ ir pasyvaus namo statybai. Kiekvienas sistemos elementas iš karto yra su neoporo (EPS200) šiltinimu (šiluminė varža R iki 11,3 K*m2 / W) ir integruota armatūra.

Sistemą sudaro:

1. Statybiniai blokeliai sienoms ir pamatams: ilgis – 100 cm, aukštis – 30 cm. Statybiniai blokeliai greitai sujungiami vienas su kitu "lego" principu, sausuoju būdu (be skiedinio ar klijų). Pakėlus statybinių blokelių sieną iki 3 m aukščio ji užpilama vientisu betono sluoksniu sąramos ir angokraščiai uždaromi specialiais šiltinimo elementais.

2. Perdangos plokštės, kurių ilgis siekia iki 12 m, su integruotais plieniniais išilgniais "C" profiliais. Perdangos plokštės naudojamos ir kaip plokščiojo stogo konstrukcijos elementai.

3. Stogo konstrukcijos elementai, kurių ilgis siekia iki 13,45 m, su integruotais plieniniais išilginiais "Z" profiliais. Stogo konstrukcijos montuojamas be gegnių ant murlotų ir ilginių, be papildomų garo ir vėjo izoliacinių plėvelių.

Dėl mažo sistemos elementų svorio (pernešami rankomis), paprasto (sauso, besiūlio) ir tikslaus montavimo bei vientiso betonavimo ženkliai sutrumpėja statybos trukmė. Nereikia papildomo šiltinimo ir kai kuriais atvejais armuoti.

Tvirtos ir ilgaamžės laikančiosios sienos iš vientiso betono monolito. Jokių šalčio tiltų. Dėl vidinio šiltinimo sluoksnio šildote tik patalpų orą, bet ne lauko sienas ir stogą. Sistemos elementai itin atsparūs aplinkos poveikiui: drėgmei, garams, krituliams, saulės UV spinduliuotei, vėjui, graužikams. Tinka bet kokia vidinė ir išorinė apdaila, lengvai išvedžiojami inžineriniai tinklai ir pakabinami baldai.

Turime ilgametę patirtį dirbant su liktiniais klojiniais. Geri klientų atsiliepimai. Nemokamai skaičiuojame sąmatas. Geros kainos ir jokių paslėptų išlaidų.

Greitai tiekiame visoje Lietuvoje.

Buivydiškių g. 12-53
1 atsiliepimai
vi
2020-11-18, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domintų blokelių ICFNE045 irICFN040 kaina. Kiekis apie 250 kv.m.