Medienos plastiko kompozito (WPC) terasos

Medienos plastiko kompozito (toliau WPC) terasos jau gamykloje yra paruoštos tam, kad ilgus metus atlaikytų žalingą atmosferos poveikį.

Lengvas WPC terasų įrengimas ir priežiūra. Paklojus terasą, jos nereikia impregnuoti, alyvuoti ar dažyti. Laikui bėgant jos nereikia atnaujinti. WPC terasa atspari puvimui ir vabzdžių poveikiui – taigi laikui bėgant jums nereiks keisti pažeistų lentų. Saugumas - skirtingai nuo daugelio tradicinių medienos terasų, WPC terasos nepleišėja ir neskilinėja, todėl tokia terasa galėsit vaikščioti nebijodami įsivaryti rakštį. WPC terasos paviršius yra rifliuotas, todėl būdamas drėgnas nebus slidus.

Ilgas tarnavimo laikas. Tradicines medines terasas išlaikyti gražias sudėtinga. Jos priverstos atiduoti duoklę šlapiems pavasariams, karštoms vasaroms ir šaltoms žiemoms. Medis išblunka, suskilinėja ir deformuojasi, o WPC terasos sukurtos tam, kad be didelės priežiūros tarnautų dešimtis metų.

Platus spalvų ir priedų pasirinkimas. WPC terasų gamintojai siūlo spalvų pasirinkimo įvairovę – dauguma jų atkartoja natūralias, gamtoje sutinkamas spalvas, bet galima rasti ir išskirtinių dizainų. WPC terasą nesudėtinga apdailinti. Dauguma gamintojų turi tų pačių spalvų terasos priedų – apkalimo lentučių, kampukų, kitų apdailos elementų, o taip pat turėklų, vartų ar augalų dėžių.

Terasos kaina. Lietuvoje paplitusių medinių terasų (pušies, maumedžio) kaina dažniausiai bus mažesnė nei WPC terasų. Tačiau skaičiuojant medienos terasos įrengimo ir nuolatinės priežiūros kaštus, jau po keletos metų WPC terasos tampa pigesnės nei medinės. Jei atsižvelgsite į tai, kad net ir prižiūrint medinę terasą po 10 metų kai kurias (jei ne visas) lentas vis tiek reiks keisti, tai WPC terasų pasirinkimas leis sutaupyti jums daugiau nei dvigubai.
100% rekomenduoja
6 atsiliepimai
ma
2020-06-15, Jonava
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Planuoju montuoti grindis sodyboje (žiemą negyvenama) ant betoninių grindų. Norėčiau medžio masyvo, bet abejoju, kad žiemą nebūtų iškilota gavus šiek tiek šalčio ar drėgmės. Kokias geriausia grindis montuoti?
pt
2020-05-28,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokia turėtų būti grindų drėgmė (betoninio paviršiaus), pagal CM skalę, kad būtų galima klijuoti PVC dangą?
ar
2019-11-08, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Domina toks klausimas, ar grindų šildymo plėvelę galima kloti po medinėmis grindimis, kai grindų storis 3 cm? Ar tai efektyvu? Yra medinis namas 70 m², bandome parinkti jam šildymą ir kol kas negalime apsispręsti koks butu geriau.
jo
2019-08-27, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Pas mus bus virtuvė kartu su svetaine, bet plytelių nenorim. Taip pat norim daugiau šilumos, tai galvojam imti kamštinį vinilą, kuris yra tik su click sistema (jei neklystu). Norime paklausti, geriau dėti klijuojamą ar su click sistema vinilinę dangą?
jo
2019-08-26,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norime paklausti dėl vinilinės dangos, ar jo yra šiltos? Nes pas mus nebus šildomų grindų, todėl svarstome ar laminatą ar vilininę dangą.
za
2019-05-15, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Ieškome grindinių lentų butui, kuris yra 52kv.m (WC ; sandėliukas; virtuvė, didelis koridorius ir du kambariai). Kokias grindis galite pasiūlyti? Iki šiol yra parketas, kuris tarnauja jau 25 metai. Jis visame bute išskyrus WC. Koridoriuje sumontuota sieninė spinta. Klausimas, ar galima kloti grindis aplink ją ? Ar būtina spintą išardyti?
Greitai sureaguota į užklausą. Vadybininkas išsamiai paaiškino. Dėkui