Žalios terasinės medienos impregnavimas

Žadu statytis terasą su pavėsine, kiek žmonių klausiu tiek nuomonių :) Jei pirkčiau iš lenpjūvės nedžiovintą medieną, ar yra be džiovinimo kažkokie būdai impregnuoti žalią medieną, padengti kažkuo? Būtų brusai 100*100, grindų terasinės lentos (ne kompozitas) ir lagės 100*50.

Lagių storis terasos grindims

Įrenginėju terasą, išbetonuotas terasos padas 18kv.m, žadu dėti ant betono grindų lages 150 mm pločio. Kokio storio turėtų būti, ar užtenka 30mm ar geriau 50 mm?

Terasos kaina

Kokia būtų lauko terasos kaina, kiek kainuotų medžiagos ir darbai? Norisi, kad terasa būtų ilgaamžė.

Atstumas tarp gegnių

Koks turi būti atstumas tarp gegnių. Ar dedant kas 90 cm nėra per didelis tarpas tarp jų? Galbūt reikėtų dėti mažesniais tarpais? Stogas dvišlaitis, nuolydis 20 laipsnių, tarpas tarp išorinių sienų 9 m, numatoma danga - skarda.

Polių atstumai terasai

Noriu įsirengti lauko terasą, 8m ant 3m. Norėčiau sužinoti kokie turi būti polių atstumai?

Terasos dažymas

Statome lauko terasą iš maumedžio. Kokios priemonės tiktų terasos dažymui? Kokie yra pliusai ir minusai, jei terasos nuspręstume iš viso nedažyti?

Terasinių degintos medienos lentų priežiūrą

Laba diena, būtų įdomu sužinoti apie terasinių degintos medienos lentų priežiūrą, konkrečiau pušies lentos. Praėjo metai po terasos įrengimo, vaizdas po žiemos labai pasikeitė nuo pirminio.

Kokias terasines lentas vertėtų rinktis terasai

Sveiki, Prašau patarkite, kokias terasines lentas vertėtų rinktis terasai, kuri yra atvira daugiabučio viršutiniame aukšte? Saulė rytai-pietūs. Dabartinė terasos danga - plytelės. Apie 22kv.m. Taip pat domina montavimas be gręžimo.

Rekomenduojamas dvitėjinių sijų aukštis

Planuojame medinę perdangą su medinėmis dvitėjinėmis sijomis, atstumas tarp sienų 7,5metro. Norėtume išvengti atramų po jomis. Kokio aukščio sijas rekomenduotumėte rinktis ir kokiais tarpais jas montuoti?

Terasos medinių grindų apsauga

Kokia turėtų būti terasos medinių grindų apsauga? Kuo geriausia padengti terasoje išklotas medines grindis, kad pailgėtų jų eksploatavimo laikas?

Dailylentės namo fasadui

Didžioji dalis namo fasado numatyta apkalti dailylentėmis. Kokios dailylentės tiktų, kad atrodytų kaip švelniai nudažyta mediena, kad reikalautų tik minimalios priežiūros. Kokios medienos dailylentes namo fasadui pasirinkti, pušies, maumedžio ar kt.Nagrinėjami ir kiti fasado variantai: dailylentės primenančios laminato plokštes ir Eternit Cedral (blogiausiu atveju). Kokia Jūsų nuomonė dėl jų.

Granulės - į kokias savybes atsižvelgti perkant

Norime pirkti granules. Kokias granules geriausia rinktis? Į kokias granulių savybes reikėtų atsižvelgti.

Medinės perdangos sijų skersmenys

Ruošiuosi daryti medinę perdangą. Tarpatramis tarp sijų 6,75 m, sijų skerspjūvio matmenys 25 x 22 cm, atstumas tarp sijų centrų 1 m. Virš perdangos bus gyvenama mansarda. Ar reikalinga atrama tokiai perdangai?

Ar laikys klijuotos medienos sijos

Norėjau pasiteirauti ar laikys klijuotos medienos sijos ar neišlinks, jei sijos bus 7300 ilgio, 350 aukščio, 170 storio, iš apačios atramų nebus, tarpas tarp sienų 7000, stogas šlaitinis ir palyginus status.

Mediena karkasinio namo statyboms

Planuoju statyti karkasinį namuką. Gal patartumėt kokią medieną reik naudoti ir kokia kaina būtų medienos?

Terasa su stogu, kuriai nereikia leidimų

Gyvename rajone (kotedže), kokią galime statyti terasą su stogu, kuriai nereiktų leidimų ir pan.? Ar reikia kaimynų sutikimų? Po terasos įteisinimo (turto pridavimo) nebegalima reikšti pretenzijų?

Lentų sandėliavimas

Planuoju keletą metų laikyti ąžuolo vieno pjovimo lentas. Geriau jas sandėliuoti nešildomoje patalpoje ar lauke? Ar reikia nužievinti lentų šonus? Kokio storio tarpines reikia dėti tarp lentų? Kas kiek centimetrų?

Atrama medinei perdangai

Tarp pirmo ir antro aukšto yra medinė perdanga. Tarpatramis tarp sijų 5,2 m, sijų skerspjūvio matmenys 5x20 cm, dvi sijos sujungtos varžtais (dėtos dvigubos) Atstumas tarp siju 55 cm. Ar reikalinga atrama medinei perdangai? Norime įrengti san. mazgą antrame aukšte, ar būtų galima išbetonuoti grindis 5 cm storio betono sluoksniu?

Dvitėjinių sijų kaina

Kiek kainuoja dvitėjinės sijos? Ar galima jas naudoti kaip pagrindinį sienų karkasą vietoj tašų pvz. 50x150? Jei taip ar tai būtų pigiau?

Tinkamiausia mediena karkasinio namo statybai

Planuojame statyti karkasinį namą, turime savo miško, tačiau ten daugiausia yra uosių. Kokioms namo konstrukcijoms galėtume naudoti uosinę medieną? Kokia mediena geriausiai tinka karkasinio namo statybai?

Terasos iš pušinių lentų impregnavimas ir alyvavimas

Noriu sužinoti ar galima alyvuoti terasą, kuri buvo dabar sumontuota. Ji yra iš pušinių lentų, impregnuota giluminiu būdu ruda spalva. Esminis klausimas ar nereikia palaukti kol medis "subręs" ar panašiai? Nes pačios lentos manau drėgnos vis tiek. Bet norisi prieš žiemos sezoną kad būtų apsaugotos maksimaliai.

Terasos ant polių įrengimas

Pirmą kartą planuoju daryti terasą. L formos apie 42kv. Projektuojuosi polių darymą, tad iškyla klausimai. 1. Kiek atitraukti nuo namo sienos ir terasos kraštų polius? 2. Kokio skersmens ir gylio daryti polius? 3. Ar reikalinga armatūra ir kiek jos reikia vienam poliui? 4. Kokie atstumai tarp polių? 5. Pasiskaičiavau, kad 42kv. terasai gausis apie 36 poliai, ar ne per daug? 6. Kiek poliai turi būti iškišti virš žemės ir ar daryti iš kart nuolydžius su poliais betonuojant?

Terasa iš WPC pradėjo pelyti

Susimontavau terasą iš WPC. Praėjo metai su trupučiu ir po vasaros terasa supelijo. Neskaitant to, kad vasara lietaus atžvilgiu buvo itin sausa. Terasa be stogo, su nuolydžiu. Bandžiau plauti, kažkiek išsiplovė, bet ne viskas. Bandžiau keletą skysčių pelėsio naikinimui, tačiau poveikis nežymus. Pardavėjas bando mane įtikinti, kad viskas tvarkoje, reik tiesiog plauti ir išsiplaus. Aš tuo kažkaip netikiu ir matyt reiks įrodinėti, kad WPC nekokybiškos. Kokie būtų patarimai? Gal yra patirties kaip kovoti su tokiu pelėsiu? WPC reklamuojamos kaip itin mažai dėmesio reikalaujanti danga. To tikrai nepasakyčiau.

Linksta medinės sijos

Yra namas su mansarda. Šiuo metu tarp pirmo ir antro aukšto yra medinės sijos (50x200mm, tarpai tarp jų ~500mm). Vaikštant ant jų šiek tiek linksta, kaip įrengti grindis, kad jos nelinktų? Ar padėtų, jei ant jų skersai būtų prisukti 50x50mm bruseliai 300mm atstumu ir ant jų klojamos osb plokštės 15mm?

Medžio granulių kaina

Kokia yra medžio granulių kaina už toną?

Pigesnis šildymas malkomis ar pjuvenų briketais

Kuo labiau apsimoka šildytis, pjuvenų briketais ar malkomis. Malkų 1m3 yra stipriai pigesnis negu pjuvenų briketai.

Lauko dailylenčių dažymas

Kaip reikia dažyti lauko dailylentes, ar geriau neprikaltas, ar jau prikaltas? Ar reikia impregnuoti prieš dažymą ar nereikia. Planuoju dažyti ne pilnai dengiamais dažais. Ačiū.

Sijos vienšlaitei stogo konstrukcijai

Reikalingas jūsų patarimas. Keičiant stogo konstrukciją iš dvišlaitės į vienšlaitę, ar tiktų sijos STEICOjoist? Stogo ilgis 17m, plotis 7,3m. Stogo danga būtų skarda trapecinė. Nuolydis 12 procentu. Koks atstumas turėtų būti tarp sijų ir kokio ilgio turėtų būti sijos?

Dvitėjinės sijos aukštis darant perdengimą su tarpu

Kokio aukščio reikia dvitėjinės sijos, kad daryti perdengimą su tarpu tarp atramų 4m? Patalpa ofisiukas. Kokia jų būtų kaina?

Medžio granulių kainos

Domintų pjuvenų briketai arba medžio granulės. Jų kaina, atvežimas į Endriejavo seniūniją. Galime pasiimti ir patys. Pirkčiau 3 tonas.

Dailylenčių tvirtinimas vinimis ar medvarščiais

Ką naudoti lauko dailylenčių montavimui? Geriau kalti vinimis ar sukti medvarščiais. Ir ar reikia impregnuoti lenteles ir kada?

Baldinės medienos džiovinimas

Gal patartumėte, kiek laiko ir kokioje temperatūroje reikėtų išlaikyti baldinę medieną, kad ji tiktų baldų gamybai. Staliauju, tačiau mediena, kurią perku, manau, būna išdžiovinta apie dvidešimt procentų, nes bėgant laikui stalviršiuose atsiranda plyšiai. Galvoju pasidaryti savo džiovyklą papildomam baldinės medienos džiovinimui. Manau, kad tai bus uždara sistema kurioje bus koloriferis, kondicionierius, cirkuliacinė sistema ir automatiškai reguliojama temperatūra ir t. t.

Perdangos sijų matmenys

Planuojama gyvenama perdanga 3x5 m. Sijos pušinės, ilgis 5,4 m (jungiasi su rąstinėm sienom). Kokie sijų matmenys turėtų būti, jeigu atstumas tarp sijų 80 cm?

Medinių stogo konstrukcijų skaičiavimas

Domina kokia medinių stogo konstrukcijų kvadratinio metro kaina. Kaip skaičiuojate medinių stogo konstrukcijų kvadratinį metrą - ar angaro galai (galinės sienos) įsiskaičiuoja? Ar tai tik gaminių kaina, ar gaminiai su montavimo darbais? Ar atvežimas įskaičiuotas į kaštus?

Medienos pasirinkimas namui

Planuojant statytis medinį namelį, kokio medžio medieną patartumėte rinktis ir kiek medžio pasirinkimas nulemia jo kokybę bei patvarumą?

Kalibruota mediena perdangai

Kada reikia naudoti kalibruotą medieną name su medine perdanga ir skardiniu stogu?

Medienos briketų kaina

Domina 2-3 tonos medienos briketų, kokia tonos kaina? Kiek atvežimas?

Santvarų kaina

Kiek maždaug kainuotų 18m ilgio, 3m aukščio medinė santvara, gelžbetoninė santvara ir metalinė santvara? Reikėtų apytikslios kainos.

WPC terasinių lentų pranašumai prieš kitas terasines lentas

Kokie WPC terasinių lentų pranašumai prieš kitas terasines lentas?

Metalinės, medinės ar gelžbetoninės santvaros

Norėčiau sužinoti kokios santvaros geriausios: metalinės, medinės ar gelžbetoninės ir kuo?

Patamsėjusių dailylenčių atnaujinimas

Prieš 10 metų kambarys iškaltas dailylentėmis. Ir per tiek laiko stipriai patamsėjo. Kaip galima atnaujinti dailylentes nešlifuojant? Buvo nelakuotos, bet kažkuo impregnuotos. Tiksliai neatsimenu kuo.

Pastato apkalimas lauko dailylentėmis

Noriu apkalti nedidelį pastatą lauko dailylentėmis. Klausimai būtų tokie: 1. koks variantas patikimesnis - lentos su su špuntu ar be jo. 2. koks kalimas geresnis-vertikalus ar horizontalus. 3. ir kurios lentos labiau tinkamos vienokiam ar kitokiam kalimui.

Mediena terasai, kad nereikėtų kasmet alyvuoti

Kokią medieną rekomenduotumėte terasai, kad nereikėtų kasmet ar du alyvuoti? Degintoje medienoje gan greitai pašinai susidaro, tad atkrinta. Rekomenduoja bambuką. Ar tikrai jis nereikalauja dažnos priežiūros? Blunkanti spalva nėra trukdis.

Kalibruota mediena stogo konstrukcijoms

Namo stogo konstrukcijoms numatyta C22 klasės spygliuočių mediena, drėgnumas <20%. Ar verta pirkti kalibruotą medieną? Ar pakanka iš lentpjūvės medienos, kuri dar pastovės prieš montuojant ant stogo? Ir ar reikia impregnuoti tokią medieną?

Ar galima po terasinėmis lentomis pakloti polietileninę plėvelę

Noriu įsirengti terasą 120 cm aukštyje nuo žemės palei sieną. Reikalas tas, kad po terasa lieka didelė erdvė (4m x 3m). Planuoju montuoti pušines terasos lentas ir norėčiau, kad lietaus vanduo ar drėgmė nepatektų į tą erdvę. Klausimas toks: ar galima po terasinėmis lentomis pakloti polietileninę plėvelę? O gal yra kitokių medžiagų, kurios sulaikytų drėgmę po lentomis. Terasa bus su nedideliu nuolydžiu, kad susikaupęs vanduo nutekėtų į lietvamzdį. Kokie būtų patarimai, gal aš netinkamai mąstau?

Degintos grindų lentos terasos grindims

Kokias savybes įgyja degintos grindų lentos naudojamos terasos grindims? Ar tik vizualiai pagražėja, ar ir tampa daugiau atsparios aplinkos poveikiui?

Medinės stogo konstrukcijos keitimas

Norėčiau sodyboje pakeisti seną šiferinę dangą nauja beasbeste šiferine danga. Ar reikia keisti ir medinę stogo konstrukciją? Ji statyta 1960 m.

Kokias gegnes rekomenduotumėte rinktis

Planuojame medinę lubų perdangą su medinėmis gegnėmis, atstumas tarp sienų 4 metrai. Norėtume išvengti atramų po jomis. Kokias gegnes rekomenduotumėte rinktis ir kokiais tarpais jas montuoti? Ant perdangos nebus vaikščiojama ir norėčiau prisukti gipso arba osb plokšte. Ar būtinai reikia džiovintų gegnių?

Lakuotų dailylenčių atnaujinimas

Mūsų virtuvė iškalta dailylentėmis, kurios yra nulakuotos. Jos patamsėjo, negražiai atrodo. Ką galima padaryti, kad jos atrodytų gražiai? Kuo galima dažyti, nes lakuoti jau nebenorime?

Dažai vidaus dailylentėms palėpėje

Kuo tinkamiausia būtų dažyti vidaus dailylentes palėpėje? Kaip jas išsaugoti kuo geresnės būklės bėgant metams?

Medinės dailylentės vonios kambaryje

Vonios kambaryje planuojame lubas iškalti medinėmis dailylentėmis. Plytelių klojėjai pasakė, jog tai nepraktiška, geriau iškalti plastikinėmis dailylentėmis. Ar vonios kambaryje iš tiesų netinka, pavyzdžiui, beicuotos medinės dailylentės?

Sijos perdangai

Noriu daryt medinę perdangą tarp pirmo ir antro aukštų. Bus kambariai mansardoj, atstumas be atramų 4.30, kokio storio ir aukščio sijas naudot, kad nelinktų? Grindų nebetonuosiu.

Lakuotų dailylenčių atnaujinimas

Kaip atnaujinti lakuotas dailylentes namo viduje. Iškalta laiptinės sienos. Ar būtinas šlifavimas?

Fasadinių dailylenčių kaina

Kokia fasadinių dailylenčių kaina? Kokios 1 m2 dailylenčių kainos? Kuo rekomenduotumėte dažyti dailylentes?

Terasos 3x4 m su turėklais kaina

Kiek kainuotų terasa 3m x 4m su turėklais? Pristatyti prie namo, terasa būtų trisienė.

Sijos garažui

Planuojame statyti garažą 6.5m * 10m. Sijos bus dedamos 7m medinės. Kokios sijos reikalingos? Stogas bus skarda ir vatos 20cm. Norėtųsi, kad neišlinktų. Atramos nebus.

Kuo dažyti vidaus dailylentes

Kokiais dažais arba gruntu reikia dažyti vidaus dailylentes, kad nepatamsėtų spalva?

Kaip perdažyti dailylentes šviesiais dažais

Mūsų namo vidus iškaltas eglės dailylentėmis, prieš kokius 6 metus jis nudažytas tamsiai rudu pinoteksu. Norime pašviesinti dailylentes, nes labai tamsus kambarys. Bandėme šlifuoti, bet greitai apsineša švitrinis popierius. Ką patartumėte? Ar lieka tik perdažyti šviesiais dažais, jeigu taip, tai gal galėtumėte parekomenduoti kokiais?

Tarpas tarp dailylentės ir šiltinimo medžiagos

Yra senos statybos namas. Norime dėti 12 cm akmens vatą, priešvėjinę plėvelę ir apkalti dailylentėmis. Koks turėtų būti oro tarpas tarp dailylentės ir šiltinimo medžiagos, kad dailylentės kvėpuotų?

WPC terasų lentos atvirų balkonų grindims

Ar WPC terasų plokštės tinka atvirų balkonų grindims ant cementinio pagrindo? Jei taip, tai ar cementinį pagrindą reikia apdoroti vandeniui atspariomis medžiagomis?

Terasos kaina su darbais ir medžiagomis

Norėjau paklausti kokia maždaug būtų terasos kaina su darbais ir medžiagomis? Ilgis 6 metrai, plotis 5 metrai. Poliai jau subetonuoti. Stogas polikarbonatas. Terasa liestųsi prie namo. Mediena lietuviška, impregnuota. Svarstome, kad apačios karkasas ir lentos, dėl ilgaamžiškumo, galėtų būti ir iš maumedžio.

Dailylenčių tvirtinimas prie putų polistirolo

Kuo tvirtinti rąstų profilio dailylentes? Namas apšiltintas storu Neoporo sluoksniu (35 cm), mūrytas iš silikatinių blokelių.

Surenkamos terasos kaina

Kokia būtų surenkamos terasos kvadratinio metro kaina?

Terasinių maumedžio lentų kaina

Reikalingos terasinės maumedžio lentos. Kokia kvadrato kainą galite pasiūlyti?

Poliai terasai

Sveiki, noriu pasiruošti terasos polius. Turiu klausimų. Naudosiu sausą betono mišinį, ar tinkamas? Ar reikia armatūros poliams? Ar ilgasriegius iškart montuoti užpilinėjant betonui ar tik po polių sutingimo?

WPC lentų montavimas ir naudojimas

Kam gali būti naudojamos WPC lentos?

Ar galima atnaujinti ir išbalinti dailylentes

Ar įmanoma atnaujinti ir išbalinti pajuodavusias maumedžio dailylentes, išsaugojus natūralią jų spalvą?

Dailylenčių dažymas pulverizatoriumi

Ar galima dažyti pulverizatoriumi šiurkštaus paviršiaus dailylentes, dažant pirmą sluoksnį, lentos neprikaltos ir ar galima dažyti antrą kartą jau pritvirtintas ant fasado. Dažai Akvatop arba Domus Aqua ir ar reikia prieš dažant šiais dažais gruntuoti lentas?

Kaip išsaugoti dailylenčių natūralią spalvą

Namo vidus iškaltas pušinėmis dailylentėmis. Lentos nušlifuotos. Kaip išsaugoti jų baltumą?

Gegnių išlinkimas nuo sniego

Statant pavėsinę vienšlaičio stogo ilgis 6 metrai, nuolydis per 6 metrus 10 cm, labai lėkštas gegnės išmatavimas 200x50. Kokiu atstumu turi būti sudėtos gegnės, nes meistras sudėjo kas 1,18 m? Stogo bendra kvadratūra apie 55 m2, terasa bus stiklinta, stogo danga skarda, bet stogas nešiltintas. Noriu paklausti ar neišlinks nuo sniego?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151166 klausimų