Medienos plastiko kompozito (WPC) terasos

Medienos plastiko kompozito (toliau WPC) terasos jau gamykloje yra paruoštos tam, kad ilgus metus atlaikytų žalingą atmosferos poveikį.

Lengvas WPC terasų įrengimas ir priežiūra. Paklojus terasą, jos nereikia impregnuoti, alyvuoti ar dažyti. Laikui bėgant jos nereikia atnaujinti. WPC terasa atspari puvimui ir vabzdžių poveikiui – taigi laikui bėgant jums nereiks keisti pažeistų lentų. Saugumas - skirtingai nuo daugelio tradicinių medienos terasų, WPC terasos nepleišėja ir neskilinėja, todėl tokia terasa galėsit vaikščioti nebijodami įsivaryti rakštį. WPC terasos paviršius yra rifliuotas, todėl būdamas drėgnas nebus slidus.

Ilgas tarnavimo laikas. Tradicines medines terasas išlaikyti gražias sudėtinga. Jos priverstos atiduoti duoklę šlapiems pavasariams, karštoms vasaroms ir šaltoms žiemoms. Medis išblunka, suskilinėja ir deformuojasi, o WPC terasos sukurtos tam, kad be didelės priežiūros tarnautų dešimtis metų.

Platus spalvų ir priedų pasirinkimas. WPC terasų gamintojai siūlo spalvų pasirinkimo įvairovę – dauguma jų atkartoja natūralias, gamtoje sutinkamas spalvas, bet galima rasti ir išskirtinių dizainų. WPC terasą nesudėtinga apdailinti. Dauguma gamintojų turi tų pačių spalvų terasos priedų – apkalimo lentučių, kampukų, kitų apdailos elementų, o taip pat turėklų, vartų ar augalų dėžių.

Terasos kaina. Lietuvoje paplitusių medinių terasų (pušies, maumedžio) kaina dažniausiai bus mažesnė nei WPC terasų. Tačiau skaičiuojant medienos terasos įrengimo ir nuolatinės priežiūros kaštus, jau po keletos metų WPC terasos tampa pigesnės nei medinės. Jei atsižvelgsite į tai, kad net ir prižiūrint medinę terasą po 10 metų kai kurias (jei ne visas) lentas vis tiek reiks keisti, tai WPC terasų pasirinkimas leis sutaupyti jums daugiau nei dvigubai.