Dailylentės namo fasadui

Didžioji dalis namo fasado numatyta apkalti dailylentėmis. Kokios dailylentės tiktų, kad atrodytų kaip švelniai nudažyta mediena, kad reikalautų tik minimalios priežiūros. Kokios medienos dailylentes namo fasadui pasirinkti, pušies, maumedžio ar kt.Nagrinėjami ir kiti fasado variantai: dailylentės primenančios laminato plokštes ir Eternit Cedral (blogiausiu atveju). Kokia Jūsų nuomonė dėl jų.

Lauko dailylenčių dažymas

Kaip reikia dažyti lauko dailylentes, ar geriau neprikaltas, ar jau prikaltas? Ar reikia impregnuoti prieš dažymą ar nereikia. Planuoju dažyti ne pilnai dengiamais dažais. Ačiū.

Dailylenčių tvirtinimas vinimis ar medvarščiais

Ką naudoti lauko dailylenčių montavimui? Geriau kalti vinimis ar sukti medvarščiais. Ir ar reikia impregnuoti lenteles ir kada?

Patamsėjusių dailylenčių atnaujinimas

Prieš 10 metų kambarys iškaltas dailylentėmis. Ir per tiek laiko stipriai patamsėjo. Kaip galima atnaujinti dailylentes nešlifuojant? Buvo nelakuotos, bet kažkuo impregnuotos. Tiksliai neatsimenu kuo.

Pastato apkalimas lauko dailylentėmis

Noriu apkalti nedidelį pastatą lauko dailylentėmis. Klausimai būtų tokie: 1. koks variantas patikimesnis - lentos su su špuntu ar be jo. 2. koks kalimas geresnis-vertikalus ar horizontalus. 3. ir kurios lentos labiau tinkamos vienokiam ar kitokiam kalimui.

Lakuotų dailylenčių atnaujinimas

Mūsų virtuvė iškalta dailylentėmis, kurios yra nulakuotos. Jos patamsėjo, negražiai atrodo. Ką galima padaryti, kad jos atrodytų gražiai? Kuo galima dažyti, nes lakuoti jau nebenorime?

Dažai vidaus dailylentėms palėpėje

Kuo tinkamiausia būtų dažyti vidaus dailylentes palėpėje? Kaip jas išsaugoti kuo geresnės būklės bėgant metams?

Medinės dailylentės vonios kambaryje

Vonios kambaryje planuojame lubas iškalti medinėmis dailylentėmis. Plytelių klojėjai pasakė, jog tai nepraktiška, geriau iškalti plastikinėmis dailylentėmis. Ar vonios kambaryje iš tiesų netinka, pavyzdžiui, beicuotos medinės dailylentės?

Lakuotų dailylenčių atnaujinimas

Kaip atnaujinti lakuotas dailylentes namo viduje. Iškalta laiptinės sienos. Ar būtinas šlifavimas?

Fasadinių dailylenčių kaina

Kokia fasadinių dailylenčių kaina? Kokios 1 m2 dailylenčių kainos? Kuo rekomenduotumėte dažyti dailylentes?

Kuo dažyti vidaus dailylentes

Kokiais dažais arba gruntu reikia dažyti vidaus dailylentes, kad nepatamsėtų spalva?

Kaip perdažyti dailylentes šviesiais dažais

Mūsų namo vidus iškaltas eglės dailylentėmis, prieš kokius 6 metus jis nudažytas tamsiai rudu pinoteksu. Norime pašviesinti dailylentes, nes labai tamsus kambarys. Bandėme šlifuoti, bet greitai apsineša švitrinis popierius. Ką patartumėte? Ar lieka tik perdažyti šviesiais dažais, jeigu taip, tai gal galėtumėte parekomenduoti kokiais?

Tarpas tarp dailylentės ir šiltinimo medžiagos

Yra senos statybos namas. Norime dėti 12 cm akmens vatą, priešvėjinę plėvelę ir apkalti dailylentėmis. Koks turėtų būti oro tarpas tarp dailylentės ir šiltinimo medžiagos, kad dailylentės kvėpuotų?

Dailylenčių tvirtinimas prie putų polistirolo

Kuo tvirtinti rąstų profilio dailylentes? Namas apšiltintas storu Neoporo sluoksniu (35 cm), mūrytas iš silikatinių blokelių.

Ar galima atnaujinti ir išbalinti dailylentes

Ar įmanoma atnaujinti ir išbalinti pajuodavusias maumedžio dailylentes, išsaugojus natūralią jų spalvą?

Dailylenčių dažymas pulverizatoriumi

Ar galima dažyti pulverizatoriumi šiurkštaus paviršiaus dailylentes, dažant pirmą sluoksnį, lentos neprikaltos ir ar galima dažyti antrą kartą jau pritvirtintas ant fasado. Dažai Akvatop arba Domus Aqua ir ar reikia prieš dažant šiais dažais gruntuoti lentas?

Kaip išsaugoti dailylenčių natūralią spalvą

Namo vidus iškaltas pušinėmis dailylentėmis. Lentos nušlifuotos. Kaip išsaugoti jų baltumą?

Dailylenčių impregnavimas prieš kalimą

Ar būtina impregnuoti dailylentes prieš kalimą? Vėliau planuoju jas padengti bespalviu laku.

Kokia eglinių dailylenčių m2 kaina

Ieškau 150 m2 lauko dailylenčių namo apkalimui. Domina gimtoji eglė ir šiaurine eglė. Norėčiau sužinoti dailylenčių m2 kainą.

Seno rąstinio namo renovavimas

Ruošiames renovuoti seną rastinį namuką galvojame šiltinti eko vata ir apkalti medinėm dailylentėm, bet pamačiau Cedral cementines dailylentes ir dabar mastau ar galima jomis kalti rastini namuka ar geriau visgi butu medines ?

Kuo dažyti naujas neobliuotas lauko dailylentes

Kuo reikia dažyti naujas neobliuotas lauko dailylentes, kad jos ir liktų medžio spalvos, o taip pat kuo dažyti vidaus dailylentes norint, kad būtų kaip natūralios?

Ar galima vonios kambarį iškalti dailylentėmis

Remontuojame vonią. Norime iškalti vieną sieną medinėmis dailylentėmis. Kokiomis premonėmis impregnuoti, o vėliau dažyti, kad dailylentės ilgai tarnautų?

Dailylenčių atsparumas šalčiui ir drėgmei

Ar galima dailylentes kalti rudenį, jei namas žiemą nebus šildomas?

Maksimalus dailylenčių ilgis

Ar karkasinio namo sienom apkalti pusapvalėmis dailylentėmis galima naudoti 8 metrų ilgio dailylentes ar geriau pjauti jas per pusę? Nesinori, kad dailylentės išsiraitytų.

Dailylenčių profilis karkasiniam namui

Mano namukas karkasinis, stogas be pakalimo. Sakykit kokio profilio dailylentės turi būti? Aš pasirinkau su tarpeliais, tai reiškia, kad vėdinamas fasadas. Ar tikrai gerai renkuosi, ar jos nesupus ar nepraleis kritulių į namo sieną?

Šiurkščios dailylentės verandai

Renovuojamai verandai ieškau lauko dailylenčių. Ką galite pasiūlyti ir kokie privalumai šiurkštaus paviršiaus dailylenčių?

Liepos dailylenčių kaina

Noriu įsigyti 10 kv.m liepos dailylenčių aukščiausios rūšies. Kokia būtų liepos dailylenčių 2,6 m ilgio kaina?

Obliuotos dailylentės fasadui

Namui fasadą meistrai apkalė obliuotomis dailylentėmis su špuntu, o tai padarė paklausus ar noriu geresnės kokybės. Klausimas ar jos kažkuo geros, nes girdėjau, kad šiauštos geriau?

Medinės dailylentės namo pakalimams

Namo pakalimams norime naudoti medines dailylentes. Kokias geriau rinktis? Pušis, eglė? Koks profilis geriausias? Ar dedant rombo formos, reikia dėti kažkokias apsaugas nuo vabzdžių? Kur geriausia pirkti medieną ir kokios maždaug kainos gali būti?

Dailylenčių paruošimas perdažymui

Kuo reikia nuvalyti dailylentes, kad jos atsinaujintų? Po to kuo perdažyti? Jos buvo lakuotos su laku, kaip "pienas".
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366192 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150756 klausimų