Terasos

Rodomi įrašai 1-35 iš 35.
Kokia būtų lauko terasos kaina, kiek kainuotų medžiagos ir darbai? Norisi, kad terasa būtų ilgaamžė.
Statome lauko terasą iš maumedžio. Kokios priemonės tiktų terasos dažymui? Kokie yra pliusai ir minusai, jei terasos nuspręstume iš viso nedažyti?
Noriu įsirengti lauko terasą, 8m ant 3m. Norėčiau sužinoti kokie turi būti polių atstumai?
Kokia turėtų būti terasos medinių grindų apsauga? Kuo geriausia padengti terasoje išklotas medines grindis, kad pailgėtų jų eksploatavimo laikas?
Gyvename rajone (kotedže), kokią galime statyti terasą su stogu, kuriai nereiktų leidimų ir pan.? Ar reikia kaimynų sutikimų? Po terasos įteisinimo (turto pridavimo) nebegalima reikšti pretenzijų?
Noriu sužinoti ar galima alyvuoti terasą, kuri buvo dabar sumontuota. Ji yra iš pušinių lentų, impregnuota giluminiu būdu ruda spalva. Esminis klausimas ar nereikia palaukti kol medis "subręs" ar panašiai? Nes pačios lentos manau drėgnos vis tiek. Bet norisi prieš žiemos sezoną kad būtų apsaugotos maksimaliai.
Susimontavau terasą iš WPC. Praėjo metai su trupučiu ir po vasaros terasa supelijo. Neskaitant to, kad vasara lietaus atžvilgiu buvo itin sausa. Terasa be stogo, su nuolydžiu. Bandžiau plauti, kažkiek išsiplovė, bet ne viskas. Bandžiau keletą skysčių pelėsio naikinimui, tačiau poveikis nežymus. Pardavėjas bando mane įtikinti, kad viskas tvarkoje, reik tiesiog plauti ir išsiplaus. Aš tuo kažkaip netikiu ir matyt reiks įrodinėti, kad WPC nekokybiškos. Kokie būtų patarimai? Gal yra patirties kaip kovoti su tokiu pelėsiu? WPC reklamuojamos kaip itin mažai dėmesio reikalaujanti danga. To tikrai nepasakyčiau.
Pirmą kartą planuoju daryti terasą. L formos apie 42kv. Projektuojuosi polių darymą, tad iškyla klausimai. 1. Kiek atitraukti nuo namo sienos ir terasos kraštų polius? 2. Kokio skersmens ir gylio daryti polius? 3. Ar reikalinga armatūra ir kiek jos reikia vienam poliui? 4. Kokie atstumai tarp polių? 5. Pasiskaičiavau, kad 42kv. terasai gausis apie 36 poliai, ar ne per daug? 6. Kiek poliai turi būti iškišti virš žemės ir ar daryti iš kart nuolydžius su poliais betonuojant?
Kokie WPC terasinių lentų pranašumai prieš kitas terasines lentas?
Noriu įsirengti terasą 120 cm aukštyje nuo žemės palei sieną. Reikalas tas, kad po terasa lieka didelė erdvė (4m x 3m). Planuoju montuoti pušines terasos lentas ir norėčiau, kad lietaus vanduo ar drėgmė nepatektų į tą erdvę. Klausimas toks: ar galima po terasinėmis lentomis pakloti polietileninę plėvelę? O gal yra kitokių medžiagų, kurios sulaikytų drėgmę po lentomis. Terasa bus su nedideliu nuolydžiu, kad susikaupęs vanduo nutekėtų į lietvamzdį. Kokie būtų patarimai, gal aš netinkamai mąstau?
Kokias savybes įgyja degintos grindų lentos naudojamos terasos grindims? Ar tik vizualiai pagražėja, ar ir tampa daugiau atsparios aplinkos poveikiui?
Kiek kainuotų terasa 3m x 4m su turėklais? Pristatyti prie namo, terasa būtų trisienė.
Ar WPC terasų plokštės tinka atvirų balkonų grindims ant cementinio pagrindo? Jei taip, tai ar cementinį pagrindą reikia apdoroti vandeniui atspariomis medžiagomis?
Norėjau paklausti kokia maždaug būtų terasos kaina su darbais ir medžiagomis? Ilgis 6 metrai, plotis 5 metrai. Poliai jau subetonuoti. Stogas polikarbonatas. Terasa liestųsi prie namo. Mediena lietuviška, impregnuota. Svarstome, kad apačios karkasas ir lentos, dėl ilgaamžiškumo, galėtų būti ir iš maumedžio.
Kokia būtų surenkamos terasos kvadratinio metro kaina?
Reikalingos terasinės maumedžio lentos. Kokia kvadrato kainą galite pasiūlyti?
Sveiki, noriu pasiruošti terasos polius. Turiu klausimų. Naudosiu sausą betono mišinį, ar tinkamas? Ar reikia armatūros poliams? Ar ilgasriegius iškart montuoti užpilinėjant betonui ar tik po polių sutingimo?
Kam gali būti naudojamos WPC lentos?
Ar reikalinga kloti po terasa agroplėvelę? Terasa atvira, po medžiais, gauna daug drėgmės ir vandens. Atstumas nuo žemės apie 15cm. Po terasa smėlis, žvyras, žolės beveik neauga. Terasos lentos impregnuotos vakuminiu būdu. Ar agroplėvelė nepadidins drėgmės po lentomis ir nedidins puvimo?
Kiek kainuotų įrengti terasą iš WPC arba maumedžio? Stulpai jau išbetonuoti. Naudingas plotas 48 m2, bendras plotas WPC arba maumedžio lentų 60-70 m2.
Žadu įsirengti maumedžio terasą. Lygios lentos. Ar būtina impregnuoti ar aliejuoti? Reikia, kad būtų kuo mažiau vargo.
Planuojame įsirengti terasą. Pusė jos bus po stogu, pusė - ne. Lentas galvojame rinktis termo pušį. Kokią medieną rinktis karkasui, kad terasa būtų ilgaamžiška ir nereikėtų karkaso daryti iš naujo po kelių metų?
Norėjau paklausti dėl terasos konstrukcijos. Bus naudojami įbetonuoti poliai ant kurių bus srieginis strypas. Įsirenginėjant dvigubą karkasą terasai, kokių matmenų pasirinkti medieną? Ir kokią geriau medieną rinktis?
Ieškome įsirengti savo sodo namelio terasą. Žiūrime į WPC lentas. Ieškome, kad lentos butu ilgaamžes. Išmatavimai butu 5mx 4m.
Kokia būtų orientacinė terasos renovavimo kaina: maumedis, papilkėjusios ir kai kur atsilaisvinusios lentos, kelerius metus nieko nebuvo daryta, apie 3x4 metrų dydžio.
Reikia išardyti seną 19m2 terasą ir įrengti naują, medžiaga - impregnuota pušis. Kokia būtų kaina?
Koks turi būti atstumas nuo terasos iki sklypo ribos? Terasa su stogu, terasa ant polių, stogas pritvirtintas prie namo fasado. Pats namas jau priduotas. Ar gali kaimynas reikalauti panaikinti terasą, jei jis tik dabar planuoja statyti namą?
Kodėl ant WPC terasinių lentų paviršiaus atsiranda pelėsis? Ar jis atsiranda ant visų WPC lentų ar tik esant kažkokiam technologiniam brokui? Kaip valyti ir prižiūrėti tokias apipelijusias lentas?
Ar reikia kaimynų sutikimo terasos statybai? Tributis namas su atskirais įėjimais kiekvienam. Pvz. aš patenku iš kiemo pusės į savo namus. Ar galiu statyt terasą prie įėjimo savo 4×4 su stogu, su sienom ant polių? Tai kaimo vietovė.
Turime problemą su lygaus pjovimo lentų maumedžio terasa. Kol sausa viskas gerai, kai tik sušlampa pasidaro labai slidi, atrodo, kad kažkokiu purvo sluoksniu būtų pasidengusi. Terasai pusantrų metų niekuo neimpregnuota.
Prieš kokius 5 metus susidėjau tuščiavidures terasines medžio-plastiko "amžinas" lentas, kurios kaip matyti prisegtoje foto jau kapitaliai sutrūniję. Galbūt kaltas buvau pats, kad jas tvirtinau ant medinių "brusų", nes jau po pirmos žiemos keletą jų iškėlė, t.y. suvažiavo viena ant kitos. Dabar esu užsisakęs vėl gi to paties medžio plastiko, tik jau ne lentas, o plyteles 30x30cm. Norėčiau pasiklausti, kaip elgtis su esamomis lentomis, mest lauk ir perdėti paprastomis impregnuotomis medžio lentomis, o jau ant jų dėti tas plyteles ar galbūt užtektų išlupus kas antrą lentą palikti kaip pagrindą, kad ir baigiantį sutrūnyti? Nebesinori kas keletą metų kišti tūkstančių, norisi mėgautis gražia terasa.
Norime įsirengti WPC terasą, plotis apie 50kv. Šiuo metu šioje vietoje sudėtos trinkelės, po jomis supiltas nemažas sluoksnis smėlio, o po smėliu gruntas labai purus. Karkasas bus klijuotas maumedis. Klausimas, kokius polius rekomenduotumėte dėti, betoninius ar tiktų ir gręžtiniai?
Kokio skersmens grąžtu gręžti skyles terasos poliams? Kokio skersmens (naudosiu turbūt kanalizacijos vamzdžių) dėti poliams? Ar galima tuos vamzdžius nedėti iki pat polio žemės (taupant medžiagas)?
Sakykite prašau, ar naujai statomai terasai, reikia alyvuoti lentas iš visų pusių? Ar apačios nereikia? Girdėjome, kad apačios nereikia, turi kvėpuoti medis. Lentos niekuo nedengtos.
Su naujai įsigytu būstu paveldėjome, kaip spėju, maumedžio terasą, įrengtą prieš 5-7 metus. Panašu, kad ji prašosi dėmesio, nes akivaizdžiai purvina, tarpuose kai kur auga samanos, o lietui lyjant tampa labai slidi. Kaip patartumėte ją valyti? Ar jūs teikiate tokią paslaugą?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto